FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@koziar chce być bliżej Polski
0
@Cule1234 dlaczego on wgl miałby mieć dłuższe wakacje?????
0
@BartqRKO ale to w sumie tak mozna powiedzieć o 90% zawodników :P
0
@koziar tak, oficjalnie
0
@AlexDark00 na wsi raczej nie ma mozliwości kilka razy zawracać, bo prowadzi jedna droga :D
0
jak to jest z tymi trademi w NBA i pickami z draftu? Druzyny mogą oddawać swoje przyszłe picki do jakiegoś określonego czasu? czy np jak LAC chce np Kowalskiego to moze w zamian dać pick z 2041r?
2
@daniel32778 no mówili ze siedzą teraz dzieci cały czas w domu i grają na tych komputerach i konsolach....ale w sumie to moze być bezpieczniejsze dla otoczenia xD
2
@tomek8756 mam 25 lat i już o "moim pokoleniu" mówili ze ta młodzież jest "po....." zła. Ale te obecnie dzieciaki to patola niezła :D
0
@Kidd dziwny ruch dla mnie, McCollum i Ingram gdyby dostali odpowiednie wsparcie mogą namieszać na zachodzie, ale nie z Zionem który zagra 5spotkań
1
@Hubsao się jeszcze okaze, że Stano to z nich największy mafiozo i zrobi swoje mma vip jak Marcinek Najman
0
@Culer_1906 1. Bernardo 2. Kounde 3. Lewy. 4. Raphinia
0
@Cule1234 Sampaoli i Bielsa to trenerze na miarę polskiej ligi, fatalni są
0
@P33ck mam wrażenie, że to taki drugi Immobile, jak gdzieś odejdzie to w sezonie strzeli z 2 bramki max :D
3
@Adamski69 Origi w Liverpoolu to za jednego gola ma taki status jak u nas Roberto za 6-1 :P
0
dalibyście Robbena lub Ribery do top 10 skrzydłowych (bez podziału na lewy i prawy) w XXIw?
7
@Encore taka obrona powinna być zakazana
0
@macio_944 no i za rok/2 będziesz szukał kolejnego napastnika, super
0
@IronSanHybrid podobno w drugiej części tego filmu ma zagrać moja babcia i ojciec niestety :D
7
@Kondziubarca jakie podwoił, co tak skromnie...
0
@Jakchcesz no bo to głupota
0
@Antimadridista_WR no ale ciekawiła mnie jakaś argumentacja....ale widze ze nie ma co dyskutować
1
@Objectivo no ale też dziwny wybór Paytona wg mnie. W PTB dostanie dużo hajsu, ale raczej walka o PO i nic więcej. W takich Heat czy Bucks dostałby też więcej niż w GSW ale jakieś perspektywy walki o coś
0
@Antimadridista_WR na jakieś zasadzie twierdzisz, ze Raphinia lepszy??? Richarlison ma swoje za uszami ale od kilku lat gra w PL, a Raphinia niby ten sezon taki dobry, a statystyki beznadziejne
1
Gary Payton II odchodzi do Blazers, wielka strata dla GSW, ciężka do zastąpienia
0
@Janiama skład niby nie taki zły tylko jest jeden problem. Ta defensywa jest beznadziejna :D oprócz Araujo to tam nikt za bardzo bronić nie ume
2
@leviOsa Totki mogą nieźle powalczyć. Conte jak z nich maxa wycisnie to i o majstra mogą walczyć do stycznia/lutego, a wtedy zaliczą zjazd przez zbyt wąską kadrę :P
0
Durant jakkolwiek dobrym zawodnikiem by nie był to jest zakałą całej NBA. Odszedł do GSW bo nie mógł ich pokonać, stworzył własny zespół w Nets i teraz ucieka stamtąd byś zniszczyc kolejny zespół (nie wierzę, że pójdzie gdzieś gdzie wygra pierścień)
0
@Encore kto mógł nie zadzwonić? LAC, LAL, GSW, Denver, Kinga pewnie zapomnieli i kto.jeszcze?
0
@Compadre nie, bo jak będzie chciał ściągnąć jakiegoś zadaniowca to Messi i Mbappe powiedzą "no" i nie ma transferu
1
@czółkovsky a mieli taki fajny składzik przed tym "big3".... Wystarczył tam wtedy jeden star typu Butler czy Lillard i by mogli walczyć o jakiś finał konferencji