Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@FCB_dimiC bez przesady.
Trochę szacunku do własnego siebie
2
@fart
Gdzie wady
2
@FcPortoFan1999
To już wiem dlaczego Ronaldo w nim nie gra
0
Legia jedna żółtka Kartka, a powinny być 2 czerwone minimum
0
@barcelonaLM tak jak cała ta Legia
2
@Luciano99 przegles
3
Nunez już bombarduje przeciwników.
W dodatku cieszynka ku pamięci Joty
1
@blakkudium
No a ile?
Markę już sobie wyrobił.
Za ile wy chcecie bardzo dobrego zawodnika z premier league?
Takie ceny i taki rynek.
Za 65mln spokojnie zejdzie
3
@blakkudium na tej stronie to mieszają Diaza z błotem, a to byłoby spore wzmocnienie dla was taka prawda.
0
@Sulimo a może ten serial pierścienie władzy sobie oglądanij
1
@SenseiFCB
Ale mnie wkur**łeś teraz złodziejaszku
0
Rozum mówi Lech Poznań, a serce żeby odwołali ten mecz
3
@VegetaPolska
Czyli to ty
3
@BorzyKrzys
Za oberyna w grze o tron i tak szacun na wieki
25
Chyba wiem o kogo chodzi
2
@Szpenser
Bo pewnie specjalnie symuluje symulant, że niby nie jest faulowany w polu karnym.
Niech nabije wreszcie jakieś staty, ale uczciwie
12
Haha to niezły Bruno
1
@don'T.R.I.P.e
Sprawdzają na ile mogą nas kontrolować.
Niech sobie je wsadza w du*e
4
@partymaker
Nie wiem bo mi się samolot opóźnił
4
@RozowaPantera
Kessie to nawet nie jest afrykańskim sportowcem roku
4
@Hshdhrhdh
Jak wakacyjna to ta ma swój klimacik.
Welcome to St Tropeeeez
5
Czyli trzeba znów zaktualizować podium najlepszych polskich sportowców.
1. Denis Labryga
2. Iga świątek
3. Robert Lewandowski
0
@Barcaa12
A czego się spodziewać po walce 3 fraje... XD
3
@jacobFCB
Chyba nie chce pytać jakiej straty...a raczej o ilość osób...
2
@Popitek12
To prawda, że nie zostałeś zaproszony na własną osiemnastkę?
3
@Rifek trzeba się szanować i olejcie typa
0
@Kinginiesta
No to niech wypelni i grzeje ławę, a nie szczeka, że odejdzie jak mu się pensje z 3 lat wypłaci czy ilu tam xD
1
@BulaKG
Słodko kwaśnej
1
@TR3YWAY na soldica siada?
3
@Matheu12
Właśnie, Podpisał papier to niech się teraz nie obraża jak Panienka bo pensje to chętnie pobierał