Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tridente2015 liczyłem na jakąś wiązankę w stronę Legii lub Realu
4
Jeszcze nie Guardiola xD
0
@Hindus to już wolę sobie zjeść dzisiaj kubełek z KFC na obiad
0
@bstryyy hahaha już od tej sraki chyba mi na oczy padło
0
@BezglutenowyPedri
Hahahaahaha
0
Wpada 200mln € oferta za Yamala.
Co robicie
2
@RoberDzik
Uderz w stół, a nożyce się odezwą xD
Pięknie go rozszyfrowałeś @Zoker
0
@bstryyy właśnie zawsze wlatuje energol z rana, ale bałem się, że dziś mnie jeszcze bardziej pogoni do WC xDD
1
@Walpiano
Ja KFC jadłem.
Te chipsy lepiej strawne pewnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@RozowaPantera
Było 30min spokoju, ale imperium kontratakuje
5
Niezły tort @Kgorecki2500
0
@Zoker
Ja za każdym razem natomiast dziś, to już kompletnie zmiotło z planszy
0
@MysticCat ten post wyżej był jeszcze z kibla - dokładnie.
Obecnie jestem na przepustce w salonie xD
0
@ArcziArtt
MAC raczej bezpieczny.
Z tym KFC to już postanowione, że odpuszczam.
Od 5:00 na kiblu i nie wygląda na to, żeby się skończyło przed 8:00... xD
3
Są sprawy ważne i ważniejsze
https://x.com/_yuwame_/status/1942653571666960735
0
@Kinginiesta
Jeszcze nigdy tak nie umierałem na kiblu.
Pałka się przegła
0
Ostatni raz jadłem KFC ...
Nigdy wiecej
4
@Robert_Kubica
-30 lat Grzegorz Piechna pseudonim kiełbasa
2
@Kessie ale odwołanie pomoże napisać.
Chociaż mi to tam nie potrzebne.
( Bo nigdy nie dostanę bana oczywiście )
5
@marcin62 oplułem się xD
2
@FajfusLodowy
Nie ma czegoś takiego jak za darmo
1
@mordini123
Pięknie zwłaszcza że mi kupon zamkneła ta brameczka xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Faro
Ja tam mam inne zdanie.
Obie strony podpisały kontrakt
Jeśli się z niego wywiązuje w 100% nie odwala fuszery to cóż zrobić...
Tak samo nie rozumiem obrazania się zawodników, którzy mają ważny kontrakt, który sami podpisali na dany okres i nagle wielka obraza bo klub nie chce puścić ich za grosze - tutaj za przykład podam sytuacje z Gyokeresem i Sportingiem Lizbona.
Dwie strony doszły do porozumienia - kontrakt na X lat więc zawodnik może go wypełnić i nic i nikt nie powinno go zmuszać jakimiś krzywymi akcjami żeby przedłużyl kontakt lub zrobił szybciej wylot z klubu wbrew własnej woli
5
@KRISU77
To już lepiej niech idzie do Realu, aż tak źle to nikomu nie życzę
3
@Faro
Bez komentarza
6
@Kessie
Profilaktyczny by mu nie zaszkodził
1
Czyli śmiało można wchodzić w over 3.5 żółtej kartki w 1 połowie jak zawodnicy złapią wczutkę :D
4
@Danny Gaucho przecież są