1

@TR3YWAY Najlepiej jak ty masz 24 a ona się jeszcze nie urodziła.

2

@ObiektywnyKibic121 Tak, dokładnie tak to działa. To całkowite podstawy psychologii człowieka, wykładane na wielu humanistycznych kierunkach. Tak samo ofiara może czuć się skrzywdzona od razu, ale nie mieć odwagi, żeby podzielić się swoimi odczuciami, bo obawia się ostracyzmu ze strony społeczeństwa czy też czuje się na tyle źle, że po prostu ukaranie sprawcy nie jest w tej sytuacji priorytetem.

2

No to zaczyna się robić ciekawie, w negatywnym tego słowa znaczeniu.



No i tu oficjalnie potwierdzenie, jakby ktoś chciał:

https://www.facebook.com/PolskieLinieKolejowe/posts/698174695687839?ref=embed_post

1

@ObiektywnyKibic121 Ale Ty wiesz, że to tak nie działa, że ofiara bezpośrednio po incydencie już wie, że została skrzywdzona? Pisz pracę doktorską z psychologii, jeżeli uważasz inaczej. Na pewno będzie interesująca, bo tak płytkiego podejścia jeszcze chyba nikt w badaniach nie przedstawiał.

9

Podobno koszulka Realu Madryt dodaje jakieś +10 do przewracania się w polu karnym i +15 do przychylności sędziów.

1

@bartas97 New Balance, Tidal, PS, Pepsi

27

@messi33 Wypij setkę na odwagę

2

@Deviler Okradając złodzieja nie czuję się jak złodziej.

0

@Albatros Płakałem jak zobaczyłem jaka to rudera.

0

@bartekvisca Jeden przypadek Hazarda, który dodatkowo po prostu fatalnie się prowadził. W Barcelonie co chwila jest szpital i to nawet u Pedriego, który na początku słynął niesamowitej ilości występów.

4

@bartekvisca Tak, a o co chodzi? Skoro nawet były prezes Barcelony był partaczem, to tym bardziej jakiś randomowy fizjoterapeuta może nim być.

4

@Firestone Mamy Roberto

1

@DonCarletto Prawda, dobrze Deschamps mówi. Zupełnie inna sytuacja niż np. Greenwooda.

3

@Firestone W tej sytuacji, cytując Trenera Jana Tomaszewskiego:

"Nie można go zwolnić, trzeba go po prostu wypi******ć dyscyplinarnie."

1

@DaPidejpi Sam bym go zawiózł do kupującego.

1

Wspaniały to byłby mecz gdyby wyciąć jakieś 100 minut nudy, a teraz dobranoc wszystkim.

20

Barcelona, Inter Miami, Argentyna. Powinienem dostać Nobla z psychiatrii za to że jeszcze nie skończyłem w Choroszczy

6

Mamy finaaaaaaaaaaał

6

Brawo Kaleeeeeeeeeendarz

7

Do Ciebie Kalendarzu wznosimy błaganie
Obroń karniaczka i pozwól nam na spanie

0

No tak, nie może być zbyt nudno

7

Nie mogliście tak grać od 90 minut?

0

@mekston No mówiłem, że bedzie dogryweczka

4

Ja pierdziele, kolejne 30 min tego spektaklu

4

Ja pitole xDDDDDDDDDD

2

Całe szczęście, ze chociaż tego Kalendarza mają między słupkami.

3

Z jednej strony chciałbym aby strzelili bramkę, ale z drugiej strony musiałbym oglądać 30 minut więcej tego spektaklu. Niech strzelą szybko dwie.

1

Campana tym strzałem mógłby Prigożyna zestrzelić.

0

W La Lidze by ręki nie było

0

@mekston No i zapeszyłeś moje marzenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?