FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@FC1899Barca no ale trzeba przyznać, że na 4x100m na IO by mogli wystąpić :P
0
@Cwaniak4 wszystko dla Realu, ustawka jak nic xD
0
@macio_944 no i tu się zgadzamy. to podniecanie się Messim jest aż niezdrowe, prosto kopnął piłke to od razu wow....4 filmik no był dobry, wejśc tak pomiędzy dwóch obońców i minął bramkarza zajebiste....po czym z zerowego konta pokonał Courtoisa. Przecież to nie genialny gol Messiego tylko 100% winy bramkarza
1
@Kidd nie oglądałem, ale prawdziwy Sandler pewnie gorszy od obecnych dyrektorów 76 by nie był :P
0
@macio_944 drugi i trzeci filmik na przykład....co tam było niesamowitego?
0
@Pawel13sz no już bez jaj, większość zagrań tu bez szału
1
@Encore zdecydowanie, gdyby to było typowe okienko to nie, ale to nie był jakoś bardzo precyzyjny strzał
0
@The_Man United bo ma najwięcej hajsu
0
@AmigoBlancos zdecydowanie tak, najlepiej jeszcze przed jakieś tortury w wyjątkowych sytaucjach (jak np wielokrotne zabójstwo lub gwalty)
0
@taris Roberto na PS i PO, Alba wyjątkami na skrzydle, Rakitić i VIdal na PS, Lenglet na LO, Frankie na SO.....może przestaniemy grać zawodnikami na nie swoich pozycjach? Kounde ma być SO i tyle, a nie jakies SO/PO
0
wiem, że jest tu kilka fanów wrestlingu. W niedzielę gala na którą zapowiadało się od kiedy powstało AEW, czyli połączenie gali AEW i NJPW. Zapowiedziano juz kilka wybornie zapowiadających się walk, jak np: White vs Cole vs Okada vs Page czy Ishii vs Miro vs Black vs Pac. Może być parę showstealerów.
0
tak to jest się wpuszcza Kaczmarka na 2 akcje xD
0
@Encore w Zaksie też w samy ataku zbyt pewny nie był, ale zagrywka, blok i obrona go ratują
0
@Encore nie mogę oglądac....Brazylia w podstawowym składzie? oprócz Lucarelli bo to juz wiem :P
0
@cat_r37 bo jakby się po niego zgłosila Barca, Chelsea czy City to by PSG chciało za niego 50mln+
1
@Encore on, Ngapeth i Juantorena to chyba najbardziej uniwersalni przyjmujący na świecie (nie licze Polaków, bo pewnie nie byłbym zbyt obiektywny). nie odstaje u nich żaden element tak strasznie
0
@Comfortable_ geniuszu wiesz co to odpowiednie przygotowanie?
1
@adi7adi8 Czyli stara i nowa Zaksa wsparta Kurkiem i Bieńkiem :P
1
@Przemooooo95 przecież jak podpisze kontrakt to w pierwszych 10min nowego sezonu dostanie "kontuzji". Dziwne, że gdy kończył mu się kontrakt to potrafił być zdrowy, a przez 5lat był kaleką
0
@Cule1234 no raczej pewniak, ciekawe czy od razu na Brazylie wyjdziemy optymalnym składem, czy jednak zagra np Fornal i Kwołek
0
@JohnnyBarca kibice Tureccy w Polsce? ojojo będzie się działo
2
@DaPidejpi rozumiem, że oceniamy calośc kariery: Casillas, Theo, Dias, Vidić, Valencia, Pirlo, Inieista, KdB, Hazard, Henry, Salah
2
@paweldunajecfcb nie
0
@tomek8756 "jaką taktykę Pan selekcjoner wybierze na Arabie"?
5
@macio_944 np wybór Xaviego, najpierw mówił, że nie jest na tyle doświadczony a potem.....a sam wyśmiał kandydaturę Fonta, że tylko Xavi Xavi Xavi
5
@macio_944 Laporcik mówił, że np niejaki Messi zostanie i wiele innych rzeczy, które potem się nie sprawdziły
6
@JohnnyBarca za słaby klub jak na jego możliwości, ale moze się wybić dobrymi występami do takiej Sevilli czy Villareal
63
i jakoś w to bardziej wierze, niż w to co Laporcik gada od kilku miesięcy
0
@anxted "bez względu na płeć" pozwól, że ja tego nie skomentuje. Widze, że kolega z tych z tych co usprawiedliwią wszystko
1
@takisobiektos no kogo sprzedali za duży hajs? City zdecydowanie bardziej niszczy rynek takimi zakupami jak Haaland, Grealish, Dias czy Stones, ale że jest tam Pep to się ich tutaj aż tak nikt nie czepia