2



Lucas Ocampos jest pierwszym zawodnikiem, który strzelił gola i obronił bramkę w pięciu najsilniejszych ligach europejskich od czasu meczu Alberto Brignoli vs Mediolan w grudniu 2017 r.

0

@Colon tak. Na ostatni trening dojechał sam. Nikt po drodze nie ucierpiał.

3

https://x.com/FCBW_A7/status/1280428947734507521

Możliwe terminy ukończenia Ligi Mistrzów:
Round Runda 16: piątek 7 sierpnia i sobota 8 sierpnia.
Ćwierćfinały: między 12 a 15 sierpnia
Półfinały: wtorek, 18 sierpnia, środa, 19 sierpnia.
Finał w niedzielę 23 sierpnia na stadionie Benfici. [Sport]

0

@BarcaInfo Kluivert póki co widać, że coś robi w tym klubie.

29

Niech Mu nawet potroją, byleby został w Interze.

17



Ta chemia na boisku z Leo była niesamowita.

17

Tę kwotę powinno pokryć Nike.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Messinio82 podobno jeden z bardziej utalentowanych.

0

@kamilop niedawno było info, że wróci do treningów dopiero w sierpniu więc nikłe szanse na to, że wystawi w CL.

0

@kamilop podobno zagrał kupę.

0

@D10SLEO z Bartomeu wszystko jest mozliwe.

0

De Bruyne jest fantastyczny. Chłop jest wszędzie! Może by tak zamienić naszą 17stke z City 17stką? ;-)

17

Pomijajac, że to AS czy jakakolwiek inna gazeta to szkoda chłopa. Potencjał ma ogromny. Z Nim w pełni zdrowym na pewno grali byśmy teraz dużo lepiej, bo brakuje skrzydeł.

2



Prawie zawsze uśmiechnięty :-)

1

@MarFan jest delikatny kontakt. Zachacza o kolano Nelsona.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Ale trzeba przyznać, że Lenglet dzisiaj jak profesor!

0

@BarcaInfo nowa fryzura, nowe możliwości. Będzie się działo.

0

No ładnie się przywitał. Powodzenia!

8

@Suker A to nie są zawsze w dzień meczu?

16

@BarcaInfo kontynuacja Setiena wg mnie jest bez sensu skoro takie podejście mają piłkarze. Z tego nic dobrego już nie będzie. Za dużo szamba wybiło.

5



Tak Leo powinien kopnąć Bartomeu na do widzenia.

0

https://x.com/FCBW_A7/status/1277610970358124547

O godzinie 18:00 ogłoszenie o przeniesieniu Artura.
O 19:00 ogłoszenie o przeniesieniu Pjanica.

14

Szkoda, że zarząd nie ma w planach przedwcześnie zakończyć współpracę z Barceloną.

0

@Joe_Pesci oczywiście, że tak. Sam nie jestem Jego zwolennikiem, ale poczekajmy.

0

Nie tylko szatni...

6

Sama śmietanka sędziowska.

32

@BarcaInfo czyli Setien Go chce i na Niego liczy, a zarząd Go wypierdal*. Żałosne i przykre do czego doszło w tym klubie.

13

Brakuje takiego drugiego Puyola. Ten to miał cojones!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?