2

Nijman kończy se 146. Krzysiek Ratajski zbiera lekcje od talenciaka.

4

Rataj kontra utalentowany Holender. Będzie ciężko.

7

Hajlajtsy wczorajszego finału. Człowiek obejrzał z milion meczów tego pięknego sportu, ale ten wczorajszy jest w ścisłym topie pod kątem emocji i poziomu.



@mekston @gumaz @FcPortoFan1999 @zadafcb @Peter @ranger3120 @BojanKriKicz @BulaKG

2

Sebastian Białecki na ponad 100 średniej pokonal Hurrella 6:3. A Rataj takim samym wynikiem ogrywa Mirka Klose.

Jutro Rataj - Nijman, Białecki - Dobey. Obaj Polacy tu nie będą faworytami.

1

@mekston Musi mi wybaczyć, że w niego zwątpiłem. A dziodek już chyba nie wygra 25 szlema nigdy, bo na długim dystansie już nie nadąża. On już od kilku lat nie dojeżdża, chyba ostatni skok był na IO, ale tam pewnie jakby było do 3 setów to by dostał.

W sumie spoko, że trochę świeżości. Teraz to jest kilka nazwisk, które to mogą wziąć, w tym może ktoś z młodych talentów. Albo w końcu Saszka.

5

@Encore R9 2002 najbardziej ikoniczny. Trójkątny fryz i ośmieszenie Kahna w finale.

2

@mekston Fonseca jeszcze walczy. W końcu. Chociaż trochę dziadkowi krwi napsuć.

2

@tomek8756 Rayo najnormalniejszy klub z Madrytu.

1

@agaFCB No lipa dzisiaj. I to może na tle giganta, ale prawie 40 letniego, który ma już dawno szczyt formy za sobą. Liczyłem na więcej.

Będę sezonowcem i team Jodar teraz. XD

1

Brawo Jodar, choć pewnie zmęczenie się odezwie w kolejnym meczu.

2

Fonseca znowu przełamany. Aż momentami nie wiem, który z nich ma 20, a który 39 lat.

1

Jodar się obudził, zanosi się na pięciosetówkę.

1

@mekston To może być ten szlem.

2

@mekston Jodar pięknie gra tak btw.

Jak przeczuwasz Fonsece z Djoko?

4

@macio_944 I @Comentateiro, bo to rok urodzenia jego wnuka.

6

Luke Littler ma run 26-0 w meczach z +20 legami. Odkąd dołączył do touru bilans wynosi 30-1. Chore.

https://pbs.twimg.com/media/HJb_AUYXwAILqJy?format=png&name=900x900

Przy okazji wczorajsza średnia 111.67 z finału jest wyrównaniem drugiej najlepszej, która należy do Phila Taylora z finału w 2010 roku. Wyższą miał tylko MvG w 2018 roku (112.37).

Dużo za wcześnie by takie deklaracje składać, ale no... Rośnie młody GOAT.

@ranger3120 @BojanKriKicz @zadafcb @Popitek12 @BulaKG @gumaz @FcPortoFan1999 @mekston

2

@mekston Chyba najdziwniejszy szlem od lat. :D Fajnie jakby któryś młody wygrał. Bez Sinnera nie są bez szans. Jodar/Fonseca.

8

Te statystyki są chore. 112 średnia prawie na przestrzeni 21 legów i uj. XD



@gumaz @mekston @Peter @D10SLEO @BulaKG @Comfortable_ @Popitek12 @zadafcb @FcPortoFan1999

9

Littler 11:10 Humphries. Epicki mecz. Pod względem poziomu sportowego jeden z najlepszych w historii. Coś pięknego. Brawa dla obu Panów, obecnie poza zasięgiem kogokolwiek.

6

Połowa finału, a Littler na średniej 112 prawie, a Humphries 114. Zdrowi. XD

4

WTF? Poziom tego finału to jest jakiś kosmos. Humphries jaka forma. Tylko czy głowa dojedzie? Chore.

3

Littler - Humphries finał, to już takie przewidywalne. XD

2

@PatrychoO I Deco wtedy:


2

Clayton co zaczął, leg w 11 lotkach.

8

@DonAndrzejos Real Madryt w 14.

3

@BulaKG Lubię obu, więc obojętnie, ale Littlerowi raczej bardziej postawi się Humphries.

4

Littler w finale po deciderze. Ale to był dobry mecz.

4

Teraz się Price wqrwił. Z 4:9 na 8:9, game on.

2

Littler się wqrwił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?