1

@Encore na minimalnym do GSW wróci i Green go przywita na lotnisku

6

@Nazio87 nie wart więcej niż 25/30. Średniak totalny

4

@Emhyr to już lepiej my skuśmy się na tego Davida

0

@FireBarca1899 Artur to większe drewno :P

7

@doc szkoda, że chociaż jedna przewrotka mu nie siadła

7

@Kusco15 Mateo Borras

0

w Serie A od nowego sezonu gdy na koniec sezonu dwie druzyny mają tyle samo punktów grają dodatkowy mecz na neutralnym gruncie. Pomysł dla mnie zajebisty, ale pytanie co gdy np 3 druzyny mają tyle samo punktów

2

@PatrykBarca ja chce pierwszą Polskę- Lewandowski, Zieliński, Szymański, Cash, Krycha....ależ by to człowiek oglądał

4

@PatrykBarca Stanowskiego już chyba nikt nie traktuje poważnie

1

@Walker ten kobiecy sport drużynowy to w Polsce powinni zaorać

0

@lucca87 no ale mam kategoria: numer, waluta itp ale nie ma liczbowy :P

0

@lucca87 własnie próbuje to jakoś formatować i nie działa, trudno, ale dzięki :)

0

@lucca87 nic się nie pojawia gdy wcisnę crtl+ f1.... :/

0

@lucca87 mam w kolumnie wiele wierszy gdzie jest np 4zł/l, 8zł/l, 18zł/l i chciałbym by pokazywało mi tylko cyfrę czyli tylko np 4, 8, 18...

0

jest tu ktoś kto ogarnia Excella?

1

@Pilka_jest_okragla A Ty polaczku o co masz ból???

2

@A_Gomesinho_21 Vermaelen jak był zdrowy to był top 10/15 SO na świecie. Deulofeu, Roberto i Denisa mało grali. Zapomniałeś wpsomnieć o ter Stegenie, który był przed kontuzją i kilkadziesiąt razy ratował wynik i pewnej dwójce z przodu którzy sami musieli coś robić, bo reszta miała za zadanie bronić

0

wgl smieszne, że co chwilę wszystkie media piszą o Lewym, o skrzydłach itp, a o najważniejszych pozycjach jak bramkarz, środkowy obrońca i prawy obrońca to cicho jest.

0

@DonMatteo901 tylko Czeperach

1

@Nano22 kto by pomyślał, że z biegiem czasu ten gol nie był tak istotny a tylko problematyczny :D chyba nikt nie ma wątpliwości, że tylko dlatego dalej ma kontrakt u nas

2

@marko111122 dobry, ale gdyby nie narodowośc i liga to by wart był tyle co Krychowiak w Sevilli

0

@Medium ten Richarlison to już oficjalnie? bo pierwsze słyszę

0

@A_Gomesinho_21 miał zdecydowanie najlepszy skład po Lucho, Koeman, Xavi czy Setien mogli o takim tylko pomarzyć

0

Athletic Valverde (ten przed przyjściem do nas Ernesto) vs Betis Setiena jak myślicie kto by wygrał? :P spróbujmy nie patrzeć przez pryzmat tego jak im u nas poszło

0

Isner blady jakby za chwilę miał umrzeć

0

@Uukasz_93 ale tylko z górki :D

0

@DonMatteo901 Arsenal jak ściągnie jakiś obrońców to moze byc poważnie powalczyć o 3 miejsce

2

ale jakbym musiał grać na taki upał w tenisa czy np jeździć w F1 czy w MotoGp to bym się chyba zabił w bolidzie a w tenisie to bym umarł ot tak

0

@Cule1234 Semeniuk to w tym roku jest top3 siatkarzy na świecie na spokojnie :D

0

@mientusek1407 ale jak Xavi był u nas to nikt z rezerw nie grał, więc mógł prawo iśc gdzieś w nadziei na jakiekolwiek minuty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?