3

Po co w ogóle grać w takich krajach xD Niech wracają do lepianek jak nie potrafią się zachować.

0

@against_modern_football Kosovo jest Kosovem, a osłabić przydupasów Putina zawsze fajnie.

1

Co oni wymyślili z tym hymnem xD

0

@MesQueUnClub96 Spokojnie, Robercik cofnie się do rozegrania i zaskoczymy Albańczyków grając bez napastnika.

8

@Barcelonka070 Napisać o Tusku musze, bo sie udusze.

9

@marcin62 To jest bezdomny @Gwyn, którzy przyszedł za domem do jego psa.

2

@FutbolFan Ja głosuje na Piłsudskiego. Jedyny kandydat, którego trzeba szanować.

6

@FutbolFan 1. Jestem w stanie zrozumieć wyborcę każdej partii prócz PiSu. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić, jakie procesy myślowe, poznawcze, muszą zachodzić w komorze środczaszkowej człowieka który głosuje/chce zagłosować na PiS, który mówi takie dyrdymały, że większość ludzi może się zastanowić, czy to aby nie jakieś żarty z rodziny czarnego humoru

2. Jestem w stanie zrozumieć wyborcę każdej partii prócz KO. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić, jakie procesy myślowe, poznawcze, muszą zachodzić w komorze środczaszkowej człowieka który głosuje/chce zagłosować na KO, która mówi takie dyrdymały, że większość ludzi może się zastanowić, czy to aby nie jakieś żarty z rodziny czarnego humoru

3. Jestem w stanie zrozumieć wyborcę każdej partii prócz Konfederacji. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić, jakie procesy myślowe, poznawcze, muszą zachodzić w komorze środczaszkowej człowieka który głosuje/chce zagłosować na Konfederację, która mówi takie dyrdymały, że większość ludzi może się zastanowić, czy to aby nie jakieś żarty z rodziny czarnego humoru

4. Jestem w stanie zrozumieć wyborcę każdej partii prócz Trzeciej Drogi. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić, jakie procesy myślowe, poznawcze, muszą zachodzić w komorze środczaszkowej człowieka który głosuje/chce zagłosować na Trzecią Drogę, która mówi takie dyrdymały, że większość ludzi może się zastanowić, czy to aby nie jakieś żarty z rodziny czarnego humoru

Poprawiłem!

11

Messi dzisiaj kompletnie niewidoczny. Skończył się leśny dziadek.

0

@maroon Ja rozumiem, że to jest kuriozum, że w ogóle ktoś wpadł na pomysł, żeby wysłać tam inspektorów. Dziwię się właśnie tej niekonsekwencji prawnej, bo to tylko pokazuje jaka w prawie występuje niesprawiedliwość, że dostawca (BOLT/UBER) wiśni zakupionych np. w Auchan potrzebuje książeczki, bo inaczej pracodawca zapłaci karę. Tu potrzeba jasnej regulacji kto i kiedy powinien posiadać badania. Albo wyłączamy niektóre sytuacje albo pilnujemy wszystkich.

1

@marcin62 Nie, nie doniósłbym, bo nawet bym nie pomyślał, że ona też ma obowiązek jako sprzedawca czereśni. No, ale tak jak napisałem, że w sumie prawo to prawo, więc czemu ktoś ma obowiązek posiadania badań a drugi może sobie to olewać.

1

@marcin62 No ale z drugiej strony to czemu dostawca pizzy musi mieć książeczkę sanepidowską a dziewczyna sprzedająca czereśnie miałaby być zwolniona z tego obowiązku? Sam pracowałem w branży gastro i uważam, że jak wszyscy pracujący przy jedzeniu mają mieć zrobione badania to wszyscy bez wyjątków. Koszt książeczki to dosłownie 50 zł i max godzina czasu.

13

@Przemek2323 Dlatego mówię o normalnych, zdrowych na umyśle ludziach.

16

@Przemek2323 Nikt normalny nie mówi, że TVP = TVN.

2

@Rl9k1nG nie wiem, pozdrawiam

0

@Essos Nawet jeżeli tego nie powiedział, to i tak miałby rację.

1

@Kgorecki2500 Zamiast komentarzy Holland warto też poczytać chociażby wyroki WSA w Białymstoku, który jasno wskazuje, że Straż Graniczna wielokrotnie łamała przepisy nie tylko prawa krajowego, lecz także prawa międzynarodowego. Podczas kryzysu na granicy dochodziło także pogwałcenia podstawowych praw człowieka co przyznają największe światowe organizacje służące tychże praw np. Helsińska Fundacja Praw Człowieka. Osobiście rozmawiałem z sędzią WSA w Białymstoku, która zajmowała się między innymi nielegalnymi pushbackami. Tak naprawdę to co działo się na granicy przechodzi ludzkie pojęcie.

1

Jak ktoś ma kreatynę od SFD to polecam przeczytać, bo niektóre partie mogą zawierać rtęć.

https://sklep.sfd.pl/Aktualnosci-i461.html

1

@Nazio_87 Raczej błąd tłumacza

53

Zadanie wykonane, 3 punkty z trudnym, fizycznym rywalem. Jedziemy do Tirany w roli faworyta.

- Nie powiedział nikt o zdrowych zmysłach.

0

Vamos Owce, jeszcze dwie bramki

6

Lewandowski nie mógł się zdecydować którą nogą uderzyć, bo z obu jest równie beznadziejny.

2

LEWANDOWSKI XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

1

Czesiu to by chociaż zadzwonił gdzie trzeba i byśmy wygrali.

1

Lewandowski xDDDDD

0

Piłkarze z Wysp Owczych pewnie dorabiają w tartakach, ale nigdy nie widzieli tyle drewna co w naszej reprezentacji.

0

Milikowi wszystko się od sęka odbija.

7

Gra reprezentantów polski to dopiero jest profanacja Orła, a nie jakieś awatary na La Bambie.

5

Uff, do przerwy dowozimy cenny remis na trudnym terenie.

0

Atak pozycyjny jak za najlepszych czasów Barcy Guardioli a kontrataki jak za najlepszych czasów Realu Madryt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?