1

@konrad1661
Nie stać was na Diaza.
Koniec kropka.

Bez szans na ten transfer do Barcelony.
Nie mówię tego szyderczo czy złośliwie

1

@Laminedependencia
Bardziej w kontekście życia przeszłością i rozmyślaniu o Prime

10

@Kessie
Mocne słowa jak na chłopa którego złapali w siatkę i wywieźli do Sosnowca

0

@Laminedependencia
Ile posmigał?

Jedna jaskółka wiosny nie czyni.
Fajnie, że wreszcie zaczął coś grać tak samo jak Asensio gdy razem przyszli do Aston Villi, ale na tym rokować cokolwiek? Raczej nie

Jest kotem w worku.

0

@Laminedependencia
Dlatego mówię niech przestanie żyć przeszłością bo Rashordowi to bliżej teraz do porównywania go z Fatim i sentymentalnych wspominkach ich tak zwanych sufitów i możliwości, które mieli - no właśnie MIELI.

Śmieszy mnie gadanie, że Rashford obecnie jest lepszy piłkarsko - totalna bzdura nie wiem co ten @RoberDzik ostatnio oglądał jeśli chodzi o premier league.

Anglik jest kotem w worku wartym kupna tylko za atrakcyjnie niską cenę i w połączeniu z modlitwą może faktycznie wypalić.
Kolumbijczyk wchodzi do każdej ekipy i z miejsca prezentuje dany poziom do którego przyzwyczaił

5

@RoberDzik
Taki lepszy, że United wypycha to z klubu, a Liverpool luźno dostałby 60 baniek za Luiza, a pewnie i więcej.

3 miesiące dobrej gry Rashforda Ci chyba zamydliły oczy.

Równie dobrze Luiz Diaz mial kosmiczna pierwsza połowę ubiegłego mistrzowskiego sezonu Liverpoolu.

Połowę powtarzam, a dobra połowę sezonu to Rashford zrobił, ale jakby zliczyć mu ostatnie 4 lata gry do kupy.

Przestań żyć przeszłością chłopie xD

3

@Kessie
Już 3 kamery mi zgubiłeś.

0

@VegetaPolska
I dobrze, Ty już się swoje napłakałeś w życiu xDD

1

@Yoshi94
Ale jajca

1

Milik fryz jakby mu osiedlowa babeczka bez szkoły i kursów fryzjerskich włosy zafarbowała rozjaśniaczem Joanna za 7.99zł

.



4

@partymaker Real Bez zasad?
Niemożliwe ;)

22

@Encore
Niech wyskakują z tych 25mln.
Zawsze to mniej na sędziów im zostanie

8

@tbas
Posadzili Ter Stegena, a teraz trawę.
Wszystko po kolei

1

@Who_you_mam
Akurat był jakiś czas kontuzji czy co tam było, że Rodrygo grał chwilowo na LS w Realu i pamiętam, że baaaardzo dobrze sobie radził.

Zupełnie się z tobą nie zgadzam.
Viniciusa widziałeś na prawej stronie?
Ja kilka razy i placek niesamowity więc tak - na pewno to czy gracz gra na swojej nominalnej pozycji ma duże znaczenie

7

@Who_you_mam @KacperVEB
Panowie tylko to wy sobie zadajcie jedno pytanie:

Jaka jest nominalna pozycja Rodrygo? - Lewe skrzydło

Następnie:
Gdzie grał w Realu? Na prawym
Gdzie grałby w Liverpoolu za Diaza? Na lewym

Byłby to z pewnością ciekawy ruch i nie sądzę żeby Liverpool na tym stracił, a widzę potencjał by zyskał

7

@Jakchcesz tylko dziewczynę?
Oni by mu chcieli całe życie układać gdzie wiele z tych osób pewnie nie potrafi zagospodarować nawet swoim własnym

3

@Popitek12
Duże rollo poproszę

3

Dobra widzę że każdy komentuje te urodziny Yamala to i ja się odniose bo też mnie trochę zaczyna irytować gwiazdeczka.

Totalnie żałosne zachowanie, ja rozumiem wszystko...ale co to za osiemnastka bez narkotyków?

8

@MadafakinGuy
Przecież on Cię ma na strzała chłopie jakie pobicie jaka dyscyplinarka

0

@Dieselzor
Nie mam co do tego żadnych wątpliwości, że wykręci znakomite liczby.

Nóżka idealnie ułożona

6

@Dieselzor
Trent przeciętniak, a pier*olnie pewnie rekord asyst La Liga w debiutanckim sezonie xD

3

@Kessie Ty już wiesz co

7

@Danny Gaucho cieszy się życiem.
Polakom to nie w smak, tak nie można

7

@BezglutenowyPedri

@jowita się przeprowadza na wschód

12

@RoberDzik
Trzeba poddymić, ale pierwsi jesteście do banowania.

Żałosny jesteś dwulicowy w uj Nara

0

@Faro ale oznaczaj

2

@Kessie
Tym razem Ci się poszczęściło

9

@Zoker
A Varys ma większe jaja od @Kessie

3

Wyjściowa jedenastka drużyny La Ramblii


0

@Sulimo ale jak dostaniesz komunikat że gotowy to wystarczy napisać " nic nie otrzymałem " i on coś pobiadoli i podeśle Ci link do grafiki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?