Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
https://x.com/WestHam/status/1245621992427945985
Ale to uderzył!
Payet 4 lata temu.
9
Messi = Barça / Barça = Messi
0
@michaleu odnośnie strony głównej to idealnie pasuje emotikon z wymiotami ;-)
0
@BarcaInfo dożywotni zakaz gry powinien mieć, bo ewidentnie chłopakowi prąd odcięło.
0
https://www.instagram.com/p/B-VSzJEBUyc/?igshid=6e6gyoz4manm
Bracia bliźniacy:-)
4
Real Madryt ruszy po Eduardo Camavinge z Rennes. Realu Madryt postrzega Camavingę jako gracza przyszłości. [@jfelixdiaz][@marca]
Liczyłem, że może uda się Go ściągnąć do Barçy, bo naprawdę w przyszłości może być z Niego fantastyczny zawodnik. Ale 50 mln € to dużo za dużo na chwilę obecną.
0
https://x.com/neurophate_/status/1244164748691857408
Taką kasę zarabiać i jeszcze mieć problem...
0
@4drian0 A Ty liczysz na zielone ;D
8
@Barcelona92 może zamiast bez celu jeździć czy wyłazić to lepiej w domu zostać?
51
Zarabiają taki hajs, a jeszcze dupa boli. Żałosne.
1
Trincao - Podpisanie kontraktu z Barceloną było niewiarygodne. Jest to dla mnie spełnienie marzenie. [@FCBW]
Jestem bardzo ale to bardzo ciekaw jak On sobie poradzi w Barcelonie. Ostatnie mecze w Jego wykonaniu były bardzo dobre. Trzymam za Niego kciuki.
31
Zgadzam się.
0
@Janiama i niestety na pewno najgorsze jeszcze przed nami.
4
Wszystko odwołają/przełożą, a wyborów NIE z wiadomych powodów. Nawet podczas ludzkiej tragedii nie liczy się nic poza władzą i pieniądzem.
0
@FC1899Barca straszne i niestety nic z tym nie zrobimy. Czym człowiek starszy to ten czas leci jakby szybciej... Przed chwilą był sylwester.
A mecz był niesamowity!
6
@xVENUMx czuję nosem, że będzie.
1
https://who.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/ead3c6475654481ca51c248d52ab9c61
Mama świata związana z koronawirusem.
Straszne to co dzieje się w Europie...
5
Wróć piłeczko...
2
@DanielOOL
6
@DanielOOL dzisiaj o 19
1
Dzisiaj startuje turniej FIFA w graczami La Ligi
7
Maestro
0
@Misugi14 zauważyłem, że została odjęta od statystyk.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@KamQiX bądźmy odpowiedzialni przede wszystkim za innych i za siebie też, bo to jak się okazuje jeszcze mocno kuleje.
1
@Chwytliwy zrób zastrzyk przeciwko tężcowi.
18
Nie interesuje się Wernerem i Upamecano, a to bardzo źle. Tak czułem, że Werner wybierze PL, a szkoda, bo wg mnie byłby lepszym wzmocnieniem niż Lautaro.
Z Ruizem to mam nadzieję, że to tylko plotki...
5
@barcelonaLM najgorsze w tym, że to nasz sąsiad.
34
Kluby, którym Leo strzelił bramki. Niesamowita kolekcja!
0
@DLFCB chodzimy.