2

@EzioAuditoreDF W sensie napisałeś, że Rabiot nigdy nie miał swojego szczytu, a w Juve, Marsylii i teraz w Milanie to naprawdę Pan piłkarz.

10

@Comentateiro Mietek Fogg to był równy gość. Daj mi te jedną niedzielę, ostatnią niedzielę a potem niech wali się świat! To jest prawdziwa piosenka o niespełnionej miłości. Wiesz, że przed wojną kolesie w knajpie zamawiali sobie tę melodię u orkiestry a potem przy stoliku strzelali sobie w łeb? Chcieli, żeby to była ostatnia piosenka w ich życiu. Bo jest prawdziwa. Nie mówi o tym, że widziałem ptaka cień albo, że kurna... wszystko się może zdarzyć! Wielkie odkrycie. Jasne kurna, że wszystko się może zdarzyć tak jak teraz....

2

@EzioAuditoreDF Rabiota to Ty akurat szanuj.

3

Price super mecz 8x180.

8

@takisobiektos Kiepy RIP.

5

@Luciano99 No my też mamy ligę silniejszą. Nawet jeśli La Liga jest w kryzysie, to zawsze jest ten Real jako rywal, a nie BvB czy Lipsk.

35

@AmigoBlancos Lepiej Ester zapinać bez żalu, niż odziać koszulkę Realu.

2

@gumaz Pan wiesz, że ja wiem, że Pan wiesz.

2

@Giwera @gumaz A Pan się tu nie czaj, bo ja Pana widzę.

1

@takisobiektos Liga mem. Idioci nią zarządzają. XD

5

Za pół godziny lecimy z tym gównem.

1

@Szczygiel06 Pewnie dopiero jak następca Cristiano Ronaldo - Dawid Hanc odpali w Resovii Rzeszów.

6

@BorzyKrzys Zmiana Achillesa też elegancka. Kiedyś: przystojny, męski, umięśniony Brad Pitt. Teraz: wychudzony trans. Dobra zmiana.

2

@Lanosss Nie włączy, bo na taśmie do 23.

4

Rzutkowe Premier League, jak co czwartek. Przedostatnia kolejka.

5

@MesQueUnClub_87 Ja patrzący na to, że ta piękna seria powoli dobiega końca. :(

https://static.independent.co.uk/s3fs-public/thumbnails/image/2015/11/17/08/bkn-20151113151445445-1113_00862_001_04b.jpg?width=1200

A dzisiaj wszystko żem widział. 3096 mega film, świetnie zobrazowany. Wracałem kilka razy i pewnie jeszcze nieraz wrócę, mimo znania na pamięć. Straszne, bo momentami aż człowiek trochę "rozumiał" syndrom sztokholmski.

1

@lithotripter Nie wiem nawet, ale absolutne kino gwarantowane.

8

W sobotę w Szkocji mecz o mistrzostwo. Serduszkom wystarczy remis.

Ostatnim mistrzem Szkocji spoza dwójki Celtic/Rangers było Aberdeen w sezonie 1984/85, które trenował Sir Alex Ferguson. Hearts z dużą szansą na przełamanie dominacji tych dwóch drużyn.

36

Przyszedł w wieku 34 lat i zostawił takie liczby. Choreee. Statystyki, których czasem nie mają 9 w swoich najlepszych latach. Robercik klasa. Przybył, zobaczył, zwyciężył.

5

Ekstraklasa: wersja hiszpańska. Osasuna, Rayo i Valencia 3 pkt od europejskich pucharów i 3 pkt od spadku. Kino.

2

@Gary Forma mutant, a żeś grzecznego udawał. Cicha woda.

2

@Gary Gary przyszedł i wybrał przemoc. Nieładnie.

1

1

@FcPortoFan1999 GKS Katowice czy Raków też musieli się trochę pomęczyć w niższych ligach, żeby stać się poważną drużyną w Ekstraklasie.

3

@MesQueUnClub_87 Najmniej mi znajoma lista z Twojej serii, bo widziałem tylko "Ukryte". Chyba im bliżej końca tym coraz to rzadsze tytuły wygrzebujesz. :D

2

@gumaz Nie wiem, ale przyszedłem się przywitać. Witam serdecznie Gumaz.

7

Potężna Unia Skierniewice jedną nogą w I lidze. Będzie to drugi awans z rzędu, bo rok temu wygrali III ligę. Ciekawy projekt, może namieszają na zapleczu Ekstraklasy.



@FcPortoFan1999

1

@Criss18Barca Nie, Anglia i Hiszpania już potwierdzone.

13

Pan Pellegrini fachura. Tego człowieka nie da się nie lubić. Puchar do gabloty w Betisie wleciał, to teraz wprowadzamy ich do LM.

2

@Popitek12 I cyk, 1:1.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?