1

@barcanawieki Koeman to też legenda Barcy, a jednak dało się go pogonić.

0

@priest9999 Savić z Ferranem to byłą uczciwa walka w parterze. Rapha wypłacił łokieć w tył głowy xD

4

@jacobFCB Oczywiście, że nie jest odpowiednie, ale piniondz rządzi światem.

52

>Lewandowski drapie się po nosie - 3 mecze zawieszenia
>Rapha z premedytacją wypłaca gościowi łokieć w tył głowy - 2 mecze zawieszenia

La Liga xD

0

@Firestone Edit. Chłopaki na dole wyjaśnili.

3

@Barceloniarz0 Łobuz kocha najbardziej.

3

@mekston To znowu się człowiek nie wyśpi przez terrorystę z Rosario.

2

@Kluivert_P Chyba jakby znowu wydał więcej na obronę niż Litwa czy Estonia to może by coś ugrał.

8

Tylko użytkownicy premium mają czarną La Bambę

https://zapodaj.net/plik-k1Ertv0Feq

0

@Transu96 Nie jest najgorszy, ale liczba fishbotów się nie zmieniła. Za tydzień w niedzielę masz event rybacki ;x

@Roobo Nadal tak jest. Moim zdaniem przynajmniej nudno nie jest podczas łowienia, szczególnie podczas eventu rybackiego, gdzie przez 4h trzeba stać i łowić ryby.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Flashbacki z Liverpoolu i Rzymu mają chłopaki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Powiadomienie z Flashscore na 4:0 a tutaj 3:1 xD

1

Messi zaczarował bramkę.

7

@macio_944 Myślę, że idealnym wyborem do defensywy byłby Lenglet za jakieś 20 mln euro.

1

Szybko poszło. xD

1

@escarabajo Nic z tego do tej pory nie oglądałem, ale jeżeli tak jest w każdych rozgrywkach to xD

0

Ależ mnie to niesamowicie irytuje, że godzina rozpoczęcia meczu w tym pucharze jest wyłącznie orientacyjna.

1

@Emhyr Prawda jest taka, że taki Izrael, Cypr, Kazachstany i Azerbejdżany to powinniśmy jak walec przechodzić po 3:0 wygrywając, ale u nas to są Wielcy i Potężni rywale z doświadczeniem w pucharach.

1

Czemu ten chłop z murku nie skoczył xD

0

@AmigoBlancos Może Raków gra od zawietrznej

0

Fajnie gra ten Struski.

1

@Sulimo Ale którzy to Polacy? Bo w obu drużynach prezesem jest Polak i obie wystawiły tyle samo Polaków w składzie. Mam nadzieję, że ta ekipa co ładnie gra, a nie ta co stoi w swoim polu karnym i liczy, że przeciwnik nic nie strzeli.

3

Parodia, że w składzie Mistrzów Cypru i Mistrzów Polski jest taka sama liczba Polaków xD

5

@Encore Zły Xavi zablokował Neymara i przez to Brazylijski Książę zamknięty w Złotej Klatce musiał wybrać 300 baniek u Araba.

0

Komentarz usunięty

5

@Krzysztof1987 W smocze monety i FMSy 40sr+.

5

@Emhyr Chelsea wzięła sobie do serca powiedzenie "sprzedać wszystkich, kupić wszystkich"

2

@TheNekro94 Jakaś ameba umysłowa obraziła się, że ktoś zwrócił jej uwagę palenie papierosa w linii McDonalda i naubliżała pracownikowi. Oby ten człowiek ciągał ją po sądach ile się da.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?