Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Pogoń Siedlce na łeb, a ich największy fan se Ibisza ogląda.
5
Asystent Artety kończy udanie debiutancki sezon na ławce trenerskiej Parmy. 12 miejsce z tym składem węgla i papy to dobry wynik. Wyfrunął spod skrzydeł Mikela, niczym on spod skrzydeł Pepa. :D
@Eklerek @Kessie @Czajka90
2
@FcPortoFan1999 Ruch będzie frajerem sezonu. Waldek tego nie wytrzyma. XD
1
@kubix05 Termalica vibe.
1
@FcPortoFan1999 Ruch solidarny z innymi "barażowcami".
2
Znicz 2:1, lecimy. XD
1
@FcPortoFan1999 Mogę cwaniakować, bo rywale sami robią Ruchowi baraże.
1
@FcPortoFan1999 Najważniejsze, że Pogoń Siedlce na łeb.
5
Tak na ten moment wyglądają zespoły walczące o baraże do Ekstraklasy.
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1654198787QIgvK3wKdhCdiIZ1mjzO66,w400.jpg
6
@Comentateiro Byłeś w szoku, że kobieta może mieć piersi na wysokości klatki piersiowej, a nie kolan.
6
Szybko poszło, Znicz pewny spadku na prowadzeniu. :|
3
Pan Fornalik dzisiaj 249 raz na ławce trenerskiej Ruchu. Oby jeszcze w tym sezonie miał okazję przekroczyć ćwierć tysiąca w barażach.
1
@FcPortoFan1999 Uuu, nazwisko Littler działa na Ciebie jak płachta na byka.
3
8 najwyższych średnich w historii darta. 3x MvG, 2x Taylor i po razie Price, Wright i Huybrechts.
@FcPortoFan1999 gdzie ten rzekomy robot Littler, bo coś nie widzę? :|
2
@takisobiektos Ty lepiej się szykuj na bitwę wieczorem. Sardynki będą pochłonięte.
1
@malypuzon Dzisiaj idę na spotkanie rady Ekstraklasy, dam znać jakie decyzje zostały podjęte.
11
@tomek8756 Aka kompot. XD Idiokracja na całego. Babcie byłyby teraz milionerkami.
2
Waldek King, prowadź.
1
@michaleu Privek nie działa, Tobie też? :|
7
Janosik... Jakie to było dobre. Całe dzieciństwo... I płacz na tej scenie. Przy okazji idealnie dobrana ścieżka dźwiękowa.
1
Kane kończy sezon z 61 golami. Zdrowy.
2
Bunting dzisiaj inna liga. Rataj totalnie bez szans.
12
Admin forma mutant.
2
Barca, a później Ratajski - Bunting. O taką sobotę nic nie robiłem.
7
Widzę, że już tam ciśnienia nie trzymają. XD
5
Górak na pomnik w Katowicach zasłużył. Od II ligi do europejskiej pucharów.
2
@NeroTFP1 Do tego warto docenić fakt jak odjeżdżają reszcie ligi za hajs z LM.
3
Przyjemna ostatnia kolejka.
https://media.tenor.com/IUHFO_Edhi8AAAAe/are-you-not-entertained-maximus.png
4
@Szklaner Helenka najlepsza. Skleić to se Pan możesz dupę. XD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika