Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Yoshi94 Leo tylko na grafice zajmuje PS. Leo to wolny elektron. Wg mnie powinine grać za 9 i rozrzucać piłki na prawo i lewo do skrzydeł których właśnie nie mamy. Mamy gościa z naprawdę dużym potencjałem na skrzydło, ale ciągle jest w szpitalu (Dembele).
2
@messiistheking wg mnie nigdy żadnemu z tych piłkarzy nie dorówna poziomem.
0
@czosnekfcb PH go pochłonął.
5
@VeB77 jeszcze się specjalnie podłożą, żeby tylko Barca majstra nie zdobyła ;-)
8
Póki co "piękny" ten Trincão. Brama cudna! Oby tak dalej. Jestem bardzo ciekaw Jego jak i Pedriego w presezonie.
12
@Macostek56 za to, że są Espanyolem z Barcelony. Sąsiad wróg.
2
@haryveb944 kolejny cules w barcelońskiej rodzinie:-) gratulacje!
0
@IronSanHybrid dobre :D
12
Najgorszy możliwy sposób... Szkoda.
0
@BarcaInfo myślę, że można już się pogodzić z tą wymianą... Coraz więcej rzetelnych źródeł o tym informuje. Z jednej strony trochę mi żal Arthura, ale z drugiej strony miał jeden dobry mecz i ciągłe problemy nie tylko zdrowotne. Pjanic mnie kompletnie nie przekonuje.
12
Jak Inter jest coraz bardziej optymistyczny co do pozostania Lautaro to ja razem z nimi.
5
@BarcaInfo dajta spokój...
3
@kodi77 taki z Ciebie kibic Barcy?
7
VarMadrid
0
@Lord_Vader słowa Hołowni.
3
@BarcaInfo gdyby on był w 100% dyspozycji przez dłuższy czas to na pewno mielibyśmy dużo radości z Jego gry. Wiatrak na skrzydle z Niego niesamowity. Szkoda. Może coś się zmieni choć już przestałem w to wierzyć.
2
@Naturopata wczorajszy karny został wyssany z palca.
7
Gdzie tam był karny?!
0
Trzymam za to kciuki!
5
Zarząd Barcelony też powinien o Nim nie myśleć. Szkoda pieniędzy zwłaszcza takich jak za Niego.
2
400 baniek?? Trzymajcie mnie bo jebn* :-)
1
@Messibestplayerintheworld Pedro pewnie jeszcze jeden sezon spędzi w Las Palmas. Obym się mylił bo niczym nie odstaje od np Fatiego. Jestem bardzo ciekaw Pedriego i Trincao w presezonie :-)
2
Pięknie to zrobił! Nie mogę się doczekać Jego jak i Trincao.
1
@inViNcibl3 za to się Go kocha.
1
@NGTRX A On gra?
0
@BarcaInfo On to ich "kocha" :-)
4
Golazo Rivaldo
0
@Bobo25 tak samo można powiedzieć, że wystarczył jeden bardzo dobry mecz Arthura z Tottenhamem, żeby wszyscy wpadli w zachwyt.
0
@Rastafarnianin nie jestem pewien, ale chyba przekroczył 34 km/h. Semedo też ma ogień w nogach.
1
Najszybsi w Bundeslidze.
Pierwsze miejsce nie dziwi.