Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Przykro czyta się o kolejnej kontuzji Ousmana. To na Jego głowę również musi oddziaływać.
2
@Grubson06 przy każdej Jego kontuzji łudzę się, że to będzie ostatnia i, że chłopak w końcu zacznie być zdrowy i wspierać zespół, ale po chwili jest info, że znowu chory i chu** bombki strzelił. Zwłaszcza teraz w obliczu kontuzji Suareza.
0
@MichalZZZ jedź na dół to zobaczysz jakie szambo wybiło.
1
@amanter spuść powietrze, bo Ci żyłka pęknie :-)
1
@amanter Ty tak na poważnie?!
9
@Hiacynk chyba dla Ciebie ;-)
90
@Grubson06 mega frajerskie i gwiazdroskie zachowanie Mbappe.
0
@zodiak_10 ej no weź, bo zwrócę!
1
Środek pola piękny!
2
@Mechanik Audi A8 D2 4.2 V8
0
@Pilka_jest_okragla dla mnie to się w ogóle wydarzyć nie powinno.
0
[SportBild] Camavinga ma być "królewskim" transferem BVB w lecie. Wysokość transferu szacuje się na 50 mln €.
Świetny chłopak. Oby trafił do Barçy.
4
@Keriox skąd pewność, że to prawda? Źródło?
52
Ka ta stro fa. Może irytować Luis i to bardzo ale dopiero teraz zobaczymy jak wiele znaczy dla Barcy ten facet.
3
https://x.com/BarcaActualite/status/1216103141697105920
Thiago już trenuje :-)
0
@Artsss wyjdź...
0
Tego się kurw... oglądać nie da taką padake grają
14
Gonitwa za liderem :D
4
Neymar skorzysta z klauzuli FIFA, aby wrócić do Barçy następnego lata. [Cuatro]
2
Juventus prawdopodobnie rozważy teraz oferty za Adriena Rabiota o wartości przekraczającej 25 milionów euro. [@Sport_Mediaset]
Szybko poszło...
24
Drużyna roku w Premier League
2
Przyszłość Barçy w ataku?
0
Weźta tą głowę z głównej!
9
Semedo ma możliwość opuszczenia klubu, a Barça byłaby otwarta na jego odejście. Klub może wówczas ściągnąć Emersona gracza Betisu lub kupić innego prawego obrońcę. [@juanjimenista, AS]
0
@Krzychu1010 Narcos i/lub Peaky Blinders
0
@IronSanHybrid to samo pomyślałem :-)
1
Marc kontuzja prawego kolana.
Arthur jeszcze około 3 tyg poza grą.
50
https://x.com/neurophate_/status/1211615380042633216
Carles już trenuje
6
Po 10 latach
0
@kubusnitecki polecam Jim Bean Double Oak.