1

@escarabajo
Trzymaj leniuszku


0

Przeżyjmy to jeszcze raz.
Co za kasztan xD


2

@Kessie
Chętnie ich zobaczę na P1 i P2 tylko po to żeby zobaczyć co odpier*olą w wyścigu xD

3

@cchesterr43
Wygra mecz ze Swiatek

2

@Kessie ?
Mega fajna osoba.
Zawsze można na niego liczyć

0

@4drian0 tam go nie potrzebują.
Mają lepszych i sprawdzonych w klubie zawodników

4

2

@clyde
Zależy jakie sąsiedzi zostawia resztki.
Kocham tą niepewność i emocje

6

Te p*ły grające w Fifę czy tam EA FC to są takie bezbeki serio.
Dziś Pogrzeb faceta
Nie mają o czym myśleć, tylko o jakiejś karcie ikonie.
No błazny totalne łby zlasowane od tej gry do oporu


2

@Luciano99
To strzelaj z ucha fajansie
No strzelaj do Polaka

6

Świetny wspólny pomysł


1

@FcPortoFan1999
To co świeżak sparing wieczorem

4

@Czajka90
Dla chłopaków z zakładu też się coś znajdzie
https://zapodaj.net/images/16f41f7b0645a.png

@Kessie @Deviler @Bocheno1

4

Picie alkoholu w pracy / przed pracą
Tak czy nie

0

@Vurt
On to niech lepiej nie odpowiada


1

@Kessie

Śmiech smiechem, ale taka prawda.

2

@Kessie
Przeczytałeś grupę frajerów i już chciałeś składać podanie.
Oj Kesi

4

@Laminedependencia
Obaj to koty w worku.
Forma jak ich zawieje.

Co do Rashforda ludzie się napalili bo łudzą się, że utrzyma chociażby formę taka jaka prezentował w Aston Villi, ale czy tak będzie?

Miał kilka miesięcy w United gdzie był chyba najlepszym skrzydłowym na świecie żeby za chwilę wyglądać jakby potworki z kosmicznego meczu ukradły mu cały talent

2

@fart
A co wy kur*a drugi American Top Team otwieracie? :D

3

@Frimpong

xD


9

I co mu z tego jak przyszedł finał LM z Realem Madryt, to sie oczywiście zesrał mając setke przy wyniku 0-0

6

Ładny gest


1

@ketrab321
U was to bym widział Darwina Nuneza grającego tak jak w Benfice bliżej lewego skrzydła schodzącego do środka


9

@Kessie
Na podobnej przybyłeś z Afryki

3

@titooB
Niedługo będzie więcej czarnych niemek niż białych.

3

@ptrx
To już nie ten sam Son, którego zapamiętali ludzie

1

@Castro
joga bonito mówi ci to coś

3

Czyli jednak Neymar

11

@Williams żałosny jesteś w uj dwulicowy nara

6

Chłop co zrobił xD
Jeszcze zawodnicy Barcelony podbijali na IG jakieś foteczki itd.

Nieźle wszystkich wyrolował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?