Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Bernard777 Nie wiem, ale wiem, że jabłonie rosną pod Grójcem, a gdzie widziałeś bocianowy las? Zagajnik, sad bocianowy, no gdzie widziałeś?
5
@gumaz Odpalam Kiepskich pijąc mocnego fulla.
7
@blakkudium W Chelsea grał chyba na każdej możliwej pozycji. XD Świetny piłkarz i kapitan. Fajna kariera.
7
@Batys wczoraj przypomniał o tym pięknym filmie. Ale to było dobre. Nostalgia, dzieciństwo. I świetne efekty jak na fakt, że film ma prawie 40 lat.
4
@MesQueUnClub_87 Że 17 again się na tej liście kiedykolwiek pojawi to bym się nie spodziewał. Ale na raz fajnie się to nawet ogląda. Ogólnie dobra lista, wszystko widziałem i wszystko (moim zdaniem) na poziomie.
3
Humphries ale przejazd po Littlerze. 6:1.
22
@macio_944 No jak to jaki?
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_qeaTy34pfh4BYfbZKDc1OsoHf8y17doR.jpg
3
@D10SLEO Dobry mecz obu Panów.
3
@Encore Mimo wszystko ciekawe te powołania. Tuchel się w tańcu nie pierdoli.
6
Hilale to Benfice mogą rękę podać. 0 porażek i bez majstra.
5
Littler po deciderze wygrywa z Rockiem, ale mecz gówniany. XD
6
@Messi1000000 A gdzie napisał, że to wina Barcelony? Oddychaj.
3
Gezzy piękny mecz.
2
@Marusek Bez kitu. Niedziela, obiad całą rodziną i w tle Clint Eastwood albo John Wayne. Piękne czasy.
5
@TR3YWAY Giba się jak pier***ny rezus i zachwyca się Panem Kunta-Kinte.
3
@D10SLEO Dziękuję za uspokojenie sytuacji. Pozdrawiam.
2
@1LY0 To nie jest do jedzenia, a do laboratorium, Panie Boczek.
7
@BulaKG Szkoda, że obrazków nie ma do takich opisów. :|
2
@gumaz Tak, mimo gorszej średniej perfekcyjnych lotek.
10
Skoro dzisiaj Littler - Rock to warto przypomnieć drugi najlepszy leg w historii darta.
16
@Szklaner Druga najlepsza para po Eric & Olmo.
3
Przedostatni czwartek z rzutkowym Premier League. Czwórka z awansem już znana. Littler i Clayton pewni kolejno 1 i 2 miejsca. Price z Humphriesem walka o miejsce numer 3. Za tydzień półfinały i finał.
6
@pride1899 No wiadomo, że zadra jest, ale koniec końców to tam miał swój peak formy i spędził najlepsze lata kariery.
9
Alexis Sanchez z gratulacjami dla Arsenalu. Ale w koszulce Kanonierów to był baller.
@Eklerek @Czajka90 @Kessie
5
@MesQueUnClub_87 Ładnie nas olałeś wczoraj. Mam nadzieję, że zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencję.
Wszystko widziałem. Blask zajebisty. Lubię wracać do tego filmu. Nie tylko na tej liście jest w topie u mnie, ale w takiej prywatnej również. Topka tego gatunku.
8
@MeAndSwan Dlatego przegrał prowadząc Arsenal. Na ten jeden mecz mogli się nazywać Arsevillnal.
15
Aston Villa dość pokaźna gablota trofeów w całej historii, choć ostatnio nieco zakurzona. No to Pan Emery z kurzu wyciera.
1
@FcPortoFan1999 A potem pierwszy przylecisz po autograf.
5
@FcPortoFan1999 Na razie średnia ledwo 30, ale każdy kiedyś zaczynał. Poza tym, specjalnie to zrobię, żeby Ci pokazać, że nie jest robotem.
11
Deal życia, od gościa z mojej miejscowości kupiłem tarczę z 3 rzutkami za 5 dyszek. XD Littler może pakować manatki, bo za rok w finale go leję do zera.
https://ibb.co/2Y8dwzmt
@FcPortoFan1999 @gumaz @mekston @Sinirsey @D10SLEO @BulaKG @Peter @Popitek12