Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hiacynk skąd takie info?
4
https://x.com/Samurvcf2/status/1204867954103529477
Maradona do dzieci: „Jeżeli dalej będziecie wołać „Diego, Diego”, spadam stąd. Jestem tutaj i szanuję Was, więc Wy szanujcie mnie ”. A jego asystent uspokaja dzieci, by nie krzyczały.
W dupi* Mu się poprzewracało i to już dawno, ale żeby do dzieciaków tak się zachować? Dla których pewnie jest idolem? Sława, alk i dragi z mózgu zrobiły Mu sieczke.
25
Alves wpadł w odwiedziny
9
Najlepszy skład dekady wg whoscored.com
Brak Busquetsa trochę dziwi.
0
@Hushovt drewno z Niego straszne.
4
Rakitic postanowił nie opuszczać Barcelony podczas okienka zimowego. Rakitic pozostanie w klubie przynajmniej do końca sezonu. [Marca]
23
Pięknie to poklepali, a wykończenie Suareza przepiękne :-)
0
@Hiacynk A ja czuję, że będzie znów Borussia.
0
https://x.com/nocontextFCB/status/1204800043246641154
Dembele? :D
1
Ilość strzelonych bramek robi wrażenie, ale tylko jedno czyste konto...
2
@robsesh powinien zostać i rozwijać się razem z Araujo. Todibo wielki chłop a sprint ma fenomenalny. Rzeczywiście jak Varane.
1
@AmigoBlancos z takim pytaniem to raczej do kadr się udaj. Wątpię, żeby bank miał coś z tym wspólnego.
0
@Baran1395 sprawdź na sport365
16
Antonella zła :D
7
ZEZO i derby Manchesteru
2
Fani United po wczorajszej wygranej nad City :p
6
https://x.com/FCBW_A7/status/1203568880561610752
Oceny wg Sofa Score.
Nie wiem czy Lenglet był gorszy od Firpo...
11
@VenoM myślę, że dużą większą stratą będzie dla nich brak Hazarda niż u nas Dembele. Ale szkoda. Dla widowiska lepiej żeby zagrał.
32
@TR3YWAY widzieliśmy. Uznanie dla najlepszego.
14
https://x.com/barcagalaxy/status/1202018957403787264
My new baby :-)
8
i do wszystkich cyników i hejterów, rzucajcie w niego cegłami... zbierze je i zbuduje większe pomniki swojej spuścizny, która przyćmiewa każdego gracza, który kiedykolwiek grał.
0
@Lordzi oczywiście Peaky
2
Lautaro już druga bramka. Chłopak rośnie z meczu na mecz. Uważam, że Barca powinna Go upolować w przyszłe lato.
11
ZEZO
0
@Gaucho tego modelu nie mam. Posiadam Samsung Galaxy Watch i mogę go śmiało polecić. Świetny zegarek. Na ręce również prezentuje się świetnie.
0
@MikusBarca udostępnij link z IG
6
Złoty chłopak! A to dopiero jego początki w Barcelonie. Jeszcze dam nam wiele radości.
2
@Misugi14 gdzie to nie wiem, ale z chęcią zobaczył bym Go w lidze hiszpańskiej.
2
@daniel32778 bardzo dobry mecz Sama. Powinien Pique na ławce posadzić mimo, że to nie Jego pozycja.
9
Marc-André ter Stegen ma problem ze ścięgnem prawego kolana i problem ten trwa od półtora roku. Co 15 dni poddaje się leczeniu w celu prawidłowego wzrostu tkanek ścięgien. Nie jest jedynym graczem w zespole z tym problemem. [@XaviCampos, CatRadio]