Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@socha S20 Ultra ;-)
5
Grow up virgin :D
2
https://www.instagram.com/p/B8kdkcigD0I/?igshid=1ajribl6dyo9y
NBA :D
2
@Statistics tu chociaż czasami porozmawiasz, ale na białej wcale.
1
@DaPi podobno sam Werner otworzył się na Premier League więc to wcale nie takie niemożliwe.
0
Jurgen Klopp jest zainteresowany podpisaniem umowy z Timo Wernerem tego lata.
0
@qbsonFCBarca to bodajże z zeszłego roku albo jeszcze wcześniej.
2
Szkoda mi Go, bo na pewno mocno to na Niego wpływa i szczęśliwy z tego powodu nie jest, ale powinien odejść w to lato.
0
@nwchades A skąd takie info, że Getafe oddało by Angela za 10 mln? Z tego co kojarzę odsyłali do klauzuli też ok 30 mln.
0
@Coutinho007 najwidoczniej nie spełnił wymaganych oczekiwań, że Go oddali. EV wyżej cenił Araujo i Setien pewnie też skoro zgodził się na Jego wypożyczenie.
4
Przeglądałem Mu się wczoraj dość bacznie i wg mnie On już wczoraj nie był sprawny w 100%.
12
https://www.instagram.com/p/B8YzTOknseo/?igshid=1w3iui8edmjmm
Messi vs Scholes
0
@Barca4231 ponieważ teraz jest od podawania piłek ;-)
5
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1226774785629315072
3 ligi i wszystkie na styku.
12
https://www.instagram.com/p/B8WypCbJxVy/?igshid=psl0dx5dnuqm
Jaki troll :D
17
@NemeZis93 wczoraj zdobył 3 asysty i jak zwykle pociągnął zespół, a Ty piszesz o jakimś wypaleniu u Leo?
7
https://x.com/FlFAWC2018/status/1226582788704546817
Wszystkie 91 bramek Messiego w roku kalendarzowym. Co to byl za rok w wykonaniu Leo!
11
@Draculas40ch prawdziwy kibic. Takich nam trzeba.
10
Skład
9
Jak pięknie nasze Panie wyszły z pod pressingu.
2
@Kengo https://www.fcbarca.com/93484-eric-abidal-nie-uwazam-zeby-sprowadzenie-lautaro-martineza-i-neymara-bylo-niemozliwe.html
1
https://x.com/fcbbr1/status/1226039500704538624
Iniesta
7
@Chwytliwy prawie jak łysy z Brazzers ;-)
0
@Colon podobno ponad 50 tyś osób.
2
@cules100pro w 100% się z Tobą zgadzam. Matka Natura jest bezcenna.
8
Co za widok!
Ekwador
1
@Thoms94 stopy nie śmierdzą? ;-)
36
https://x.com/januszewski_m/status/1224806921582137344
Tu chyba nic więcej dodawać nie trzeba...
5
W takiej formie jak obecnie jest Semedo + Ousmane (w formie bez łóżka czy wózka choć wydaje się to już nierealne) mogliby sporą krzywdę wyrządzać rywalom. Między Nimi zawsze była dobra komunikacja na boisku.
7
Po nocnej "szychcie" w pracy czas udać się do pierzynowa. Tym co do pracy wstają niech dzień lekki będzie.