FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@hayek nie byłoby tych goli gdyby nie Muller czy Coman
0
wolicie kłócić się na temat polityki czy religii?
0
@MesQueUnClub96 dodaj siatkarzy+ zuzel :P
0
@Medium nie widze opcji by ktokolwiek doskoczył do City i Liverpoolu
0
Psycha u Hurkacza widzę na tym poziomie co Radwańskiej
0
@MesQueUnClub96 no za darmo to tak xd
4
@Deviler 40mln za 34 latka to porażka transferowa. 45mln za Jesusa biorę w ciemno
2
@fart nie no, Juve to by mogło spaść :D
0
@Beliar7283 ja bym wolał Jesusa, ale nie wiadomo jaka byłaby kwota za niego
3
@fart Napoli już od pierwszej kolejki będzie tracić :D
1
@Kgorecki2500 to już jest na drugie wcielenie po prostu
1
@msmsms przewrotka Mexesa zza pola karnego oraz rajd Grafite vs Bayern
1
@Pawci023x w MMA zawsze jest szansa :P jakiś lucky punch pójdzie i zawodnicy Fame by z nim wygrali :D
1
@Cule1234 Serbia strasznie wygląda w tej LN. Ogólnie ich przyszłość słabo wygląda, Lisinac i Podrascanin za niedługo będą schodzić ze sceny a to są ich obecnie największe gwiazdy zdecydowanie (Atanasijevic nie liczę, bo on jest strasznie nie równy)
0
@DaPidejpi dla ten Hag to może być dobre rozwiązanie jeżeli kupią mu w zamian kogoś na atak
0
@jacobFCB na google wynika, że Boczny tor, ale to nie musi być prawda
1
@Encore Cruyff?
1
@Zoker zdecydowanie, takie 8-9, duzy wpływ ma też to jaki był popularny swego czasu
0
@xAdrianx bo gra w Anglii przez co kosztowałby 40mln minimum niestety
0
myślicie, że przed nowym sezonem ter Stegen ogarnie się czy dalej będzie stał jak wmurowany przy większości strzałów w bramkę?
1
@Kamiloza91 nie, już lepiej Drągowski lub Skorupski
0
@mkord nie pamiętam jego za dobrze, więc tak tylko zgadywałem
0
najgorszy piłkarz kupiony do Barcelony w XXIw? Nie patrząc na cenę tylko jakośc piłkarska. Ten cały Keirrison? Douglas?
7
@jeyx77x rządzi tam żużel i koszykówka :D
2
"ej no weź Uli, nie bądź taki"
8
@Cwaniak4 nikt, lepiej zostać z Depay i Aubameyang niż kupować kolejne wynalazki jak Dunski Nazario czy wypożyczać Boatengów kolejnych
0
@DonMatteo901 w sumie szkoda, że się nim nie interesowaliśmy :D
1
@Katalonbar no to ta szóstka to jest bardzo słaba lista. Nie przesadzajmy, że PEdri i Gavi mają ciągnąć całą naszą pomoc wraz z podstarzałym już Busquetsem
0
@Pogba to tak jak w MediaMarkt chyba
0
@Survier Roberto na wahadle xD goscia Luuk de Jong wyprzedzi