Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcanawieki Koeman to też legenda Barcy, a jednak dało się go pogonić.
0
@priest9999 Savić z Ferranem to byłą uczciwa walka w parterze. Rapha wypłacił łokieć w tył głowy xD
4
@jacobFCB Oczywiście, że nie jest odpowiednie, ale piniondz rządzi światem.
52
>Lewandowski drapie się po nosie - 3 mecze zawieszenia
>Rapha z premedytacją wypłaca gościowi łokieć w tył głowy - 2 mecze zawieszenia
La Liga xD
0
@Firestone Edit. Chłopaki na dole wyjaśnili.
3
@Barceloniarz0 Łobuz kocha najbardziej.
3
@mekston To znowu się człowiek nie wyśpi przez terrorystę z Rosario.
2
@Kluivert_P Chyba jakby znowu wydał więcej na obronę niż Litwa czy Estonia to może by coś ugrał.
8
Tylko użytkownicy premium mają czarną La Bambę
https://zapodaj.net/plik-k1Ertv0Feq
0
@Transu96 Nie jest najgorszy, ale liczba fishbotów się nie zmieniła. Za tydzień w niedzielę masz event rybacki ;x
@Roobo Nadal tak jest. Moim zdaniem przynajmniej nudno nie jest podczas łowienia, szczególnie podczas eventu rybackiego, gdzie przez 4h trzeba stać i łowić ryby.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Flashbacki z Liverpoolu i Rzymu mają chłopaki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Powiadomienie z Flashscore na 4:0 a tutaj 3:1 xD
1
Messi zaczarował bramkę.
7
@macio_944 Myślę, że idealnym wyborem do defensywy byłby Lenglet za jakieś 20 mln euro.
1
Szybko poszło. xD
1
@escarabajo Nic z tego do tej pory nie oglądałem, ale jeżeli tak jest w każdych rozgrywkach to xD
0
Ależ mnie to niesamowicie irytuje, że godzina rozpoczęcia meczu w tym pucharze jest wyłącznie orientacyjna.
1
@Emhyr Prawda jest taka, że taki Izrael, Cypr, Kazachstany i Azerbejdżany to powinniśmy jak walec przechodzić po 3:0 wygrywając, ale u nas to są Wielcy i Potężni rywale z doświadczeniem w pucharach.
1
Czemu ten chłop z murku nie skoczył xD
0
@AmigoBlancos Może Raków gra od zawietrznej
0
Fajnie gra ten Struski.
1
@Sulimo Ale którzy to Polacy? Bo w obu drużynach prezesem jest Polak i obie wystawiły tyle samo Polaków w składzie. Mam nadzieję, że ta ekipa co ładnie gra, a nie ta co stoi w swoim polu karnym i liczy, że przeciwnik nic nie strzeli.
3
Parodia, że w składzie Mistrzów Cypru i Mistrzów Polski jest taka sama liczba Polaków xD
5
@Encore Zły Xavi zablokował Neymara i przez to Brazylijski Książę zamknięty w Złotej Klatce musiał wybrać 300 baniek u Araba.
0
Komentarz usunięty
5
@Krzysztof1987 W smocze monety i FMSy 40sr+.
5
@Emhyr Chelsea wzięła sobie do serca powiedzenie "sprzedać wszystkich, kupić wszystkich"
2
@TheNekro94 Jakaś ameba umysłowa obraziła się, że ktoś zwrócił jej uwagę palenie papierosa w linii McDonalda i naubliżała pracownikowi. Oby ten człowiek ciągał ją po sądach ile się da.