Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Prezes Barçy Josep Maria Bartomeu ma pełne zaufanie do Ernesto Valverde. Wyjaśnił Txingurri, że ten pozostanie do końca sezonu „bez względu na wszystko”.[@SiqueRodriguez, SER]
No to pięknie...
0
Team od the week w La Liga
0
W tym ustawieniu są jak chłopcy we mgle.
0
Z chęcią bym Go zobaczył w Barcelonie. Wydaje mi sie, że kandydat z Niego idealny.
0
@Colon ja jestem w czwartym sezonie i zostały mi dwa odcinki do końca tego sezonu. Jak dla mnie 4 póki co najsłabszy.
2
http://imgur.com/6lcE5.gif
Szpakowski :p
85
https://x.com/NaifFCB__/status/1196624265166172160
Ulubieni przeciwnicy Leo i Ronaldo
5
No i bd. W Barcelonie jest wg mnie nie potrzebny. Jest Frenkie, Arthur i mijemy nadzieję będzie Puig. Poza tym Jego forma ma wiele do życzenia i dziwi mnie powołanie Go do repry.
5
Jak widzę Williana na okładce i info o tym, że rzekomo jest łączony z Barçą, to nie wiem czy się śmiać czy płakać i obgryzać paznokcie z nerwów.
1
@BarcaInfo mogłeś tego nie wrzucać i nie psuć ludzią humoru... On musi odejść po sezonie.
9
Nie wyszło :D
0
„Któregoś dnia powiedział mi, że gdyby grał z naszą drużyną narodową, Brazylia miałaby jeszcze pięć Pucharów Świata."
Danilo o słowach Cristiano Ronaldo.
15
Ernesto... Ty nawet nie myśl o pozostaniu na kolejny sezon. Ba. Już w tym sezonie nie powinno Cię tu być.
4
Wszystko wskazuje na to, że Koeman zostanie nowym trenerem Barcelony w następnym sezonie. Klub rozmawiał już z Holendrem latem ubiegłego roku. [de telegraaf]
0
@Rewolucja123 jak dla mnie najlepszy na boisku. On powinien w zimie dołączyć do pierwszego zespołu. Dembele na 9 jest całkowicie bezproduktywny.
0
@Jeydy po co? fcbarcelona.com
3
@artur_26 śpi tyle w ciągu dobry, że na pewno jest wypoczęty.
0
https://x.com/nocontextFCB/status/1194654661715910657
Angry Messi :P
0
@itmustbejoke wiadomo. Premiera 29.11 na Rakuten TV.
9
@CatalanVeBFCB sto lat, sto lat...
7
https://x.com/FCBW_A7/status/1194489121554731008
David Villa ogłasza przejście na emeryturę po zakończeniu sezonu J-League.
29
Z tym Willianem to już naprawdę nie jest śmieszne.
6
Powalił go :D
7
https://x.com/J_Krecidlo/status/1194325004135157760
Bardzo fajny pomysł.
3
Skład City na dzisiejsze starcie na Anfield
15
Obrońca na widok Messiego :-)
8
Griezmann smutny...
0
Jestem tak wkur... po tym meczu, że zaraz wyjdę z siebie i stanę obok! Jak tak można grać? Jak można po raz kolejny tak się sfrajerzyć?? Zagrali jak pizd*!
14
https://x.com/nocontextFCB/status/1190414056454328320
Samu :-)
1
@BarcaInfo profesjonalista + kupiony za "grosze".