22

Brazylijski oficjel rządowy Fabio Wajngarten zakażony koronawirusem SARS-CoV-2 (według pierwszego testu). Kilka dni temu spotkał się z Trumpem i Pencem.

10

@Kuczek wypuść powietrze i puść zwieracze.

0

@SuperVegeta jak dla mnie to jeśli nie wygra Barça bądź City to wtedy właśnie Atletico.

1

@Chwytliwy każdy lubi to co chce ;-)

1

@LuisSalvano piękny awatar ;-)

3

@Chwytliwy oby było odwrotnie niż Ty chcesz.

0

@SuperVegeta A ktoś Go śmiał porównywać do Griezmanna? Toż to niepoważne.

1

@Getek co kto lubi. Ja drugi zestaw chyba.

0

@Gwyn na tych samych co zawsze. Nic się nie zmieniło.

0

@DaPi wg Ciebie jest ciołkiem, bo chce awansu Atletico? To Ty kim jesteś?

6



Z dzieciaka się nabijają :-)

0

@lucas/catalan Z czym związaną?

0

11

Dlatego między innymi uważam, że Griezmann nie powinien grać na skrzydle. Czasem wręcz prosi się, żeby poszedł 1 na 1, ale On tego nie robi.

0

https://x.com/FCBW_A7/status/1236931297152512001

Leo 3 w ilości strzelonych karnych

3

https://x.com/FCBW_A7/status/1236930491376435200

Mecze Barçy i Realu do końca sezonu

5

Do tej dwójki dołoże Semedo.

0

@blazej99 takie info jest zawsze na głównej bądź w terminarzu. Nie trzeba o to pytać.

4

@AlvaroHanso gra coś.

5



Bez udziału kibiców w rewanżu

18



O Matko... xd

9



Pięknie to Neymar wypracował, ale wielka szkoda, że Cavani w słupek...

1

Bardzo ciekawy piłkarz plus jeśli rzeczywiście za około 35 mln to za bardzo rozsądne pieniądze.

8

0

@Darshan1010 Brawo Ty!

4



Ale Mu siadła!

7

https://x.com/FCBW_A7/status/1233418948999286785

Trener Getafe Bodrlas umieścił to zdjęcie w szatni przed meczem z Ajaxem na którym de Jong mowi: "Getafe nie gra dla fanów. Oglądanie ich gry jest denerwujące."

0

@Kubox żeby Cię wesprzeć dodam, że nie tylko Ty :-)

5

Nagrodę dla najlepszego piłkarza kolejki CL powinien otrzymać KDB. Z chęcią bym Go "przytulił" w Barcelonie.

14



Wiosenna kolekcja :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?