Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JanZagloba
Ile można go katować?
Znów na zęby nowe zbiera, a dopiero co wstawiał
4
Klasyk
2
@blakkudium
W dużym skrócie bo zajęty jestem:
Buhahahaha
10
@Kessie
Znów na krytym basenie trenujesz
1
@FCB_dimiC
Nie, będziesz musial udowodnić przed odpaleniem, że znasz wynik
7
@Kessie
Szkoda, że ucięli Ciebie podczepionego pod tą bryczkę jak ich ciągniesz
4
@BorzyKrzys
Nie wiem Nikoś
4
@blakkudium
A tam zaraz trzeba...
11
Koszuleczka już przygotowana na kwalifikacje do ligi mistrzów.
Czekamy
https://zapodaj.net/images/67e1ce627aae0.jpg
0
@lithotripter
Szczerz patrząc na jej makijaż, to Ronaldo pewnie jest w tym od niej lepszy
1
@DonCarletto
No właśnie o tym mówię.
Wasze przemyślane ( boczni obrońcy, którzy braki w obronie nadrabiają w akcjach ofensywnych)
Ale tu się czepiasz na siłę, że Frimpong i Kerkez lepsi w ataku niż obronie.
( Wid
Choćbyś nie wiem jak się starał, to Liverpool aktualnie robi spektakularne okienko i odświeżenie kadry
1
@DonCarletto
Druga kwestia - najważniejsze, że to wszystko wygląda na przemyślane okienko czego niestety nie można powiedzieć o Realu.
Mam wrażenie, że się mocno pogubiliscie i kupujecie co popadnie bez ładu i składu jedyne co to wreszcie Boki obrony ogarneliscie, ale tu również kwestia taka o której napisałeś w kierunku Liverpoolu - lepsi w ataku niż w obronie.
1
@DonCarletto nie, edytowales posta i dopiero mnie oznaczyłeś, a ja odniosłem się do twojej wypowiedzi do @JimMorrisonFCB
Wciąż lepsze niż Kupienie Mbappe żeby się dublowali w Viniciusem na LS przez 3/4 sezonu
1
@DonCarletto
A jakie mają być?
Defensywne?
W momencie gdy odszedł Diaz, Jota wiadomo, Odejdzie pewnie Nunez.
Wirtz i Isak czy Frimpong to genialne transfery.
+ Dodatkowo do obrony Kerkez
2
@blakkudium @JimMorrisonFCB
Nie chcę o tym myśleć
6
Będzie nasz
@blakkudium mówiłem tylko Diaz przejdzie do Bayernu i szybko pójdzie
25
Ale mnie wzięło na wspominki.
Tutaj pierwsze wyjście @Kessie 'go na kryty basen
https://zapodaj.net/images/9c8deee8bc84c.png
1
Wiadomo coś czy Lech wychodzi pierwszym składem?
3
@clyde
Dobrze, że nie miewam okresów
0
@Deviler
Ty na pewno
0
@vangoor
Nie no widziałem go w akcji i widac, że ma to coś.
Ale wiadomo jak to jest, zobaczymy.
Pewnie dostanie w tym sezonie swoje minuty bo wiatr robi niezły na skrzydle
2
Ten Rio tez niezły wariat się szykuje.
Śmiga jak mały samochodzik
2
@hurek12
Może i wyleczy, ale wystarczy jedno słowo Manuela i Mareczek ma po mistrzostwach.
Za krótki jest
3
2008 rok
Klasowiec na tych fajansiarzy z 6C na których po prostu nie mogłem przegrać i ja otrzymujący podanie.
Godzina później kartkówka z matmy
3
@Czajka90
Nie dziwię się, wszedzie lepiej niż pod skrzydłami Parodysty Ten Haga
33
W La Liga z kamerą ponoć ma zagrać Asencio.
Ma z nią obycie
8
Był Rodrygo, a teraz Isak porozumiał się z United.
Co za wieczór
0
@mordini123 ta?
0
@FcPortoFan1999
Może Duet marzeń z Bednarkiem w Porto
7
@Luciano99 @Kessie
Czyli obu was naklepać w gratisie?
No i namówiliście