9

https://x.com/WestHam/status/1245621992427945985

Ale to uderzył!
Payet 4 lata temu.

9

Messi = Barça / Barça = Messi

0

@michaleu odnośnie strony głównej to idealnie pasuje emotikon z wymiotami ;-)

0

@BarcaInfo dożywotni zakaz gry powinien mieć, bo ewidentnie chłopakowi prąd odcięło.

0

4

Real Madryt ruszy po Eduardo Camavinge z Rennes. Realu Madryt postrzega Camavingę jako gracza przyszłości. [@jfelixdiaz][@marca]

Liczyłem, że może uda się Go ściągnąć do Barçy, bo naprawdę w przyszłości może być z Niego fantastyczny zawodnik. Ale 50 mln € to dużo za dużo na chwilę obecną.

0

https://x.com/neurophate_/status/1244164748691857408

Taką kasę zarabiać i jeszcze mieć problem...

0

@4drian0 A Ty liczysz na zielone ;D

8

@Barcelona92 może zamiast bez celu jeździć czy wyłazić to lepiej w domu zostać?

51

Zarabiają taki hajs, a jeszcze dupa boli. Żałosne.

1

Trincao - Podpisanie kontraktu z Barceloną było niewiarygodne. Jest to dla mnie spełnienie marzenie. [@FCBW]

Jestem bardzo ale to bardzo ciekaw jak On sobie poradzi w Barcelonie. Ostatnie mecze w Jego wykonaniu były bardzo dobre. Trzymam za Niego kciuki.

31



Zgadzam się.

0

@Janiama i niestety na pewno najgorsze jeszcze przed nami.

4



Wszystko odwołają/przełożą, a wyborów NIE z wiadomych powodów. Nawet podczas ludzkiej tragedii nie liczy się nic poza władzą i pieniądzem.

0

@FC1899Barca straszne i niestety nic z tym nie zrobimy. Czym człowiek starszy to ten czas leci jakby szybciej... Przed chwilą był sylwester.

A mecz był niesamowity!

6

@xVENUMx czuję nosem, że będzie.

1

https://who.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/ead3c6475654481ca51c248d52ab9c61

Mama świata związana z koronawirusem.
Straszne to co dzieje się w Europie...

5



Wróć piłeczko...

2

@DanielOOL

6

@DanielOOL dzisiaj o 19

1



Dzisiaj startuje turniej FIFA w graczami La Ligi

7



Maestro

0

@Misugi14 zauważyłem, że została odjęta od statystyk.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@KamQiX bądźmy odpowiedzialni przede wszystkim za innych i za siebie też, bo to jak się okazuje jeszcze mocno kuleje.

1

@Chwytliwy zrób zastrzyk przeciwko tężcowi.

18

Nie interesuje się Wernerem i Upamecano, a to bardzo źle. Tak czułem, że Werner wybierze PL, a szkoda, bo wg mnie byłby lepszym wzmocnieniem niż Lautaro.
Z Ruizem to mam nadzieję, że to tylko plotki...

5

@barcelonaLM najgorsze w tym, że to nasz sąsiad.

34



Kluby, którym Leo strzelił bramki. Niesamowita kolekcja!

0

@DLFCB chodzimy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?