Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Zamienić pensje ;-) Lengletowi dać to co ma Umtiti i na odwrót.
6
Proste i ładne.
1
@BarcaInfo nawet Go nie sprawdzili, a już Go wypychają.
6
Największym botem jest Bartomeu.
2
Neymar jest bliski podjęcia decyzji o swojej przyszłości i jest 100% pewne, że pozostanie w PSG. Z powodu pandemii PSG wątpi, czy ktokolwiek zapłaci 170 mln, o które proszą. Szatnia Barçy chce powrotu Neymara, ale priorytetem klubu jest Lautaro [le parisien]
3
https://x.com/LuckiestPeopIe/status/1285839264379355136
Wkurzyły mućke ostro :-)
1
@Hushovt ja osobiście wolę white :-)
0
Półfinały
8
@Pilka_jest_okragla ale wieloryb.
16
Radość! Brawo!
3
@Denver A co ma być? Wiadomo, że Bayern Go nie wypożyczy, ani tym bardziej kupi.
12
https://x.com/neurophate_/status/1286389685842042882
Wow. Drugi Varane?
0
@Kuba0605 trzeba. Trzeba mieć wykupiony abonament.
36
https://x.com/neurophate_/status/1286385984188317696
1:1!!
0
@halfnolife na BarcaTV+
4
Ten tytuł to jakiś żart...
0
@tomcias10 chyba nigdzie nie ma. Zobacz na sport365
10
https://x.com/neurophate_/status/1286381400753676288
Dalej chopy ładować bramkę.
23
7 x król strzelców ligi
6 złotych butów
6 x król strzelców UCL
6 x razy najlepszy asystent
91 bramek w jednym roku (2012)
82 gole w sezonie (11/12)
36 asyst w ciągu roku (2011)
33 asysty w sezonie (11/12)
50 bramek ligowych w sezonie (11/12)
21 asysty w sezonie (19/20)
Messi...
2
We wszystkich rozgrywkach w tym sezonie Messi, Suárez i Griezmann wspólnie zdobyli 64 gole i 42 asysty. [Marca]
3
Mike i Jego prawa pięść = KO
26
Stęskniłem się za tym chłopem. Brakuje Jego wiatru na skrzydłach.
0
@Barcaa12 Neymar to nie Dembele.
32
https://x.com/FCBarcelona_es/status/1286187025645875201
Dembouz! Żeby On się tak nie łamał...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Straszna wtopa z Lemarem. Żeby z Jao nie było podobnie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Weźta Pimiente. To wg mnie najlepsza opcja.
5
@Jakchcesz tak trzymaj! Kryzys jeszcze niestety nadejdzie.
3
Porównanie Arthura z Puigiem