9

Prezes Barçy Josep Maria Bartomeu ma pełne zaufanie do Ernesto Valverde. Wyjaśnił Txingurri, że ten pozostanie do końca sezonu „bez względu na wszystko”.[@SiqueRodriguez, SER]

No to pięknie...

0



Team od the week w La Liga

0

W tym ustawieniu są jak chłopcy we mgle.

0

Z chęcią bym Go zobaczył w Barcelonie. Wydaje mi sie, że kandydat z Niego idealny.

0

@Colon ja jestem w czwartym sezonie i zostały mi dwa odcinki do końca tego sezonu. Jak dla mnie 4 póki co najsłabszy.

2

85

https://x.com/NaifFCB__/status/1196624265166172160

Ulubieni przeciwnicy Leo i Ronaldo

5

No i bd. W Barcelonie jest wg mnie nie potrzebny. Jest Frenkie, Arthur i mijemy nadzieję będzie Puig. Poza tym Jego forma ma wiele do życzenia i dziwi mnie powołanie Go do repry.

5

Jak widzę Williana na okładce i info o tym, że rzekomo jest łączony z Barçą, to nie wiem czy się śmiać czy płakać i obgryzać paznokcie z nerwów.

1

@BarcaInfo mogłeś tego nie wrzucać i nie psuć ludzią humoru... On musi odejść po sezonie.

9



Nie wyszło :D

0

„Któregoś dnia powiedział mi, że gdyby grał z naszą drużyną narodową, Brazylia miałaby jeszcze pięć Pucharów Świata."

Danilo o słowach Cristiano Ronaldo.

15

Ernesto... Ty nawet nie myśl o pozostaniu na kolejny sezon. Ba. Już w tym sezonie nie powinno Cię tu być.

4

Wszystko wskazuje na to, że Koeman zostanie nowym trenerem Barcelony w następnym sezonie. Klub rozmawiał już z Holendrem latem ubiegłego roku. [de telegraaf]

0

@Rewolucja123 jak dla mnie najlepszy na boisku. On powinien w zimie dołączyć do pierwszego zespołu. Dembele na 9 jest całkowicie bezproduktywny.

0

@Jeydy po co? fcbarcelona.com

3

@artur_26 śpi tyle w ciągu dobry, że na pewno jest wypoczęty.

0

0

@itmustbejoke wiadomo. Premiera 29.11 na Rakuten TV.

9

@CatalanVeBFCB sto lat, sto lat...

7

https://x.com/FCBW_A7/status/1194489121554731008

David Villa ogłasza przejście na emeryturę po zakończeniu sezonu J-League.

29

Z tym Willianem to już naprawdę nie jest śmieszne.

6



Powalił go :D

7

3



Skład City na dzisiejsze starcie na Anfield

15



Obrońca na widok Messiego :-)

8



Griezmann smutny...

0

Jestem tak wkur... po tym meczu, że zaraz wyjdę z siebie i stanę obok! Jak tak można grać? Jak można po raz kolejny tak się sfrajerzyć?? Zagrali jak pizd*!

14

1

@BarcaInfo profesjonalista + kupiony za "grosze".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?