0

@Sergio_Devils Przecież Leganes nie gra w LM, a poza tym dwa kluby z jednego kraju nie mogą być w tej samej grupie.

5

@Ojciec5tkidzieci Uwielbiam te podwójne standardy. Jak Mentzen rzuca pierdyliardami złotych to hehe super satyra, ale jak Rysiu sobie zażartuje z programu konfederacji to nagle żarty, że niemerytoryczny i co to za ekspert.

0

@Mns21 Imaz, Vassiljev, Quintana?

0

@Rust_Cohle Dodatkowo, na jego pozycji (LN/LS) gra świetny Mitoma, z którego Brighton raczej nie zrezygnuje.

0

@gumaz Chce Real Sociedad ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@FcPortoFan1999 A racja, więc jeden dzień dłużej w niepewności będziemy.

0

@VegetaPolska I króciutko, tylko PC.

0

@FcPortoFan1999 A co najważniejsze losowanie grup Ligi Europy, żebyśmy poznali swojego potencjalnego rywala jak już zajmiemy zaszczytne 3 miejsce w grupie LM.

1

@michal26 To chyba domniemanie niewzruszalne.

1

@Kengo Tu pasuje 2pac - All Eyez On Me

2

@The Game 10 No właśnie oni mają najbardziej wartościowe mózgi na świecie, bo to stan fabrycznie nowy, praktycznie nieużywany.

7

@Niente Do pierdla albo na prace społeczne. Popracuje trochę w upale lub deszczu za darmo to może mózg mu przewietrzy.

0

@marcin62 To chyba przykład tej wolności Konfederacji, że możesz liczyć na wolność jedynie jak jesteś białym, heteroseksualnym mężczyzną katolikiem.

6

@Ojciec5tkidzieci No i budował autostrady jak Unia Europejska.

46

@Jakchcesz Wreszcie ludzie zrozumieli, że pracuje się by żyć, a nie żyje aby pracować.

2

@KamQiX No akurat duża różnica, bo wtedy cała butelka razem z nakrętką trafia do recyklingu jednocześnie. Wyklucza się sytuacje w której zakrętka gdzieś odpadnie/ktoś wyrzuci w krzaki lub do wody itp. Poza tym, mało to się słyszało, że w żołądkach zwierząt znajdują się zakrętki? Przecież to zmiana jak najbardziej na plus.

Naprawdę nie rozumiem jak można nie dostrzec motywu wprowadzenia tej zmiany.

1

@marcin62 To Origin jeszcze istnieje? Przecież zastąpili go EA APP.

20

@Ojciec5tkidzieci Ktoś jest tak wybitnym trollem, że nawet po swojej śmierci zrobił gównoburzę. Jak odejść z tego świata to z przytupem.

No chyba, że to samowolka rodziny.

0

@Kuba_1 Ale w przyszłym roku to już na pewno wróci.

1

@marcin62 Myślę, że trzeba powrócić do korzeni.


6

@tristan87 Strona Wisełki spadła szybciej niż oni do 1 ligi.

1

@Androchem Przecież to global Polska. Max 30 lvl Championa, czyli 120+30.

https://zapodaj.net/plik-4SpN9svp4C

@Transu96 To nie kostium, to zbroja zodiaku ;x

0

@Transu96 Co wy wiecie o Metinie dzieciaczki.

https://zapodaj.net/plik-EKoCXyylIL

2

@shahman To już lepiej było dostać dzwona w bok xD

1

@Zoker Do pierdla na 70 lat z mozliwoscia przedwczesnego wyjscia po odsiedzeniu 65lat.

0

Newcastle xDDDD

1

A to dlatego, że Anka się ociera o młodych Hiszpanów.

5

Fati mógłby tym strzałem zestrzelić samolot Prigożyna.

1

Wrócił stary dobry Ferran.

16

Można powiedzieć, że Barcelona zrobiła remontadę remontady.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?