Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Na zapleczu La Ligi idealnie top3 się ułożyło. 1. Racing, 2. Deportivo, 3. Malaga, z tym, że Ci ostatni zagrają w barażach. Fajnie jakby awansowali.
3
Najszybciej rzucający darter świata gotuje. Ricky 'Rapid' Evans.
2
Więcej emocji w Lombardzie życie pod zastaw jak Paprot zapierdzieli coś ze śmietnika niż w tym meczu. XD
4
@FcPortoFan1999 jak zwykle klasa. Grzecznie siedzi i ogląda. Do momentu, aż jakaś cycolinka nie przyjdzie.
3
@FcPortoFan1999 Takie tempo, że człowiek się zdyszał oglądając.
3
Fotazo. 15 mistrzostw świata przy jednym stoliku.
1
@mekston No i elegancko.
2
@Popitek12 W tym jednym podejściu tak. XD
@FcPortoFan1999 Masz problem z Littlerem. Właśnie dla takich zawodników się ogląda sport. Dla najlepszych, muśniętych dotykiem Boga. Jest wybitny, ale nie jest robotem, musisz to sobie zapamiętać.
1
@gumaz Zimą MŚ oglądał z wypiekami na twarzy. XD
3
@FcPortoFan1999 Canal+Sport 2, erotomanie.
5
Sebek wczoraj 136 na mecz z numerem 13 światowego rankingu. Rozwija się chłopak. Za godzinę lecimy dalej, na papierze dużo łatwiejszy przeciwnik i najniżej rozstawiony.
2
@FcPortoFan1999 Chyba są faworytem, więc KSZO może, nie musi.
2
@FcPortoFan1999 Tak jest, z Wikędem Luzino.
Fajnie, że Zawisza z awansem. I jeszcze ciekawi mnie Unia Skierniewice w I lidze. Fajną drogę przeszli.
1
@BorzyKrzys Ponoć Napoli miało do wyboru albo Allegriego, albo ofensywnego Italiano. XD Wybrali wiadomo kogo. I potem się dziwić, że włoska piłka jest w dupie.
2
@Romario87 No lipa, ale ogólnie od kilku lat słabo z tymi finałami.
13
Ikona światowego kina kończy 96 lat. Piękny wiek, piękny człowiek, piękny artysta. Filmów i nagród nie będę wymieniał, bo za długi post by wyszedł, ale zapewne to, czego Clint teraz potrzebuje to zdrówko. Także tego mu życzę.
2
@mekston Najdziwniejszy szlem od lat, bez dwóch zdań. Ale fajnie mimo wszystko, że ktoś nowy wygra.
1
@mekston Beret powrót do formy?
2
@Faro Że Cię zjedzą? XD
13
Odcinek z rodziną Boczka wleciał na salony. XD
@FcPortoFan1999 @Sinirsey @DragonxNF @KrychaFCB @gumaz @Szklaner @PatrychoO @LAMC_10 @1LY0
1
@FcPortoFan1999 Białeckiego warto śledzić, 2003 rocznik, więc raczkuje dopiero i już gra jak równy z równym z top10/20.
2
@FcPortoFan1999 Czyli przy Polakach rodakach oznaczać?
1
@mekston Za sam Mundial? Wątpię mocno. Tym bardziej, że jeszcze ma Dembusia, który właśnie wygrał znowu LM i też potencjalnie będzie miał MŚ.
8
Białecki sobie ogrywa numer 13 światowego rankingu w pięknym stylu. Jeszcze czekałtem 136 dobił mecz. Seba w tym sezonie bardziej imponuje niż ojciec polskiego darta - Rataj. Jest talent.
@gumaz @mekston @Peter @zadafcb @BulaKG @APTAPT @FcPortoFan1999
1
@mekston No i Mbappe bez szans na ZP, klasa.
2
Zawsze mnie rozwala taki rozbieg. Jakby nie mogli jak chłop się rozpędzić i uderzyć z jajami. Aż się pajacowanie w finale Euro Włochów z Anglią przypomina.
5
Zapraszamy, Panie Olek.
@takisobiektos @michaleu @blakkudium @maroon @Karol145
7
@BojanKriKicz Witam. Spieszę z odpowiedzią. Kiedyś śpiewała w formacji O.N.A i była jurorką w Mam talent, dziś pisze historie w tenisie. Pozdrawiam.
7
@Popitek12 po wczorajszej wygranej w turnieju w Tworkach wskakujesz na drugie miejsce w rankingu. Littler w zasięgu?
https://ibb.co/HDXRrP1L
@mekston @FcPortoFan1999 @gumaz
2
@gumaz Pozamiatane. Fajnie rzuca ten Nijman, top talent.