Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@BorzyKrzys
Za oberyna w grze o tron i tak szacun na wieki
25
Chyba wiem o kogo chodzi
2
@Szpenser
Bo pewnie specjalnie symuluje symulant, że niby nie jest faulowany w polu karnym.
Niech nabije wreszcie jakieś staty, ale uczciwie
12
Haha to niezły Bruno
1
@don'T.R.I.P.e
Sprawdzają na ile mogą nas kontrolować.
Niech sobie je wsadza w du*e
4
@partymaker
Nie wiem bo mi się samolot opóźnił
4
@RozowaPantera
Kessie to nawet nie jest afrykańskim sportowcem roku
4
@Hshdhrhdh
Jak wakacyjna to ta ma swój klimacik.
Welcome to St Tropeeeez
5
Czyli trzeba znów zaktualizować podium najlepszych polskich sportowców.
1. Denis Labryga
2. Iga świątek
3. Robert Lewandowski
0
@Barcaa12
A czego się spodziewać po walce 3 fraje... XD
3
@jacobFCB
Chyba nie chce pytać jakiej straty...a raczej o ilość osób...
2
@Popitek12
To prawda, że nie zostałeś zaproszony na własną osiemnastkę?
3
@Rifek trzeba się szanować i olejcie typa
0
@Kinginiesta
No to niech wypelni i grzeje ławę, a nie szczeka, że odejdzie jak mu się pensje z 3 lat wypłaci czy ilu tam xD
1
@BulaKG
Słodko kwaśnej
1
@TR3YWAY na soldica siada?
3
@Matheu12
Właśnie, Podpisał papier to niech się teraz nie obraża jak Panienka bo pensje to chętnie pobierał
5
@Laminedependencia epicki serial.
Top topów
3
@blakkudium
@Kessie to niech się cieszy, że oddaje sztabowi trenerskiemu ( ja i @Luciano99 ) tylko 50% z gaży po znajomości bo by nawet przygotowany nie był na takie wyzwania.
50% dla mnie i 50% dla lucka oczywiście
1
@Popitek12
Czyli jednak Panama zaskoczy
4
@Popitek12 trochę lipa tak bez biletu, ale twój wybór
5
@Ogorinho1974
Ulubiony typ roweru @Kessie 'go.
Uwielbia wjeżdżać takim na krawężniki
3
@konrad1661
Małysz to było jednak coś wyjątkowego.
Stoch bez podjazdu.
Kto żył w czasach malyszomani ten doskonale rozumie
0
@VegetaPolska
Pocieszyłbyś ją co
0
@RoberDzik
Mi tam nie szkoda
0
@sciahoo
Już nie
2
@Luciano99
To pal gumę gogusiu
2
Iga zaraz spuchnie jak Roma
1
@michal26
@Luciano99 a księżna Sosnowca ma zamiar się pojawić?
Czy akurat Jumbo Jet był w serwisie?
8
@Popitek12
Zaraz tam wbijam to dam Ci znać