Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
No dobra, fajnie było, a teraz dobranoc.
4
Campeones Campeones Campeones
3
Kalendarz >>>> Czech
3
Do Ciebie Kalendarzu wznosimy błaganie
obroń coś w końcu ty bałwanie
1
Dawaj Montiel, strzelisz
3
Mógł ten dzban wbiec w tego leżącego. Neymara w meczu z PSG też chłop głową sfaulował.
5
Drogi Kalendarzu zachowaj nas od blamażu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Ależ piękny wylew
21
Komentatorzy spuszczają się nad tym Messim, jakby jakiegoś GOATa zobaczyli.
3
Dobry ten Messi, będzie z niego jeszcze niezły piłkarz
2
Robert Taylor > Robert Lewandowski
8
@arasz1819 Nie, oglądamy Ronaldo.
0
Co to za profanacja hymnu USA?
3
No to do boju, po nasze pierwsze trofeum w historii. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeżeli dzisiaj wygramy, to będziemy mieli o jeden więcej trofeów, niż Real trypletów.
0
Ciekawe czy Dembele pomoże PSG uniknąć spadku.
0
PSG to klub mem xD Hakimi kradnie buty w polu karnym.
0
Dembele co zdembelił xD Firmowe zagranie Francuza.
2
No no, ładną piłeczkę dał Wielki Dembele.
0
Ależ brama Nene xDDD
3
@jaxo22 @Kapitan hawk dodaj do listy tego osobnika.
11
Ręka jest jak sędzia gwiźnie.
1
Ciężko będzie to uznać, ale sędziowie na pewno spróbują.
0
@gumaz Wtedy byłbym za aborcją do 18 roku życia płodu.
6
@marcin62 Piękny widok, aż bym dokonał aborcji, ale niestety jestem mężczyzną.
1
@tristan87 Al Nassr gra na Geodis Park, stadionie w Nashville? Czy może akurat na wyjeździe byli? A ktoś tu mówił, że fani Ronaldo mają coś na bani.
6
@barcelonista80 Finał jest tomorrow o 12:00 PM.
3
@pioz123 8:2 z Bayernem. Jestem masochista
5
@Rhaan Pijany czy nie możesz spać, że wyjesz, bo ktoś napisał post na forum?
28
@DonMatteo901 Facet mógł wybrać każdy język jaki chciał, a wybrał język faktów.