0

@Kamilos84 o co mu teraz chodzi bo dopiero włączyłem

2

@AllBundy już ten miał taki być....szkoda, że skupiamy się na wzmocnieniach ataku gdzie naszym największym problemem jest obrona i bramkarz.

3

@AllBundy to jest pytanie które oddzieli ludzi od znawców :D

0

@Uukasz_93 ten slogan już nie aktualny od jakiś 10lat

1

@Kondziubarca przekonany i Dembele nie idą ze sobą w parze

1

@Medium strasznie niedoceniany zawodnik

0

nie rozumiem za bardzo tej uciechy z przyjścia tego Raphini. Nie ma on jakiś wybitnych statystyk a do tej pory grał w 17 drużynie ligi angielskiej. A na ten moment mówi się o kwocie chyba 15mln więcej niż Bayern zapłacił za Mane.

1

@tomek8756 i Ci co go pilnowali oczywiście nie poniosą żadnej kary, a teraz lata sobie na wolności jakiś Sebix

0

Dua Lipa Ty się zastanów...Ty oszukałas kilka tysięcy ludzi

1

@Criss18Barca to jest niesamowite, żę to "tylko" tak się skonczylo

0

myślicie, że Bojan miał większy potencjał niż Ansu?

31

wgl pamiętacie po meczu z Atletico jaki tu był spust nad Adamą? :D skrzydło obsadzone, po co odchodził, głupie wilki go oddały itp :P

0

@Cule1234 Pedri, Araujo i Gavi pewnie

0

@doc Frankie do Leeds? myślałem, że chłopak ma jakieś ambicje

9

@jeyx77x ale ten "sport" akurat wymaga największego poświęcenia :P

0

@Mroziu jesli oddadzą to tak

2

@PatrykBarca no nie ma drugiego Maldiniego czy NEsty

0

@PatrykBarca 200mln to starczy na dwóch z nich...

7

@KrwawiaceoczyVEB Zidane w 20 sekundzie to taki typowy wślizg z Fify :D

3

@FC1899Barca lepiej by się oglądało Pepa, ale w bezpośrednim starciu stawiałbym na XI Carlo, ta obrona jjego to jakaś abstrakcja :D

7

o ile transfer Kessiego rozumiem, to ten Christensen to placek jak Garcia

10

@snupson to nie dużo, to w **** za dużo

0

@gmdfk no jezeli w obu meczach wygrała jedna druzyna lub wygrała jede a w drugim był remis to tak. Ale jak np Milas wygrał z Interem 4-1, a Inter z Milanem 1-0 to na moje ten mecz ma sens

1

@fart no własnie strasznie to skomplikowane jest, człowiek jakby chciał to zrozumiec to nieźle musi się napocić

0

@adi7adi8 no ale akurat w tym przypadku ten dodatkowy mecz ma sens wg mnie. O mistrzostwie nie powinno decydować ile goli strzeliles Genui czy Venezii

2

@FCBparasiempre pierwsze o tej piosence pomyslałem

0

@Emhyr nie, myśle ze takie 10 miejsce to będzie max

0

@BartqRKO ale czy Waszyngton to mały rynek? sportowo jest słaby no ale rynkiem chyba nie jest takim złym :P

0

@LioMessi10 leczył się prawie cały rok, pojechał na zgrupowanie gdzie nie zagrał nic i za to ma miec dłuższe wakacje??/ to walenie w krok bardziej niż Dembele :D

1

@PatrykBarca ale ciężko wybrac kogoś zamiast niego. Może Nojera albo Ramosa, Xavi i Iniesta zbyt mało w tej dekadzie zrobili by się liczyć. Może Suarez

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?