Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@escarabajo
Trzymaj leniuszku
0
Przeżyjmy to jeszcze raz.
Co za kasztan xD
2
@Kessie
Chętnie ich zobaczę na P1 i P2 tylko po to żeby zobaczyć co odpier*olą w wyścigu xD
3
@cchesterr43
Wygra mecz ze Swiatek
2
@Kessie ?
Mega fajna osoba.
Zawsze można na niego liczyć
0
@4drian0 tam go nie potrzebują.
Mają lepszych i sprawdzonych w klubie zawodników
4
@mekston
Opinia @JohnKennedy
2
@clyde
Zależy jakie sąsiedzi zostawia resztki.
Kocham tą niepewność i emocje
6
Te p*ły grające w Fifę czy tam EA FC to są takie bezbeki serio.
Dziś Pogrzeb faceta
Nie mają o czym myśleć, tylko o jakiejś karcie ikonie.
No błazny totalne łby zlasowane od tej gry do oporu
2
@Luciano99
To strzelaj z ucha fajansie
No strzelaj do Polaka
6
Świetny wspólny pomysł
1
@FcPortoFan1999
To co świeżak sparing wieczorem
4
@Czajka90
Dla chłopaków z zakładu też się coś znajdzie
https://zapodaj.net/images/16f41f7b0645a.png
@Kessie @Deviler @Bocheno1
4
Picie alkoholu w pracy / przed pracą
Tak czy nie
0
@Vurt
On to niech lepiej nie odpowiada
1
@Kessie
Śmiech smiechem, ale taka prawda.
2
@Kessie
Przeczytałeś grupę frajerów i już chciałeś składać podanie.
Oj Kesi
4
@Laminedependencia
Obaj to koty w worku.
Forma jak ich zawieje.
Co do Rashforda ludzie się napalili bo łudzą się, że utrzyma chociażby formę taka jaka prezentował w Aston Villi, ale czy tak będzie?
Miał kilka miesięcy w United gdzie był chyba najlepszym skrzydłowym na świecie żeby za chwilę wyglądać jakby potworki z kosmicznego meczu ukradły mu cały talent
2
@fart
A co wy kur*a drugi American Top Team otwieracie? :D
3
@Frimpong
xD
9
I co mu z tego jak przyszedł finał LM z Realem Madryt, to sie oczywiście zesrał mając setke przy wyniku 0-0
6
Ładny gest
1
@ketrab321
U was to bym widział Darwina Nuneza grającego tak jak w Benfice bliżej lewego skrzydła schodzącego do środka
9
@Kessie
Na podobnej przybyłeś z Afryki
3
@titooB
Niedługo będzie więcej czarnych niemek niż białych.
3
@ptrx
To już nie ten sam Son, którego zapamiętali ludzie
1
@Castro
joga bonito mówi ci to coś
3
Czyli jednak Neymar
11
@Williams żałosny jesteś w uj dwulicowy nara
6
Chłop co zrobił xD
Jeszcze zawodnicy Barcelony podbijali na IG jakieś foteczki itd.
Nieźle wszystkich wyrolował