20

No i pogadane xD


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@gumaz
Dołożyłbym mu, ale ja bilet powrotny do Afryki

0

@PIWOSZ89
Szczerze?

Szymon Marciniak xDD

7

Dobre xD


1

Śląsk walczy o kupony, ale i tak wiem jak to się skończy

4

@Deviler

Zależy.
Jak Zupę to widelec w prawej dłoni, a jak drugie danie to łyżka w lewej

1

@ViscaelBarca2007 gdzie minusy

0

@joloskyy możesz

0

@Lanosss
Zlot ambasady xD

18

Sztos od Deportivo



0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kuz
Balonem lecą

4

Polski iron Man xD


0

@Encore
Jak Odejdzie Diaz to pewnie go wyciągną za ~140

2

@blakkudium
Przejdzie do nich, kwestia czasu

2

@Ojciec5tkidzieci
A za 2 lata wieczysta

0

@FcPortoFan1999 obie strzela czy over 3.5 kartki

0

@gaucho104
Bez przesady.
@wpwelement 'a nie ma raptem od godziny

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A tak serio to Diaz pewnie odejdzie, Jota wiadomo [*] ,
Nie wiadomo co z Darwinem Nunezem, ale domyślałam się jeśli przyjdzie Isak.

Miejsce się znajdzie

0

@F3DO
Przeloguj się Sysia

24

Ostatni samuraj wersja Netflix


0

@Karol145 do niedawna? xD

7

Komentarz usunięty

11

Komentarz usunięty

9

Nie zgadzam się z ludźmi mówiącymi, że nie było piłkarza, którego oglądanie sprawiało tyle przyjemności co gra Ronaldinho, że nie było już takiej jogi bonito - oczywiście że była.

Moim zdaniem Neymar z piłką przy nodze w prime czyli Barcelona + PSG oglądało się równie dobrze o ile nie lepiej jeśli chodzi o zabawę futbolówką.

I co zaraz mnie tu zjedzą bo oczywiście Ronaldinho w świecie piłki nożnej jest bardziej lubiany ( również lubię go bardziej od Neymara, w sumie za sposób bycia jest jednym z moich ulubionych piłkarzy ) nie symulował i nie wdawał się w idiotyczne zaczepki.

0

@Fake69
Chyba lepiej wiem co chce

0

@Aragorn33
Nieee,
Właśnie szukam uj wie czego xD

0

@Stinger_
Aż dziwne, że nie dla Realu Madryt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?