2

Z tego Tsunody to taki kierowca jak z @Kessie 'go moderator.

1

@Kessie
A ty o banana xD

1

@Kessie
To teraz mógłbyś zacząć wyścig na drzewo po banana

0

@Martwy
Tylko nie chwytliwy

2

@mekston
Albo trójkącik walną

4

@bartekvisca nie twoja sprawa Bambo

8

Ucz się Yamalku hustle hard


1

@Popitek12
Dlatego lepiej kibicować takim skromnym zawodnikom.
W piłce nożnej również.
Prawda?

1

6

Mój mistrzu

„Nie lubię być na czerwonym dywanie i ubierać się w garnitur. Nie lubię rozmawiać z ludźmi, których tak naprawdę nie znam, i mieć sztucznego uśmiechu oraz sztucznej rozmowy. To okropne, po prostu tego nie lubię.”
~MAX VERSTAPPEN


1

@Kessie nie cwaniakuj wymoczku bo do nocy jeszcze bardzo dużo czasu

10

Człowiek czasem chciałby być biedny, ale za to szczęśliwy...

A tak to nie dość, że jestem nieszczęśliwy, to w dodatku biedny.

0

@4drian0
I on chce złotą piłkę dostac jak on z ławki wchodzi?

Dajcie spokój.
Cristiano Ronaldo - mówi Ci to coś?
5 złotych piłek z czego 4 zdobył grając z kontuzją

2

@Kessie tak.

3

@xvcWinterSoldier
I to jeszcze pewnie wyspany.
A jak do roboty na tą samą godzinę trzeba wydać, to jest dramat :D

3

Andrzej Duda z kolejnym sukcesem międzynarodowym


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Kessie
A gówno bydlaku

3

@DiSBlaDE
No to w takim wiadomo mu co i wiadomo gdzie

3

@Kessie ty serio jestes tym moderatorem?

4

@Kessie
Ty i zamieszki.
Już raz zrobiłeś na zakładzie zamieszki, to 3 miesiące bez wypłaty robiłeś z nadgodzinami

1

@Lionel_Messi10
Ale będzie wpier**l xD

2

@Bocheno1
Nie byłbym sobą gdybym był kimś innym

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@mekston
Lepsza 360tka niż 60tka


@Popitek12

2

@mekston
Zdecydowanie whisky z wódką

4

@Luciano99 ile można.

Zresztą przy jowicie jest większy ścisk niż na basenie w sezonie wakacyjnym

0

Znacie jakieś fajne ustronne jeziorka/ miejsca do pochillowania / popływania / grilla na terenie śląska?

Szukam takich miejscowek gdzie nie będzie pierdyliarda ludzi na metr kwadratowy

1

@mekston
Mega ciekawe

0

@FcPortoFan1999
Według mnie to oni grają jakby ich taktyką było udawanie osób niepełnosprawnych.

Realizują w takim razie założenia taktyczne w 100%

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?