Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
https://x.com/iamShahabShah/status/1179100788079185920
Hazard w Chelsea vs Hazard w Realu :D
6
https://x.com/SjorsvVeen/status/1179390638606995458
Idealnie na nogę. Ziyech dobry grajek.
1
https://x.com/30SecFight/status/1178700030036889605
Piesek w pogoni za ofiarą :-)
0
Vazquez to lepiej niech nie drybluje :-)
3
https://x.com/marcelobechler/status/1178785311565979649
The Champions :-)
1
@BarcaInfo w końcu jest z Holandii ;-)
1
Cieszyłem się z transferu i liczyłem na tego chłopaka bardzo po tym co prezentował w Rennes i w Dortmundzie, ale rozczarowań nie ma końca... Myślę, że mimo wszystko to będzie Jego ostatni sezon w Barcy. No chyba, że w końcu odpali ;-)
13
https://x.com/Brozoholics/status/1178434950388781057
Co do Milanu :-)
1
@BarcaInfo podpadnie jak Pique. Ale ma 100% rację.
0
@Mesi12 niewiadomo
0
@Chwytliwy słabo to lekko powiedziane. Fatalnie się ich ogląda. Zjechali strasznie w porównaniu do zeszłego sezonu.
19
Podobny :D
0
@ArdoFCB taką pojemność baterii mam w Note8. Przy intensywnym użytkowaniu na LTE 4-5h i po baterii. Bywa tak że w ciągu dnia muszę doładowywać. Przy normalnym użytkowaniu do wieczora baterii starcza.
20
Poszło do nocha :D
63
https://x.com/ikeyyyyyyyy/status/1177953134599168007
VAR :-)
0
@Suzu to chyba 10.
1
Panika była o możliwe kontuzje Neya... a tu Komar ma nogi jak komar.
3
https://x.com/Bellator_Europe/status/1177705256370786304
"Ładnie" zadrwił :-)
2
@MichalZZZ Narcos
49
Ronaldo stał się drugim najgorszym wykonawcą rzutu wolnego w historii Serie A. 0/18 prób. Gorszym bilansem legitymuje się jedynie piłkarz Frosinone Calcio, Camillo Ciano, który oddał 21 strzałów na bramkę i nie zdobył gola.
1
Neymar korzysta z nocy poprzedzającej proces z Barçą, aby zjeść obiad z Arturem i kilkoma przyjaciółmi.
2
Enrique Cerezo, prezydent Atléti o sprawie Griezmanna: „Co zrobi Barcelona? No cóż, zapłacę 300 euro jeśli oni nie chcą. Nie mamy żadnych problemów z Griezmannem”. [SER]
0
Finał Superpucharu Hiszpanii zostanie rozegrany w styczniu w Arabii Saudyjskiej lub Katarze, a ostateczna decyzja zostanie podjęta wkrótce. Prezes RFEF, Luis Rubiales rozważa Arabię Saudyjską, Katar, Indie, USA i Chiny jako opcje. [COPE]
20
Messi nie będzie grał przeciwko Getafe. [RadioCat]
1
Leo Messi ma pewne dolegliwości w przywodzicielu lewej nogi i oczekuje na badania medyczne w celu określenia jak poważny może być to uraz. [COPE]
Oby to było nic poważnego.
27
Mateo :D
1
@damianex10 nie wiem czy się śmiać, płakać czy wymiotować...
0
https://www.instagram.com/p/B2lpyi_H_se/?igshid=gqeq8nuohhdb
Trener w szoku :D
0
I weź tu CL wygraj. Niemoc jest straszna.
0
Bramka Simmonsa w meczu PSG Real. Fatalny błąd bramkarza.