0

@Eto'o9 R10 Jeszcze bym zrozumiał, gdybyśmy potrzebowali piłkarza do wyjściowej 11, bo wtedy faktycznie Fermin ustępowałby Lo Celso doświadczeniem i wytrzymałością. Ale nie, bo na 3-4 pozycje mamy Oriola, Gundo, De Jonga, Pedriego, Gaviego + Roberto, więc Fermin jak najbardziej mógłby wchodzić z ławki. Lo Celso wygląda na piłkarza co pogra raz kilka spotkań i za 1.5 roku będziemy go wypychać siłą do Arabów.

1

@lucca87 Solidny skład. 1/4 Ligi Europy w naszym zasięgu.

12

@Rekker Czyli Barcelona mogła by go spokojnie sprzedać za 6,5 mln euro z 10% od przyszłego transferu.

0

@Khajio Prawdziwa miłość nie zna granicy wieku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Cotutajsiedzieje No Roksana to w wieku 14 lat była petarda, ale jednak trochę za stara dla mnie.

1

@bari_94 w linku musi byc twitter.com a nie x.com ;)

0

@Encore @ranger3120 No to dorzućmy Rubialesa do zarządu i mamy komplet.

3

@MarioVeB! Nie spoileruj.

1

@HavertzKai Nagranie też spreparowała.

0

@HavertzKai Zarzuty zostały wycofane. Nie było żadnego wyroku uniewinniającego. Doczytaj najpierw.

5

@HavertzKai Co Ty za bzdury opowiadasz, że został oczyszczony z zarzutów xD

2

@HavertzKai Takich łobuzów, co kochają najbardziej.

4

@Kidd Po wyborach na La Bambie wypłynie więcej szamba niż z Czajki do Wisły.

7

Tak jest!!! Maszyna ruszyła, dawać Bayerny i City, golimy frajerów

2

@Bowyzszaszkola Widzę, że czytanie ze zrozumieniem jest Ci obce i przez to wypisujesz takie pierdoły. No, ale po Twoich wypocinach widać, że lampa Twojego intelektu nie świeci zbyt jasno.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

25

Lewy przyszedł do Barcelony szukać nowych wyzwań. Tym wyzwaniem okazało się dobre przyjęcie piłki.

4

Ten mecz można puszczać więźniom w Guantanamo zamiast waterboardingu.

4

Chłop odepchnął sobie ziomka łapami w polu karnym i nic xD

3

3:1 ze Śląskiem xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Seba_89_ Ty serio piszesz, czy tylko trollujesz? Nie widzisz różnicy między zboczeńcem a ofiarą pedofila?

1

@Seba_89_ To tym bardziej dobrze, że taka osoba podała wizerunek, aby uważać ludzie uważali na zboczeńca, który może spowodować traumę u ich dzieci.

Nawet dokładnie nie wiem o jaką sytuację chodzi z tym dzieckiem, ale to chyba nie jesteś na tyle ograniczony, żeby porównywać samobója młodej ofiary pedofila do samobója onanisty. Bo jeżeli tak to widzę, że upały jednak dają się we znaki jeżeli nie widzisz różnicy między podaniem danych OFIARY PEDOFILA, a podaniem danych osobowych ZBOCZEŃCA I ONANISTY.

5

@Ls0811 Współczuć to trzeba ofiarom pedofili, onanistów, gwałcicieli, złodziei, ludziom dotkniętym chorobami, osobom z trudną sytuacją materialną itd.

Mi współczucie do niczego nie jest potrzebne.

5

@KamQiX Tak, jeżeli onanizował się w miejscu publicznym, przy dorosłych i dzieciach to jak najbardziej należy piętnować człowieka i upubliczniać jego dane oraz wizerunek, aby społeczeństwo mogło na takiego zwyrodnialca uważać. Tym bardziej, że policja wypisała mu tylko mandat i chłop sobie poszedł.

Piękny kraj gdzie zboczeniec może iść w inne miejsce po tym jak onanizował się przy ludziach. Całe szczęście, że istnieją media, które szybko poinformowały ludzi na kogo mają uważać.

I zniszczył to on się sam po tym jak naraził ludzi na traumę.

1

@KamQiX Czy to, że ktoś jest psychicznie chory wyklucza bycie zboczeńcem?

Ma szczęście gość, że na miejscu go tam nie dorwali ludzie, bo za onanizowanie się przy ludziach na publicznej plaży, w tym przy dzieciach, mogło dojść do samosądu.

Co mnie obchodzi jego domniemana choroba psychiczna, skoro gość wali konia przy ludziach... i to nieistotne czy to ksiądz, prawnik, gej na paradzie równości czy ktokolwiek inny. Jeżeli ktoś onanizuje się w miejscu publicznym, wśród tłumu czy lata z gołą fają to należy go sromotnie ukarać, wizerunek upublicznić a następnie wsadzić w kaftan aż wydobrzeje. Tutaj chłop sam się ukarał. Czy adekwatnie do czynu czy nie, ale tak wybrał.

5

@Seba_89_ Bardzo dobrze, że media rozpowszechniły jego dane. Na każdym słupie w tej miejscowości powinno być jego imię i nazwisko oraz wizerunek. Jeżeli ktoś jest chorym zwyrolem to jego dane powinny być łatwo dostępne i powszechne, aby społeczeństwo mogło ustrzec się przed takim zboczeńcem. Jak widać jednak Bóg miał wobec niego inne plany i wezwał go do siebie.

0

@HypeR Europa Universalis 4

1

@takisobiektos Gorzej jak przewalą z ekipą, która przełożyła mecz w ekstraklasie, aby dostać 3 bramki od Spartaka Trnavy, ekipy z 60 tysięcznego miasta xD

1

@mrboom Bóg wezwał go od siebie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?