- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1448 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1448 Culés
3
Oświadczenie Wisły.
6
@tristan87 Strona Wisełki spadła szybciej niż oni do 1 ligi.
1
@Hosh Królewski oszczędza na serwerach.
0
@tristan87 Powinni jakoś opłacić rehabilitację Pana Kevina w ramach rekompensaty.Oświadczenie na stronce to jest za mało!
0
@tristan87 wyjaśnienie sprawy XD tu trzeba karę śmierci przywrócić a nie wyjaśniać to czy dzikusy powinny żyć w cywilizowanym świecie
1
@FcPortoFan1999 minimum to jest opłacenie rehabilitacji + zastępcy. Choć ja uważam, że kara powinna być drakońska, żeby żadnym innym ultrasom nie przyszło nic podobnego do głowy. Bo jak będą mieli zapłacić kilkanaście tysiecy, to nawet opłacalny biznes się robi...
Finał Pucharu Polski 23/24, Lech Poznań - Legia Warszawa. Kibice Lecha idą wpier***ić Josue, bo uważają że 50 000 grzywny dla klubu to nic w zestawieniu z kasą za wygraną w Pucharze.
0
@FcPortoFan1999 xD czyli takim tokiem myślenia każdy klub któremu kibicuje jakiś morderca itp. Ma pokrywać koszty szkody wyrządzonej przez tą osobę bo poczuwa się do kibicowania? Czy wy widzicie co napisalicie przecież to głupota, że Wisła ma płacić bo jacyś przestępcy zaatakowali bramkarza.
Co innego by było jeśli to kibole by pobili kogoś z polecenia zarządu Wisły xD
0
@Szmulek Dlaczego ma klub nie płacić za idiotyzm kibolów? To nie wina bramkarza,że został pobity.Więc w sumie czemu miałby bramkarz Puszczy,siedzieć cicho w tym temacie? Ja uważam i podtrzymuję,że Wisła Kraków powinna pokryć rehabilitację Kevina Komara.