8

@Kessie
O, Widzę sentymentalne spotkanie w miejscu twojego poczęcia xD

4

@TR3YWAY
"uszanowanie kierowniku, czy mogę wyjaśnić powód braku premii?
Z góry Bardzo przepraszam w sumie to i tak na nią nie zasługuje.
No nic, zabieram się za pracę - dowiedzenia"

1

2

Myślałem, żeby pograć sobie kartki danych zawodników dzisiaj, ale na szczęście przypomniało mi się, że gwiazdeczka Marciniak sędziuje i będzie zgrywał Panicza co ma wszystko pod kontrolą xD

2

@blakkudium xD
Coś w tym jest z tym rekordem.

4

@Kessie
I tak szacunek dla Ciebie, że charakternie wyszedłeś zebrać oklep

11

@PatrychoO widocznie dla niego źle

2

@Kessie
Palec do budki jeszcze dodaj

0

@OskP
Pierw to bym musiał myśleć

10

Oficjalnie:
Ronaldo z realną szansą na wygranie mistrzostwa świata


0

@Tridente2015 liczyłem na jakąś wiązankę w stronę Legii lub Realu

4

Jeszcze nie Guardiola xD


0

@Hindus to już wolę sobie zjeść dzisiaj kubełek z KFC na obiad

0

@bstryyy hahaha już od tej sraki chyba mi na oczy padło

0

@BezglutenowyPedri
Hahahaahaha

0

Wpada 200mln € oferta za Yamala.
Co robicie

2

@RoberDzik
Uderz w stół, a nożyce się odezwą xD
Pięknie go rozszyfrowałeś @Zoker

0

@bstryyy właśnie zawsze wlatuje energol z rana, ale bałem się, że dziś mnie jeszcze bardziej pogoni do WC xDD

1

@Walpiano
Ja KFC jadłem.
Te chipsy lepiej strawne pewnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@RozowaPantera
Było 30min spokoju, ale imperium kontratakuje

5

Niezły tort @Kgorecki2500


0

@Zoker
Ja za każdym razem natomiast dziś, to już kompletnie zmiotło z planszy

0

@MysticCat ten post wyżej był jeszcze z kibla - dokładnie.

Obecnie jestem na przepustce w salonie xD

0

@ArcziArtt
MAC raczej bezpieczny.
Z tym KFC to już postanowione, że odpuszczam.
Od 5:00 na kiblu i nie wygląda na to, żeby się skończyło przed 8:00... xD

3

Są sprawy ważne i ważniejsze
https://x.com/_yuwame_/status/1942653571666960735

0

@Kinginiesta
Jeszcze nigdy tak nie umierałem na kiblu.
Pałka się przegła

0

Ostatni raz jadłem KFC ...
Nigdy wiecej

4

@Robert_Kubica
-30 lat Grzegorz Piechna pseudonim kiełbasa

2

@Kessie ale odwołanie pomoże napisać.

Chociaż mi to tam nie potrzebne.
( Bo nigdy nie dostanę bana oczywiście )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?