0

@hayek nie byłoby tych goli gdyby nie Muller czy Coman

0

wolicie kłócić się na temat polityki czy religii?

0

@MesQueUnClub96 dodaj siatkarzy+ zuzel :P

0

@Medium nie widze opcji by ktokolwiek doskoczył do City i Liverpoolu

0

Psycha u Hurkacza widzę na tym poziomie co Radwańskiej

0

@MesQueUnClub96 no za darmo to tak xd

4

@Deviler 40mln za 34 latka to porażka transferowa. 45mln za Jesusa biorę w ciemno

2

@fart nie no, Juve to by mogło spaść :D

0

@Beliar7283 ja bym wolał Jesusa, ale nie wiadomo jaka byłaby kwota za niego

3

@fart Napoli już od pierwszej kolejki będzie tracić :D

1

@Kgorecki2500 to już jest na drugie wcielenie po prostu

1

@msmsms przewrotka Mexesa zza pola karnego oraz rajd Grafite vs Bayern

1

@Pawci023x w MMA zawsze jest szansa :P jakiś lucky punch pójdzie i zawodnicy Fame by z nim wygrali :D

1

@Cule1234 Serbia strasznie wygląda w tej LN. Ogólnie ich przyszłość słabo wygląda, Lisinac i Podrascanin za niedługo będą schodzić ze sceny a to są ich obecnie największe gwiazdy zdecydowanie (Atanasijevic nie liczę, bo on jest strasznie nie równy)

0

@DaPidejpi dla ten Hag to może być dobre rozwiązanie jeżeli kupią mu w zamian kogoś na atak

0

@jacobFCB na google wynika, że Boczny tor, ale to nie musi być prawda

1

@Encore Cruyff?

1

@Zoker zdecydowanie, takie 8-9, duzy wpływ ma też to jaki był popularny swego czasu

0

@xAdrianx bo gra w Anglii przez co kosztowałby 40mln minimum niestety

0

myślicie, że przed nowym sezonem ter Stegen ogarnie się czy dalej będzie stał jak wmurowany przy większości strzałów w bramkę?

1

@Kamiloza91 nie, już lepiej Drągowski lub Skorupski

0

@mkord nie pamiętam jego za dobrze, więc tak tylko zgadywałem

0

najgorszy piłkarz kupiony do Barcelony w XXIw? Nie patrząc na cenę tylko jakośc piłkarska. Ten cały Keirrison? Douglas?

7

@jeyx77x rządzi tam żużel i koszykówka :D

2

"ej no weź Uli, nie bądź taki"

8

@Cwaniak4 nikt, lepiej zostać z Depay i Aubameyang niż kupować kolejne wynalazki jak Dunski Nazario czy wypożyczać Boatengów kolejnych

0

@DonMatteo901 w sumie szkoda, że się nim nie interesowaliśmy :D

1

@Katalonbar no to ta szóstka to jest bardzo słaba lista. Nie przesadzajmy, że PEdri i Gavi mają ciągnąć całą naszą pomoc wraz z podstarzałym już Busquetsem

0

@Pogba to tak jak w MediaMarkt chyba

0

@Survier Roberto na wahadle xD goscia Luuk de Jong wyprzedzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?