Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
No i pogadane xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@gumaz
Dołożyłbym mu, ale ja bilet powrotny do Afryki
0
@PIWOSZ89
Szczerze?
Szymon Marciniak xDD
7
Dobre xD
1
Śląsk walczy o kupony, ale i tak wiem jak to się skończy
4
@Deviler
Zależy.
Jak Zupę to widelec w prawej dłoni, a jak drugie danie to łyżka w lewej
1
@ViscaelBarca2007 gdzie minusy
0
@joloskyy możesz
0
@Lanosss
Zlot ambasady xD
18
Sztos od Deportivo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kuz
Balonem lecą
4
Polski iron Man xD
0
@Encore
Jak Odejdzie Diaz to pewnie go wyciągną za ~140
2
@blakkudium
Przejdzie do nich, kwestia czasu
2
@Ojciec5tkidzieci
A za 2 lata wieczysta
0
@FcPortoFan1999 obie strzela czy over 3.5 kartki
0
@gaucho104
Bez przesady.
@wpwelement 'a nie ma raptem od godziny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A tak serio to Diaz pewnie odejdzie, Jota wiadomo [*] ,
Nie wiadomo co z Darwinem Nunezem, ale domyślałam się jeśli przyjdzie Isak.
Miejsce się znajdzie
0
@F3DO
Przeloguj się Sysia
24
Ostatni samuraj wersja Netflix
0
@Karol145 do niedawna? xD
7
Komentarz usunięty
11
Komentarz usunięty
9
Nie zgadzam się z ludźmi mówiącymi, że nie było piłkarza, którego oglądanie sprawiało tyle przyjemności co gra Ronaldinho, że nie było już takiej jogi bonito - oczywiście że była.
Moim zdaniem Neymar z piłką przy nodze w prime czyli Barcelona + PSG oglądało się równie dobrze o ile nie lepiej jeśli chodzi o zabawę futbolówką.
I co zaraz mnie tu zjedzą bo oczywiście Ronaldinho w świecie piłki nożnej jest bardziej lubiany ( również lubię go bardziej od Neymara, w sumie za sposób bycia jest jednym z moich ulubionych piłkarzy ) nie symulował i nie wdawał się w idiotyczne zaczepki.
0
@Fake69
Chyba lepiej wiem co chce
0
@Aragorn33
Nieee,
Właśnie szukam uj wie czego xD
0
@Stinger_
Aż dziwne, że nie dla Realu Madryt