Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
34
:D
3
Czy De Ligt jest zainteresowany Barceloną? On jest zainteresowany wieloma klubami, ale na pewno pozostanie w Juventusie (i nie przeprowadzi się) tego lata. [@FabrizioRomano] [@CalcioMercato]
0
@Barcelismo tu tylko xD pasuje :-)
3
Rajd Payeta
2
de Ligt nie odejdzie po roku z Juve. To Fake. Poza tym Jego rok w Juve był dość przeciętny i jak kiedyś chciałem Jego przyjścia tak teraz nie do końca. W odejście Roberto nie wierzę. On nie będzie chciał odejść. Jego miasto, dom, rodzina itp itd.
2
Zgadzam się z artykułem. Nikogo lepszego w tym momencie nie da się pozyskać.
1
@BarcaInfo to samo bym wybrał. Griezmann na 9, Neymar na LS a Leo na PS.
0
https://x.com/FutbolBible/status/1252681006953435136
Myślałem wtedy, że wejdę przez tv i Go poturbuje delikatnie mówiąc.
Ps. Pass Ozila niczego sobie!
5
https://x.com/FootyHumour/status/1252534286701510656
Newcastle United w następnym sezonie po przejęciu przez Arabów :-)
28
A przyleci 80t :-)
2
@Hawajczyk sama prawda.
0
@KapitanFCB czyja ta kwalifikacja? Twoja?
3
@SkN oczywiście, że jest. Zawsze była. Dlatego jak mam obejrzeć jakieś wiadomości to na Polsat News.
2
@marcin000019 wiadomo, są gusta i gusta. Jak dla mnie wszystkie 4 nowe komplety będą ładne.
7
Ładna!
0
@ViscaBarca123 niewyobrażalna ilość pieniędzy. Nawet wyobrazić sobie tego nie potrafię.
0
@DarekFCBnaZawsze działają już serwery?
0
@RobsonPL jeb** jak chu*
1
@barcafan9512 ten program w ogóle nie powinien pojawić się na antenie, bo to żenujące jest.
16
https://x.com/stumbras3/status/1248977720069050370
To musi być straszne przeżycie...
4
Debiut Puyola w La Liga. Reszta to historia...
6
https://x.com/JapanMessi3/status/1248832491424645120
Leo i Jego kreowanie szans. Skaner w oczach.
0
@Adamski69 boli, bo mięsa jeść nie każą.
7
@BarcaInfo podanie się do dymisji oznacza przyznanie się do winy więc jest pewne, że tego nie zrobi, bo nie ma jaj. #Bartomeuout
1
@Hushovt ale żeś ochoty narobił. Smacznego
6
@MichalZZZ On i Rafał Pacześ wg mnie to topowa dwójka stand uperów.
3
@bartoszekkk jak dla mnie pad od PS5 wizualnie ładniejszy. Ale wiadomo, że najważniejsza będzie funkcjonalność.
0
@mat32 fajfusa pokazał.
2
@normasubiektywna zdaję i to bardzo. Poza Messim nikt nie jest wstanie pociągnąć tego zespołu i widzimy to tak naprawdę od odejścia Neymara. Oby Leo cieszył nasze oczy jeszcze bardzo długo, bo nawet nie chce sobie wyobrażać dnia, w którym Leo zakończy karierę...
29
Connection level hard.