Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 A potem pierwszy przylecisz po autograf.
5
@FcPortoFan1999 Na razie średnia ledwo 30, ale każdy kiedyś zaczynał. Poza tym, specjalnie to zrobię, żeby Ci pokazać, że nie jest robotem.
11
Deal życia, od gościa z mojej miejscowości kupiłem tarczę z 3 rzutkami za 5 dyszek. XD Littler może pakować manatki, bo za rok w finale go leję do zera.
https://ibb.co/2Y8dwzmt
@FcPortoFan1999 @gumaz @mekston @Sinirsey @D10SLEO @BulaKG @Peter @Popitek12
3
@gumaz Japonki spocone. Oski normalnie udaje grzecznego, a od erosomanii mu się we łbie roi bardziej niż komukolwiek stąd.
2
@FcPortoFan1999 Ty w wieku 8 lat to wąchałeś buty ciotce.
3
@DragonxNF Miło, że ktoś o nas pamiętał. :D
9
Prime w wieku 8 lat, to już nie wróci. :|
2
@FcPortoFan1999 Escandalo.
8
Oczywiście ta w środku najładniejsza.
@michaleu @takisobiektos @blakkudium @maroon
8
Fornal wydaje się być sympatycznym chłopem, ale jak dalej tak będzie żarł dziko to go do pieca załadują tak jak te pizze co wpierdziela codziennie. Niby jego sprawa, ale zdrowo to nie wygląda.
26
Hiszpania znowu hoduje najlepszych trenerów w Europie.
-Lucho - tryplet sprzed roku, ponowny finał LM.
-Arteta - mistrz Anglii, finał LM.
-Guardiola - może nieco wypalony, ale dwa trofea w tym sezonie wleciały.
-Emery - awans do LM z AV + finał LE.
-Perez - finał LK z Rayo.
-Iraola - wprowadza pierwszy raz w historii Bournemouth do europejskich pucharów.
-Fabregas - wprowadza pierwszy raz w historii Como do europejskich pucharów.
-Alonso - sukcesy w Leverkusen, w Realu było jak było, ale to ciągle trener z dużym potencjałem i życzę mu jak najlepiej w Chelsea.
4
@gumaz Marian Janusz Paździoch - postać wybitna, ale jakże tragiczna życiowo. :(
3
@1LY0 Chwyta za serducho.
8
Wybitny polski poeta Ingmar Rabarbar i jego wiersz pt. "Jełop". Czyli wiemy jaki następny odcinek wrzuci Polsat. XD
@FcPortoFan1999 @gumaz @DragonxNF @Sinirsey @Czajka90 @Szklaner @PatrychoO
5
@BorzyKrzys Wystarczy, że jest Mefju. Reszta nieważna.
4
@FCB24 Już przestańcie jojczyć. Arsenal wygrał tytuł zasłużenie. Może nie w pięknym stylu, ale byli w Anglii najlepsi.
24
Iraola to Pan trener. Bournemouth pierwszy raz w swojej historii zagra w europejskich pucharach. Wcześniej świetną robotę wykonał w Rayo, wprowadzając ich do La Ligi i robiąc z nich solidny zespół. No i wyszkolił nieźle swojego asystenta, który teraz kontynuuje jego prace w Vallecano.
3
@Popitek12 Searle tu chyba z Tobą grał, patrząc na średnie.
5
Drugi najlepszy darter świata wygrywa Players Championship w pięknym stylu. Ostatni tydzień Humphriesa na takim poziomie, na jakim się od niego oczekuje.
2
@Gary Gary znowu zaczyna taniec. Uwielbiam. Proszę mnie oznaczać przy kolejnych takich postach.
4
@partymaker Akurat klaszczą oboje nawet jak Robert jest w domu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
@Kacper1432 Bezpośredni najpierw, potem bilans bramek.
4
Gary Anderson i Peter Wright będą za jakiś czas mogli w spokoju zakończyć kariery ze świadomością, że szkocki dart nie zginie. Lawrie 15 lat, Bryceland 12. Średnie na poziomie 30-40 miejsca w rankingu pro. Kosmos.
6
@mordini123 Mógłby dobić do 100 goli.
100+ dla BvB
300+ dla Bayernu
100+ dla Barcy
100+ w LM
100+ dla repki
Pięknie by to wyglądało.
3
@JimMorrisonFCB A niech jest i Towę. Z francuskiego umiem tylko:
https://www.vice.com/wp-content/uploads/sites/2/2017/04/1492084191479-Screen-Shot-2017-04-13-at-124842.png
7
Florą Tową se wrócił do Francji po udanej przygodzie w Udinese i dalej czaruje. 13 goli i 9 asyst w tym sezonie dla Lens. Lider zespołu, który został wicemistrzem Francji, który zagra w Lidze Mistrzów, i który za kilka dni może wrzucić Puchar Francji do gabloty (finał z Niceą).
@escarabajo
3
@michaleu Jak oglądałem ten program z Tymińskim, to wiedziałem, że ten fragment będzie kopalnią pięknych memów. I jest.
2
@MesQueUnClub_87 Widziałem wszystko. "Płatny morderca" oglądałem z miesiąc temu, bo mi wyskoczył w proponowanych i moim zdaniem najlepszy z tej listy. Choć "Europa Europa" jest blisko - mam słabość do filmów wojennych.
4
Elversberg awansowało do Bundesligi. Miejscowość, w której znajduje się klub (Spiesen-Elversberg) posiada niecałe 13 tysięcy mieszkańców. Będzie to najmniejszy pod tym względem klub, który kiedykolwiek wystąpił w Bundeslidze.
6
Brawo Ruch Chorzów. Bardzo ważne zwycięstwo na wyjeździe i to z bezpośrednim rywalem. W tej sytuacji szanse na baraże są ogromne - wszystko w swoich nogach przed ostatnim meczem ze Zniczem, który już jest pewnym spadku. Waldek, prowadź.