La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1466 Culés

konto usunięte

6

Słuchałem sobie wichniarka były piłkarz a beznadziejny ekspert i komentator także ktoś kto był piłkarzem niekoniecznie będzie dobrym ekspertem to samo Dziekanowski :D

0

@Hushovt drewno z Niego straszne.

konto usunięte

0

@Hushovt Jeden były piłkarz jest ekspertem.

0

@Hushovt moze Tomka Hajto posluchamy?

konto usunięte

1

@Rewolucja123Po co jak tutaj mamy wielu wybitnych ekspertów w tym mnie ;DD

0

@Hushovt czy moj starszy brat z doswiadczeniem z A i B klasy oraz z nizszych lig szkockich moze byc ekspertem z pilki noznej? Doloze, ze to bramkarz.

1

@Hushovt Nie wiem jak u niego z byciem ekspertem (chociaż ta nazwa przypisywana każdemu, kto tylko pojawia się w studiu po prostu mnie bawi), ale fakt, drażni jako komentator. Tak jakby starał się czasami na siłę wypowiadać jakieś wyszukane frazesy, co często brzmi sztucznie. Poza tym, barwa głosu też do mnie nie przemawia. Ale to tylko pokazuje, jaka jest bieda w polsatowskiej komentatorce, skoro od jakiegoś czasu to właśnie on wraz z Borkiem relacjonuje mecze kadry.

konto usunięte

1

@Rewolucja123 Nie jest to szpilka w Janiame ale skoro on jako były piłkarz może uznawać się za eksperta lepszego od Ćwiąkały czy Święcickiego to tak może.
Ps Nie mam nic do Janiamy żeby ktos mi nie pisał,że to jest atak w jego stronę.

0

@Hushovt Ja w nikogo nie wbijam szpilek. Tak z ciekawosci pytam. ;D

konto usunięte

1

@Rewolucja123 Trzeba by jasno określić kto może zwać się ekspertem bo póki nie jest to określone to i ja mogę za takiego uchodzić a oglądam meczę tylko w TV :P

0

@Hushovt no wiadomo.

konto usunięte

1

@Rewolucja123 Ale najbardziej żenująca osobą z całego towarzystwa to jest lizodup Kołtoń dawno nie widziałem w środowisku piłkarskim tak żenującej osoby wazeliniarz jak ich mało komentator z niego beznadziejny jak tylko słyszę jego głos to automatycznie wyciszam lub przełączam ;D

0

@Hushovt Czasami boje sie meczy na polsacie ogladac. :V

konto usunięte

0

@Rewolucja123 No czasami juz lepiej obejrzeć po angielsku szkoda,że Canal+ lub Eleven nie mają LM bo poziom studia znacznie by się podniósł ;)

0

@Hushovt i to jak. Preferuje mecze na C+ ogladac, ale no coz...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?