1

@dafik85 Narcos, Peaky Blinders

1

@Kapitan hawk łączę się z Tobą w bólu.

2

@macio_944 no i pięknie. Oby tak dalej.

0

Komentarz usunięty

8

Nie wiem jak Was, ale mnie zaczyna irytować Jego trzymanie się "posady" w Barcelonie. Doceniam bardzo to co zrobił dla tego klubu, ale to jest już czas żeby się pożegnać i cokolwiek jeszcze na Nim zarobić.

0

@geass dla Ciebie może nie ma co oglądać, ale dla innych już tak. Równowaga w przyrodzie musi być.

9

0



Dzisiaj wraca piłka :-))

0

@TrzecieOko sami "najlepsi" kandydaci. Zaraz Schetyna wróci.

1

@xVENUMx źródło?

0

@przroman powinieneś zapłacić mniej, ale najlepiej zadzwoń do firmy ubezpieczeniowe i się dowiedz.

4

@Chwytliwy krzyż na drogę.

2

@Mns21 ze dwa dni temu było info, że ma otrzymać 10 mln brutto.

3

Ręce opadają... Pjanic

0

Na Eleven Sports 3 zaczyna się właśnie mecz Betis - Barca.

1

Żadna cecha czy umiejętność nie przekona mnie do tego transferu.

0



Jovic złamał stopę w domu.

4



Zdrówko!

1



No i git :-)

1

@puyol_presidend5 i to dobrej jakości ;-)

0

8




Prawdopodobny terminarz spotkań podany przez Javiera Aguirre.

3



Najlepsze momenty Frenkiego z treningów.

5



Dani!

1



To będzie ciekawe :-)

11



Fantastyczny wolny Leo.

1

@Kwiatek67 Semedo > Cancelo. Fakt.

0

@KapitanFCB A jak Ty byś był w gronie tych "starszych" osób to też byś był taki cwany? Każde ludzkie istnienie jest najważniejsze niezależnie od tego kto ile ma lat.

0

@Bocheno1 podobno MU bardzo zabiega o Jego podpis.

5



Jak wszyscy to wszyscy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?