FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore na minimalnym do GSW wróci i Green go przywita na lotnisku
6
@Nazio87 nie wart więcej niż 25/30. Średniak totalny
4
@Emhyr to już lepiej my skuśmy się na tego Davida
0
@FireBarca1899 Artur to większe drewno :P
7
@doc szkoda, że chociaż jedna przewrotka mu nie siadła
7
@Kusco15 Mateo Borras
0
w Serie A od nowego sezonu gdy na koniec sezonu dwie druzyny mają tyle samo punktów grają dodatkowy mecz na neutralnym gruncie. Pomysł dla mnie zajebisty, ale pytanie co gdy np 3 druzyny mają tyle samo punktów
2
@PatrykBarca ja chce pierwszą Polskę- Lewandowski, Zieliński, Szymański, Cash, Krycha....ależ by to człowiek oglądał
4
@PatrykBarca Stanowskiego już chyba nikt nie traktuje poważnie
1
@Walker ten kobiecy sport drużynowy to w Polsce powinni zaorać
0
@lucca87 no ale mam kategoria: numer, waluta itp ale nie ma liczbowy :P
0
@lucca87 własnie próbuje to jakoś formatować i nie działa, trudno, ale dzięki :)
0
@lucca87 nic się nie pojawia gdy wcisnę crtl+ f1.... :/
0
@lucca87 mam w kolumnie wiele wierszy gdzie jest np 4zł/l, 8zł/l, 18zł/l i chciałbym by pokazywało mi tylko cyfrę czyli tylko np 4, 8, 18...
0
jest tu ktoś kto ogarnia Excella?
1
@Pilka_jest_okragla A Ty polaczku o co masz ból???
2
@A_Gomesinho_21 Vermaelen jak był zdrowy to był top 10/15 SO na świecie. Deulofeu, Roberto i Denisa mało grali. Zapomniałeś wpsomnieć o ter Stegenie, który był przed kontuzją i kilkadziesiąt razy ratował wynik i pewnej dwójce z przodu którzy sami musieli coś robić, bo reszta miała za zadanie bronić
0
wgl smieszne, że co chwilę wszystkie media piszą o Lewym, o skrzydłach itp, a o najważniejszych pozycjach jak bramkarz, środkowy obrońca i prawy obrońca to cicho jest.
0
@DonMatteo901 tylko Czeperach
1
@Nano22 kto by pomyślał, że z biegiem czasu ten gol nie był tak istotny a tylko problematyczny :D chyba nikt nie ma wątpliwości, że tylko dlatego dalej ma kontrakt u nas
2
@marko111122 dobry, ale gdyby nie narodowośc i liga to by wart był tyle co Krychowiak w Sevilli
0
@Medium ten Richarlison to już oficjalnie? bo pierwsze słyszę
0
@A_Gomesinho_21 miał zdecydowanie najlepszy skład po Lucho, Koeman, Xavi czy Setien mogli o takim tylko pomarzyć
0
Athletic Valverde (ten przed przyjściem do nas Ernesto) vs Betis Setiena jak myślicie kto by wygrał? :P spróbujmy nie patrzeć przez pryzmat tego jak im u nas poszło
0
Isner blady jakby za chwilę miał umrzeć
0
@Uukasz_93 ale tylko z górki :D
0
@DonMatteo901 Arsenal jak ściągnie jakiś obrońców to moze byc poważnie powalczyć o 3 miejsce
2
ale jakbym musiał grać na taki upał w tenisa czy np jeździć w F1 czy w MotoGp to bym się chyba zabił w bolidzie a w tenisie to bym umarł ot tak
0
@Cule1234 Semeniuk to w tym roku jest top3 siatkarzy na świecie na spokojnie :D
0
@mientusek1407 ale jak Xavi był u nas to nikt z rezerw nie grał, więc mógł prawo iśc gdzieś w nadziei na jakiekolwiek minuty