- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1841 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
146
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1841 Culés
7
Te alerty RCB to ch*jowe są kompletnie.
Za każdym razem jak ma gdzieś pokropić to wysyłają wiadomość jakby kataklizm miał nadejść.
Kompletnie bezużyteczny system na tą chwile.
Muszą zawęzić rejony tego albo coś.
1
@don'T.R.I.P.e Trzęsienie Ziemi w Twojej okolicy?
1
@don'T.R.I.P.e
Sprawdzają na ile mogą nas kontrolować.
Niech sobie je wsadza w du*e
0
@FcPortoFan1999
Uwaga! Dzis i w nocy (13/14.07) mozliwe gwaltowne sraczki z silnym pierdem. Przygotuj sie na mozliwe przerwy w dostawie kanalizacji. Sledz komunikaty pogodowe.
1
@don'T.R.I.P.e Takie są skutki kebabów i to tych ostrych.
1
@don'T.R.I.P.e raz nie dali alertu i ich zgrilowali więc teraz będą dawać o byle deszczu
2
@don'T.R.I.P.e Ale jak mają zawęzić tereny, jak to opiera sie na prognozie. To nie jest tak, że kilka godzin wcześniej wiedzą, gdzie dokładnie będzie lało. Ostatnio u mnie lekki deszcz, a na wsiach 10 km dalej podtopienia i zalane piwnice. Takie rzeczy przewidzisz na pół godziny góra godzinę przed. Ludzie ze wszystkim mają problem...
0
@BorzyKrzys Mozna zawezic.
Zainatalowalem aplikacje IMGW i tam już wszystko widze ładnie na mapce jak te burze się układają i jak będą prawdopodobnie przechodzić.
Mam też alerty burzowe z dystansem w km np. 35,25,10.
Do tego informacje o prawdopodobieństwie burzy oraz ilości opadów. Jeśli widze 30mm to wiem że luz a jeśli jest 300 to lepiej nigdzie nie wyruszać.
A nie że alert RCB mi przychodzi bo 60 km ode mnie gdzieś kurła burza może będzie, bez jaj.
Albo te alerty ostatnio o kontroli na granicy.
Skutek tego będzie taki że ludzie będą mieli wywalone na te alerty.