10

https://x.com/iamShahabShah/status/1179100788079185920

Hazard w Chelsea vs Hazard w Realu :D

6

https://x.com/SjorsvVeen/status/1179390638606995458

Idealnie na nogę. Ziyech dobry grajek.

1

0

Vazquez to lepiej niech nie drybluje :-)

3

1

@BarcaInfo w końcu jest z Holandii ;-)

1

Cieszyłem się z transferu i liczyłem na tego chłopaka bardzo po tym co prezentował w Rennes i w Dortmundzie, ale rozczarowań nie ma końca... Myślę, że mimo wszystko to będzie Jego ostatni sezon w Barcy. No chyba, że w końcu odpali ;-)

13

1

@BarcaInfo podpadnie jak Pique. Ale ma 100% rację.

0

@Mesi12 niewiadomo

0

@Chwytliwy słabo to lekko powiedziane. Fatalnie się ich ogląda. Zjechali strasznie w porównaniu do zeszłego sezonu.

19



Podobny :D

0

@ArdoFCB taką pojemność baterii mam w Note8. Przy intensywnym użytkowaniu na LTE 4-5h i po baterii. Bywa tak że w ciągu dnia muszę doładowywać. Przy normalnym użytkowaniu do wieczora baterii starcza.

20



Poszło do nocha :D

63

0

@Suzu to chyba 10.

1

Panika była o możliwe kontuzje Neya... a tu Komar ma nogi jak komar.

3

2

@MichalZZZ Narcos

49

Ronaldo stał się drugim najgorszym wykonawcą rzutu wolnego w historii Serie A. 0/18 prób. Gorszym bilansem legitymuje się jedynie piłkarz Frosinone Calcio, Camillo Ciano, który oddał 21 strzałów na bramkę i nie zdobył gola.

1



Neymar korzysta z nocy poprzedzającej proces z Barçą, aby zjeść obiad z Arturem i kilkoma przyjaciółmi.

2

Enrique Cerezo, prezydent Atléti o sprawie Griezmanna: „Co zrobi Barcelona? No cóż, zapłacę 300 euro jeśli oni nie chcą. Nie mamy żadnych problemów z Griezmannem”. [SER]

0

Finał Superpucharu Hiszpanii zostanie rozegrany w styczniu w Arabii Saudyjskiej lub Katarze, a ostateczna decyzja zostanie podjęta wkrótce. Prezes RFEF, Luis Rubiales rozważa Arabię ​​Saudyjską, Katar, Indie, USA i Chiny jako opcje. [COPE]

20

Messi nie będzie grał przeciwko Getafe. [RadioCat]

1

Leo Messi ma pewne dolegliwości w przywodzicielu lewej nogi i oczekuje na badania medyczne w celu określenia jak poważny może być to uraz. [COPE]

Oby to było nic poważnego.

27



Mateo :D

1

@damianex10 nie wiem czy się śmiać, płakać czy wymiotować...

0

0

I weź tu CL wygraj. Niemoc jest straszna.

0



Bramka Simmonsa w meczu PSG Real. Fatalny błąd bramkarza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?