La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 793 Culés

6

https://x.com/JapanMessi3/status/1248832491424645120

Leo i Jego kreowanie szans. Skaner w oczach.

konto usunięte

3

@Fabik87 Ta setka Dembele z LFC na końcu. Do tej pory jak to widzę, zastanawiam się jak można było spartolić tak doskonałą okazję...

2

@FranzMaurer Nie tylko, jeszcze setka na Anfield... ech, a potem Messiemu u średnio rozgarniętych kibiców się obrywa, bo: "przecie na Anfilt nic nie zrobił!!!111"

konto usunięte

3

@macio_944 Przy sytuacji na Camp Nou miał tyle miejsca i tyle możliwości, łącznie z kiwaniem Alissona lub podaniem do Pique. Nie kurla, trzeba było kopnąć flaka prosto w ręce bramkarza.

5

@Fabik87 To jest po prostu najlepszy i najbardziej kompletny piłkarz w historii. Strzela więcej niż typowi napastnicy, drybluje lepiej od skrzydłowych, kreuje lepiej niż pomocnicy, a to wszystko przy walce do końca o utrzymanie się na nogach i nieudawaniu fauli. Wzór dla każdego młodego zawodnika.

0

@FranzMaurer Nawet jakby to strzelił to nic by to nie dało. Na Anfield od momentu kiedy było 2:0 grał Liverpool kontra wkłady do koszulek. Oni nas tego wieczoru zmietli i jakby trzeba było wrąbali by 5, ewentualnie sami byśmy ją sobie strzelili

konto usunięte

0

@sebo939 To, że Liverpool grał na Anfield jakis nieosiągalny kosmos to jest mit kolego. To nie był poziom Barcy z klasyków (6:2, 5:0) czy Bayernu Juppa Heynckesa (7:0). My tam paradoksalnie mieliśmy lepsze okazję niż w meczu na Camp Nou (Liverpool miał lepsze okazję w pierwszym meczu, tylko im nie wpadalo) Wystarczylo trafić tą setkę na Camp Nou, albo jedną z czterech na Anfield (3 po podaniu Leo) i byłoby po sprawie. Niestety tak się nie stało i wyszło jak wyszło. Wynik idzie w świat, wiadomo.

0

@FranzMaurer Do momentu kiedy było 1:0 to tak, mieliśmy swoje okazje ale co z tego? Trzeba było przypieprzyć raz porządnie a nie strzelać tak że Allison musiałby sie postarać żeby to wpadło. Kiedy wpadła druga bramka to już był nasz koniec. Jak zobaczyłem twarz Messiego czy Suareza to już byłem pewien że odpadniemy. Za długo ich oglądam żeby nie wiedzieć jak to sie skończy. Tak byli obsrani jak juniorzy że nawet ta 5 bramka nie byłaby dla ekipy Kloppa problemem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?