0

@Tridente2015 liczyłem na jakąś wiązankę w stronę Legii lub Realu

4

Jeszcze nie Guardiola xD


0

@Hindus to już wolę sobie zjeść dzisiaj kubełek z KFC na obiad

0

@bstryyy hahaha już od tej sraki chyba mi na oczy padło

0

@BezglutenowyPedri
Hahahaahaha

0

Wpada 200mln € oferta za Yamala.
Co robicie

2

@RoberDzik
Uderz w stół, a nożyce się odezwą xD
Pięknie go rozszyfrowałeś @Zoker

0

@bstryyy właśnie zawsze wlatuje energol z rana, ale bałem się, że dziś mnie jeszcze bardziej pogoni do WC xDD

1

@Walpiano
Ja KFC jadłem.
Te chipsy lepiej strawne pewnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@RozowaPantera
Było 30min spokoju, ale imperium kontratakuje

5

Niezły tort @Kgorecki2500


0

@Zoker
Ja za każdym razem natomiast dziś, to już kompletnie zmiotło z planszy

0

@MysticCat ten post wyżej był jeszcze z kibla - dokładnie.

Obecnie jestem na przepustce w salonie xD

0

@ArcziArtt
MAC raczej bezpieczny.
Z tym KFC to już postanowione, że odpuszczam.
Od 5:00 na kiblu i nie wygląda na to, żeby się skończyło przed 8:00... xD

3

Są sprawy ważne i ważniejsze
https://x.com/_yuwame_/status/1942653571666960735

0

@Kinginiesta
Jeszcze nigdy tak nie umierałem na kiblu.
Pałka się przegła

0

Ostatni raz jadłem KFC ...
Nigdy wiecej

4

@Robert_Kubica
-30 lat Grzegorz Piechna pseudonim kiełbasa

2

@Kessie ale odwołanie pomoże napisać.

Chociaż mi to tam nie potrzebne.
( Bo nigdy nie dostanę bana oczywiście )

5

@marcin62 oplułem się xD

2

@FajfusLodowy
Nie ma czegoś takiego jak za darmo

1

@mordini123
Pięknie zwłaszcza że mi kupon zamkneła ta brameczka xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Faro
Ja tam mam inne zdanie.

Obie strony podpisały kontrakt
Jeśli się z niego wywiązuje w 100% nie odwala fuszery to cóż zrobić...
Tak samo nie rozumiem obrazania się zawodników, którzy mają ważny kontrakt, który sami podpisali na dany okres i nagle wielka obraza bo klub nie chce puścić ich za grosze - tutaj za przykład podam sytuacje z Gyokeresem i Sportingiem Lizbona.

Dwie strony doszły do porozumienia - kontrakt na X lat więc zawodnik może go wypełnić i nic i nikt nie powinno go zmuszać jakimiś krzywymi akcjami żeby przedłużyl kontakt lub zrobił szybciej wylot z klubu wbrew własnej woli

5

@KRISU77
To już lepiej niech idzie do Realu, aż tak źle to nikomu nie życzę

3

@Faro
Bez komentarza

6

@Kessie
Profilaktyczny by mu nie zaszkodził

1

Czyli śmiało można wchodzić w over 3.5 żółtej kartki w 1 połowie jak zawodnicy złapią wczutkę :D


4

@Danny Gaucho przecież są

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?