Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Lucas Ocampos jest pierwszym zawodnikiem, który strzelił gola i obronił bramkę w pięciu najsilniejszych ligach europejskich od czasu meczu Alberto Brignoli vs Mediolan w grudniu 2017 r.
0
@Colon tak. Na ostatni trening dojechał sam. Nikt po drodze nie ucierpiał.
3
https://x.com/FCBW_A7/status/1280428947734507521
Możliwe terminy ukończenia Ligi Mistrzów:
Round Runda 16: piątek 7 sierpnia i sobota 8 sierpnia.
Ćwierćfinały: między 12 a 15 sierpnia
Półfinały: wtorek, 18 sierpnia, środa, 19 sierpnia.
Finał w niedzielę 23 sierpnia na stadionie Benfici. [Sport]
0
@BarcaInfo Kluivert póki co widać, że coś robi w tym klubie.
29
Niech Mu nawet potroją, byleby został w Interze.
17
Ta chemia na boisku z Leo była niesamowita.
17
Tę kwotę powinno pokryć Nike.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Messinio82 podobno jeden z bardziej utalentowanych.
0
@kamilop niedawno było info, że wróci do treningów dopiero w sierpniu więc nikłe szanse na to, że wystawi w CL.
0
@kamilop podobno zagrał kupę.
0
@D10SLEO z Bartomeu wszystko jest mozliwe.
0
De Bruyne jest fantastyczny. Chłop jest wszędzie! Może by tak zamienić naszą 17stke z City 17stką? ;-)
17
Pomijajac, że to AS czy jakakolwiek inna gazeta to szkoda chłopa. Potencjał ma ogromny. Z Nim w pełni zdrowym na pewno grali byśmy teraz dużo lepiej, bo brakuje skrzydeł.
2
Prawie zawsze uśmiechnięty :-)
1
@MarFan jest delikatny kontakt. Zachacza o kolano Nelsona.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Ale trzeba przyznać, że Lenglet dzisiaj jak profesor!
0
@BarcaInfo nowa fryzura, nowe możliwości. Będzie się działo.
0
No ładnie się przywitał. Powodzenia!
8
@Suker A to nie są zawsze w dzień meczu?
16
@BarcaInfo kontynuacja Setiena wg mnie jest bez sensu skoro takie podejście mają piłkarze. Z tego nic dobrego już nie będzie. Za dużo szamba wybiło.
5
Tak Leo powinien kopnąć Bartomeu na do widzenia.
0
https://x.com/FCBW_A7/status/1277610970358124547
O godzinie 18:00 ogłoszenie o przeniesieniu Artura.
O 19:00 ogłoszenie o przeniesieniu Pjanica.
14
Szkoda, że zarząd nie ma w planach przedwcześnie zakończyć współpracę z Barceloną.
0
@Joe_Pesci oczywiście, że tak. Sam nie jestem Jego zwolennikiem, ale poczekajmy.
0
Nie tylko szatni...
6
Sama śmietanka sędziowska.
32
@BarcaInfo czyli Setien Go chce i na Niego liczy, a zarząd Go wypierdal*. Żałosne i przykre do czego doszło w tym klubie.
13
Brakuje takiego drugiego Puyola. Ten to miał cojones!