Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Sulimo No to w takim razie Jaga leci zwijać stadion, zaorać murawę i zasiać ziemniaki.
0
@Sulimo Strzał w okienko z 30 metra.
6
@gumaz
>"teraz tam jest masakra, ale gangi strzelaniny i zabójstw bardzo duzo"
>"wiadomo nie byłem"
La Bamba w pigułce xD
9
@Tasde Wyjęte z kontekstu.
26
@prokofiew Żeby nie nabijać frekwencji powyżej 50% w referendum.
Najpierw poczytaj jak działa referendum, jakie są progi frekwencji, później zastanów się w jaki sposób skonstruowane są pytania i co chcą przez to osiągnąć. Na sam koniec wyciągnij wnioski z poprzednich punktów i zastanów się jakie jest najlepsze rozwiązanie.
37
@Crystal37 Ponieważ pytania w tymże referendum uwłaczają inteligencji człowieka, który ma IQ wyższe niż rozmiar buta.
31
@Crystal37 Nigdzie nic nie zaznaczę, bo nie przyjmę karty do referendum.
23
@Zoker Mistrzostwo Hiszpanii i SPH przy takich problemach, jakie ma klub, to mało? Nieźle tam Pepuś z Enrique rozpieścili.
Robert król strzelców La Liga i Superpucharu.
1
@Marcelinho99 Dla dobra piłki nożnej należałoby zaorać Ekstraklasę i zasadzić ziemniaki. Przynajmniej by jakiś pożytek z tego był.
6
Boniek o Lechu. Hahhahaha
0
Ale co odłożyli wpierdziel od Jagiellonii na grudzień, to ich.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Dobrze, że Lech przełożył mecz ekstraklasy z Jagiellonią, bo jeszcze by nie dali rady przejść Spartaka ze zmęczenia.
2
Przewrotka z podparciem się nie liczy. Anulować.
0
Ta bramka nie powinna być uznana. Oczywista absorbcja uwagi. Piękny brak VARu
1
@Joe_Pesci Ciekaw jestem reakcji, gdyby Kolo Muani strzelił.
0
@Mroziu Popatrz na herb Austrii Wiedeń to się dowiesz.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Austria_Wiedeń#/media/Plik:FK_Austria_Wien_logo.svg
0
@SkilledHydra16 Pierwszy raz od odejścia z Milanu wytrzeźwiał.
1
Pogoń jeszcze 3 xD
0
@AlphaNumeric że co?
0
Ktoś musi zapełnić miejsce w szpitalu po Dembele.
1
@tomek8756 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13455709#comment-13455717
2
@tomek8756 Przynajmniej szczery
13
@gumaz O nie, znowu #piekłokobiet. To już drugie dzisiaj.
7
@tbas 97 to może i tak, ale chyba dinarów kuwejckich.
24
@Medium #piekłokobiet
7
Błaszczykowski nie strzeli.
1
Ten Haaland to niezły czarodziej. Potrafi zniknąć na oczach milionów ludzi.
1
@ElTomas Zieliński waha się jak w Kiszyniowie.
5
@Katalończyk 99 Taylor i Messi na skrzydłach, a w środku Martinez. Przecież dzisiaj tak graliśmy.