34



:D

3

Czy De Ligt jest zainteresowany Barceloną? On jest zainteresowany wieloma klubami, ale na pewno pozostanie w Juventusie (i nie przeprowadzi się) tego lata. [@FabrizioRomano] [@CalcioMercato]

0

@Barcelismo tu tylko xD pasuje :-)

3



Rajd Payeta

2

de Ligt nie odejdzie po roku z Juve. To Fake. Poza tym Jego rok w Juve był dość przeciętny i jak kiedyś chciałem Jego przyjścia tak teraz nie do końca. W odejście Roberto nie wierzę. On nie będzie chciał odejść. Jego miasto, dom, rodzina itp itd.

2

Zgadzam się z artykułem. Nikogo lepszego w tym momencie nie da się pozyskać.

1

@BarcaInfo to samo bym wybrał. Griezmann na 9, Neymar na LS a Leo na PS.

0

https://x.com/FutbolBible/status/1252681006953435136

Myślałem wtedy, że wejdę przez tv i Go poturbuje delikatnie mówiąc.
Ps. Pass Ozila niczego sobie!

5

https://x.com/FootyHumour/status/1252534286701510656

Newcastle United w następnym sezonie po przejęciu przez Arabów :-)

28



A przyleci 80t :-)

2

@Hawajczyk sama prawda.

0

@KapitanFCB czyja ta kwalifikacja? Twoja?

3

@SkN oczywiście, że jest. Zawsze była. Dlatego jak mam obejrzeć jakieś wiadomości to na Polsat News.

2

@marcin000019 wiadomo, są gusta i gusta. Jak dla mnie wszystkie 4 nowe komplety będą ładne.

7


Ładna!

0

@ViscaBarca123 niewyobrażalna ilość pieniędzy. Nawet wyobrazić sobie tego nie potrafię.

0

@DarekFCBnaZawsze działają już serwery?

0

@RobsonPL jeb** jak chu*

1

@barcafan9512 ten program w ogóle nie powinien pojawić się na antenie, bo to żenujące jest.

16

https://x.com/stumbras3/status/1248977720069050370

To musi być straszne przeżycie...

4



Debiut Puyola w La Liga. Reszta to historia...

6

https://x.com/JapanMessi3/status/1248832491424645120

Leo i Jego kreowanie szans. Skaner w oczach.

0

@Adamski69 boli, bo mięsa jeść nie każą.

7

@BarcaInfo podanie się do dymisji oznacza przyznanie się do winy więc jest pewne, że tego nie zrobi, bo nie ma jaj. #Bartomeuout

1

@Hushovt ale żeś ochoty narobił. Smacznego

6

@MichalZZZ On i Rafał Pacześ wg mnie to topowa dwójka stand uperów.

3

@bartoszekkk jak dla mnie pad od PS5 wizualnie ładniejszy. Ale wiadomo, że najważniejsza będzie funkcjonalność.

0

@mat32 fajfusa pokazał.

2

@normasubiektywna zdaję i to bardzo. Poza Messim nikt nie jest wstanie pociągnąć tego zespołu i widzimy to tak naprawdę od odejścia Neymara. Oby Leo cieszył nasze oczy jeszcze bardzo długo, bo nawet nie chce sobie wyobrażać dnia, w którym Leo zakończy karierę...

29



Connection level hard.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?