Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Piłkarze którzy w 2014r. zakończyli karierę
3
Pedri podwyższa na 2:0!
3
Drużyna sezonu La Liga
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
23
Mega!
9
https://x.com/neurophate_/status/1285237240277458944
17
Lewandowski
1
Griezmann prosi Barçe o nr 7 na koszulce :-)
2
Fantastycznie się Go wczoraj oglądało! Był dosłownie wszędzie, a Jego zapal do gry był niesamowity. Szkoda, że Luis zmarnował taką okazję po takim podaniu, bo były by co najmniej 3 asysty.
2
Po treningu z pierwszym zespołem Arnau Tenas uda się dziś do Marbelli, aby dołączyć do Barçy B.
0
@Pawlak1992 sami tacy, a co??
24
"Harry Potter" :D
25
https://x.com/LSComps/status/1284904887269101570
"Mały" Maestro
10
https://x.com/AlbertOrtegaES1/status/1284895950692024321
Oby tak dalej!
0
Co za podanie Puiga do Leo!
0
@BarcaInfo ładny gest.
0
@culesjasiules Umtiti na chwilę obecną jest dużo mniej wart od Koulibalyego więc myślę, że to minimum 20 mln trzeba by dopłacić przy takiej wymianie.
1
@PuszkinFan kontuzja?
1
@KamilZ tam jest jeszcze większy syf jeśli chodzi o zarząd niż u nas.
6
Fenomenalni, piękni z piłką przy nodze, ale w głowie sito.
2
@masq #teamdembele ;-)
29
Gdyby Go omijały kontuzje to jestem przekonany, że takiego Sancho i innych to by zjadał na śniadanie. Jednak już wątpię w Jego powrót na boisko na trochę dłużej. Obym się mylił.
0
@lucas/catalan dobre pytanie. Ostatnio miałem je kupić ale zrezygnowałem wlasnie z braku info na temat tej whisky.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Ricardinio14 on nawet umiejętności na Barçe nie ma.
20
No temu Panu to się należy jak psu buda!
4
Naprawdę ładna. Czarna też będzie piękna.
3
@Kwiatek67 już lepszy Isak z Sociedad
23
@BarcaInfo od nich 50 mln.
2
@MesQueUnClub_87 na żywo będą wyglądać jeszcze lepiej. Jak dla mnie bomba.