Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Kessie
O, Widzę sentymentalne spotkanie w miejscu twojego poczęcia xD
4
@TR3YWAY
"uszanowanie kierowniku, czy mogę wyjaśnić powód braku premii?
Z góry Bardzo przepraszam w sumie to i tak na nią nie zasługuje.
No nic, zabieram się za pracę - dowiedzenia"
1
@Ricardinio14
Koldi
2
Myślałem, żeby pograć sobie kartki danych zawodników dzisiaj, ale na szczęście przypomniało mi się, że gwiazdeczka Marciniak sędziuje i będzie zgrywał Panicza co ma wszystko pod kontrolą xD
2
@blakkudium xD
Coś w tym jest z tym rekordem.
4
@Kessie
I tak szacunek dla Ciebie, że charakternie wyszedłeś zebrać oklep
11
@PatrychoO widocznie dla niego źle
2
@Kessie
Palec do budki jeszcze dodaj
0
@OskP
Pierw to bym musiał myśleć
10
Oficjalnie:
Ronaldo z realną szansą na wygranie mistrzostwa świata
0
@Tridente2015 liczyłem na jakąś wiązankę w stronę Legii lub Realu
4
Jeszcze nie Guardiola xD
0
@Hindus to już wolę sobie zjeść dzisiaj kubełek z KFC na obiad
0
@bstryyy hahaha już od tej sraki chyba mi na oczy padło
0
@BezglutenowyPedri
Hahahaahaha
0
Wpada 200mln € oferta za Yamala.
Co robicie
2
@RoberDzik
Uderz w stół, a nożyce się odezwą xD
Pięknie go rozszyfrowałeś @Zoker
0
@bstryyy właśnie zawsze wlatuje energol z rana, ale bałem się, że dziś mnie jeszcze bardziej pogoni do WC xDD
1
@Walpiano
Ja KFC jadłem.
Te chipsy lepiej strawne pewnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@RozowaPantera
Było 30min spokoju, ale imperium kontratakuje
5
Niezły tort @Kgorecki2500
0
@Zoker
Ja za każdym razem natomiast dziś, to już kompletnie zmiotło z planszy
0
@MysticCat ten post wyżej był jeszcze z kibla - dokładnie.
Obecnie jestem na przepustce w salonie xD
0
@ArcziArtt
MAC raczej bezpieczny.
Z tym KFC to już postanowione, że odpuszczam.
Od 5:00 na kiblu i nie wygląda na to, żeby się skończyło przed 8:00... xD
3
Są sprawy ważne i ważniejsze
https://x.com/_yuwame_/status/1942653571666960735
0
@Kinginiesta
Jeszcze nigdy tak nie umierałem na kiblu.
Pałka się przegła
0
Ostatni raz jadłem KFC ...
Nigdy wiecej
4
@Robert_Kubica
-30 lat Grzegorz Piechna pseudonim kiełbasa
2
@Kessie ale odwołanie pomoże napisać.
Chociaż mi to tam nie potrzebne.
( Bo nigdy nie dostanę bana oczywiście )