2

@Sulimo No to w takim razie Jaga leci zwijać stadion, zaorać murawę i zasiać ziemniaki.

0

@Sulimo Strzał w okienko z 30 metra.

6

@gumaz
>"teraz tam jest masakra, ale gangi strzelaniny i zabójstw bardzo duzo"
>"wiadomo nie byłem"

La Bamba w pigułce xD

9

@Tasde Wyjęte z kontekstu.

26

@prokofiew Żeby nie nabijać frekwencji powyżej 50% w referendum.

Najpierw poczytaj jak działa referendum, jakie są progi frekwencji, później zastanów się w jaki sposób skonstruowane są pytania i co chcą przez to osiągnąć. Na sam koniec wyciągnij wnioski z poprzednich punktów i zastanów się jakie jest najlepsze rozwiązanie.

37

@Crystal37 Ponieważ pytania w tymże referendum uwłaczają inteligencji człowieka, który ma IQ wyższe niż rozmiar buta.

31

@Crystal37 Nigdzie nic nie zaznaczę, bo nie przyjmę karty do referendum.

23

@Zoker Mistrzostwo Hiszpanii i SPH przy takich problemach, jakie ma klub, to mało? Nieźle tam Pepuś z Enrique rozpieścili.

Robert król strzelców La Liga i Superpucharu.

1

@Marcelinho99 Dla dobra piłki nożnej należałoby zaorać Ekstraklasę i zasadzić ziemniaki. Przynajmniej by jakiś pożytek z tego był.

6

Boniek o Lechu. Hahhahaha


0

Ale co odłożyli wpierdziel od Jagiellonii na grudzień, to ich.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Dobrze, że Lech przełożył mecz ekstraklasy z Jagiellonią, bo jeszcze by nie dali rady przejść Spartaka ze zmęczenia.

2

Przewrotka z podparciem się nie liczy. Anulować.

0

Ta bramka nie powinna być uznana. Oczywista absorbcja uwagi. Piękny brak VARu

1

@Joe_Pesci Ciekaw jestem reakcji, gdyby Kolo Muani strzelił.

0

@Mroziu Popatrz na herb Austrii Wiedeń to się dowiesz.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Austria_Wiedeń#/media/Plik:FK_Austria_Wien_logo.svg

0

@SkilledHydra16 Pierwszy raz od odejścia z Milanu wytrzeźwiał.

1

Pogoń jeszcze 3 xD

0

@AlphaNumeric że co?

0

Ktoś musi zapełnić miejsce w szpitalu po Dembele.

2

@tomek8756 Przynajmniej szczery

13

@gumaz O nie, znowu #piekłokobiet. To już drugie dzisiaj.

7

@tbas 97 to może i tak, ale chyba dinarów kuwejckich.

24

@Medium #piekłokobiet

7

Błaszczykowski nie strzeli.

1

Ten Haaland to niezły czarodziej. Potrafi zniknąć na oczach milionów ludzi.

1

@ElTomas Zieliński waha się jak w Kiszyniowie.

5

@Katalończyk 99 Taylor i Messi na skrzydłach, a w środku Martinez. Przecież dzisiaj tak graliśmy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?