Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coś czuję, że sprzedadzą Neya i będą walczyć o Sancho.
36
https://x.com/J_Krecidlo/status/1239120079176060929
Póki co fake news
2
https://x.com/Rous4000/status/1238835976690176006
Osiedle ćwiczy :-)
0
@DLFCB tak to ten :-) to podobnie jak Dembele z Dortmundu i Dembele z Barçy :-)
3
Ładnie to Eden zrobił.
0
Jeden z pracowników oddziału onkologii w szpitalu w Norwegii zakażony koronawirusem (SARS-CoV-2). W tygodniu miał kontakt z pacjentami jak i innymi pracownikami.
0
Będzie miał czas żeby zorganizować kolejny turniej :-)
1
@DonAndresFCB A w Wlkp słońce wali po oczach :-)
21
Coraz bardziej przekonuje mnie osoba Wernera... Wcześniej byłem za transferem Martineza i uważałem Go za kandydata idealnego, ale teraz mój entuzjazm co do tego transferu bardzo zmalał. Teraz uważam, że Barça powinna mocno zarzucić sieci na Wernera tym bardziej, że jest prawie połowę tańszy.
4
Ronaldinho wygrał turniej piłki nożnej, który odbył się w jego więzieniu w Paragwaju. Nagroda? Mała świnia o wadze 16 kg! [@FCBWorld]
19
Korea Południowa wyhamowała epidemię. Kolejny dzień ze spadkiem, ostatnia doba to już tylko 107 nowych przypadków zakażeń. Korea uruchamia testy na masową skalę, pozwala to izolować nosicieli wirusa, którzy są niemal bezobjawowi.
21
Ma rację.
4
https://x.com/Everton/status/1238395706769096705
Everton wycofuje drużynę więc PL też stanie.
2
Irański student, pacjent numer jeden na Węgrzech wyzdrowiał.
1
@deyna2018 bierz!
0
Fake news z wirusem u Dybali!
0
https://x.com/FCBW_A7/status/1238232133249925125
Z powodu wirusa i zawieszenia ligi Barcelona straci 160 milionów euro i obniży pensje graczy o 25% [COPE]
3
"Pokonamy Cię"
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
1
Włoska służba zdrowia jest w coraz gorszej kondycji, ponadto wraz z rozszerzaniem się epidemii na oddziały intensywnej opieki zdrowotnej trafia coraz więcej młodszych pacjentów, w wieku 40-50 lat.
0
@Hushovt podać Ci link do strony żebyś sobie sprawdził? :-)
1
@Elosek nieograniczone możliwości :p
0
Serwis Pornhub ofiaruje na miesiąc darmowe konta premium dla użytkowników z Włoch. :-)
https://www.donald.pl/artykuly/y79XjwC5/pornhub-wprowadzil-darmowy-tryb-premium-dla-wlochow-zeby-siedzieli-w-domu-i-wiecie
12
„Czerwona strefa” w Katalonii. Od północy nikt nie będzie mógł wjechać ani wyjechać z Igualady, Santa Margarita de Montbui, Odeny i Vilanova del Cami.
0
@gumaz na pewno plus skala zachorowań.
0
Europejskie Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób: za kilka tygodni, a nawet dni w kolejnych krajach Europy może dojść do podobnych sytuacji co w Wuhan czy północnych Włoszech.
5
https://x.com/Mgabbia23/status/1238110771961311234
Przeszedłem pozytywnie test na koronawirusa. Chcę podziękować wszystkim, którzy do mnie napisali, wiele wiadomości już dotarło. Chcę Wam powiedzieć, że nic mi nie jest więc nie martwcie się. Przestrzegajcie wszystkich zasad, zostańcie w domu a wszystko się ułoży.
0
@Nicko no chyba nie skoro nie zagrał. Tak myślę, ale pewien nie jestem.
5
1075 nowych przypadków zakażenia koronawirusem (SARS-CoV-2) w Iranie. 75 kolejnych zgonów. Łącznie 10075 zakażonych, 429 zgonów. Dane prawdopodobnie zaniżone.