0

@Pnog37
Sam już nie wiem

1

@Faro a jaki nick podał?

5

Kozacka fota
Jakbym widział Ter Stegena


4

@Kessie co ty się zaś prułeś i mnie oznaczałeś?
Bo dyskusji już nie ma

1

@Konradowskyy
Albo jak Nadal na mączce

26

@Eklerek on już formę szykuje na kolejne euro xD

2

2

@Kessie
Na rodeo pojechałeś

10

@Luciano99
Fajny gest.
Czyli łącznie mają teraz przerwę 32 sekundy w ciągu dnia

1

@macio_944
5. Quaresma zewniaczkiem

0

@ElKamil to i tak późno

0

@blakkudium ale nie tak potężny jak z Nunezem

0

@Martwy tak, ale tylko w twoje

2

@Martwy rozdać karty to on moze jak grają w wojnę z @Bocheno1 i @Deviler 'em na zakładzie.

0

Padło mi auto na rondzie
Dymiło jak z filmu o Bondzie

22

Dobre xD


0

Gwarancję rejestracji im się nie podobają xD
Zdziwieni pewnie, że Zawodnik chce wiedzieć na czym stoi tak jak i jego agent dbający o interesy jego klienta.

Nie każdy chce przechodzić przez szopkę jak Olmo


6

Juninho vs Barcelona
Ten to był wariatuńcio


0

Akcja meczu


0

@Herato
Pewnie Boruc mu się skojarzył

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kessie
I co z tym zamierzasz zrobić

2

5

@JohnKennedy poniosło mnie.
Przepraszam

0

@Luciano99 @kanver_ macie swoje Flamengo xD

1

@Luciano99 co tam pisałeś miernoto ?
Że Flamengo powalczy?

Flamenco to możesz potańczyć z Jowitą pod lewiatanem

0

@Luciano99
Powalczy o najmniejszy wymiar kary

0

@kanver_
I Klepną ich 3-0

0

Inter to jeszcze odrobi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?