Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Pozdrowienia z Chorzowskiej La Ramblii
https://zapodaj.net/images/1ac89bb1bbc26.jpg
https://zapodaj.net/images/7a2d9545be98c.jpg
https://zapodaj.net/images/0e00705b01c64.jpg
@Kessie pierwszy raz od tygodnia zobacz sobie jak jedzenie wygląda xD
3
⚽ LaRamblowa Fantasy premier league
Kod: npe3pv
Bezpośredni link: https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/npe3pv
Zapraszam do rywalizacji.
1 kolejka rusza już w ten piątek o godzinie 21:00 meczem
Liverpool - Bournemouth
0
@Lanosss
Dawać mi już premier league
6
Klasa w tych czasach
0
@Ojciec5tkidzieci
Korwin
3
Wzmocnienie Cracovii
4
Według mnie Lech może mieć ciężko wygrać ten dwumecz.
1
@PIWOSZ89
To rano małpka na rozchodniaczka chociaż
2
@Kessie
To ja dzisiaj nie wchodzę na stronę bo jeszcze nigdy bana nie miałem.
Siemanko
5
A najlepiej to sobie stanę tak o przy przejściu nie mając zamiaru przechodzenia na drugą stronę
https://x.com/arktos0/status/1955154912053985436
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Jak on mógł wypaść zaraz przed turniejem reprezentacji
14
No i już nie odzobacze xD
https://x.com/sknerus_/status/1954996530743583012
11
Taka sytuacja xD
7
@MesQueUnClub_87
Łap
https://www.fcbarca.com/user/Kessie
9
Niepołomice Forest xD
Jaka Liga takie Nottingham
0
@MesQueUnClub_87
Ciekawe... Skoro ma takie rozumowanie, to pewnie nie miałby żadnych ALE gdyby tak miał zarabiać ktoś z jego bliskiego otoczenia?
Chore.
Klasy nie kupisz
14
Patola te gale, ale chłop ma tu rację xD
Szacunku do samych siebie nie mają, a wymagają poszanowania od innych.
8
Kamień duszy potwora +4
3
@JanZagloba
Nie wstawił bo akurat w Lewiatanie się tiktaki skończyły
1
@Kessie
Ale antyreklama ja pier...
3
LaRamblowa Fantasy premier league
Kod: npe3pv
Bezpośredni link: https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/npe3pv
Zapraszam do rywalizacji aczkolwiek zdaje sobie sprawę, że jesteście skazani na porażkę
8
@Safrani
Jeśli do spokojnej relaksacyjnej jazdy w tym po lasach, to nie ma co fisiować i kupić 2 górale ( MTB )
To się w 8tyś już łącznie zmieścisz.
Wiadomo, że szło by i w 6 się zmieścić :D
6
A tak już serio to wielkie brawa dla Crystal Palace.
Drugie trofeum w ciągu roku coś niesamowitego.
I nie jest Ci wstyd @Herato pisać w trakcie meczu, że zamiast nich POWINNO grać City?
Za co niby?
Chłopaki udowodnili, że nikt im tego finału nie dał za darmo.
Wszystko wyszarpali na boisku zdobywając puchar Anglii, a następnie wygrywając z Liverpoolem w dniu dzisiejszym
2
@adamek20151
@Eklerek @Kessie opinia xD
0
@mekston
Ciekawe jaki jest tutaj rekordzista permów.
Chciałbym go kiedyś poznać
0
@Hshdhrhdh
Jak to nie?
Już sobie do gabloty dali przegrana Liverpoolu z dzisiaj xD
0
@gumaz
Dalej jestem.
Dam im jeszcze jedną szansę.
Niech chociaż Al Hilal mnie nie zawiedzie
0
Brawo dla Palace.
Kolejny puchar do kolekcji.
Nawet oni więcej zdobywają od Arsenalu
0
@Encore
Karny jest jak sędzia gwizdnie.
Gramy dalej