1

@adi7adi8 szkoda, że nie gra Butryn

17

a Hubercik lezy sobie z piwkiem nad basenem i patrzy jak dwóch debili biega za pilką....co za frajerzy

0

@Joe_Pesci bardzo dobrze, w sensie angielski mógłby zostać, ale z polskiego nie rozumiałem nigdy na co to i po co

0

@Joe_Pesci nie ma już matur ustnych???

1

@PatrychoO już bez jaj, za niedługo juz nic nie będzie można powiedzieć o drugim bo ten się obrazi

7

@ZwyklyKibicBarcy04 no na tej stronie to raczej nie uzyskasz racjonalnej odpowiedzi, skoro ludzie w tym sezonie pisali tu Dembele>Vini

2

@oskar_wojak rozumiem ze stresu pomylić autora jakieś lektury na języki polskim, popełnić błąd kardynalny i przez to nie zdać albo w jednym zadaniu źle policzyć 5x6, ale nie żeby to doprowadziło do nie zdania matury

0

@sergio5 trzeba było zostać trenerem....w tej Polsce to najlepszy mozliwy zawód chyba. Wszyscy na Ciebie najeżdżają po czym po 2tyg masz nowego pracodawcę

1

@Patrykl145 z tego co czytałem to teraz najwięcej się mówi o Xhaka ale to tylko domysły dalej

0

@dziaraka Mourinho z podobnym składem wygrał LM, ale to było prawie dwie dekady temu. Conte w LM to się kompromituje.

0

@Xxxbarca4ever no musi dawać przykład, obok Zatorskiego (kto by słuchał kurdupla w innej koszulce) i Kłosa to reszta zbyt młoda by miała autorytet

2

@macio_944 i ten Jacuś Laskowski na komentatorce

12

@Patrykl145 "zatrudniony ma zostać profesjonalista"....to do tej pory był jakiś amator? fajnie

0

@Xxxbarca4ever Kurek na MS w 2018 wszedł na poziom z którego już prawie nie schodzi na całe szczescie :P

0

@El dominatore aaaa no niby tak, takie OKC vs Hornets się może zakończyć jakimś 150-140 :D

0

@dziaraka 2 i 3 miejsce z Tottenhamen pokazuje o jego klasie+ finał LM. Z takim składem jaki wtedy miał to sukces, którego żadne inny trener by nie osiągnął.

0

@Khajio już wystarczy jak się dobrze "pokazuje" w LM

0

@Cule1234 w sumie fajnie by było, gdyby Leon nie zdążył się wyleczyć na MS i bez niego by wygrali złoto

1

@El dominatore OKC in proccess od kilku lat i nie widać, by przez najbliższe kilka lat to się zmieniło

0

@Khajio to na to wychodzi, że gen frajerstwa ma 99% trenerów, a Guardiola ten gen ma największy

0

@dziaraka no i stoi, zapewniam Cię, że gdyby np City, Liverpool czy Real szukał trenera to Pochettino byłby bardzo mocno rozważany.

0

@Khajio akurat Pochettino to bardzo dobry trener i ta ironia trochę nieudana

1

@DonMatteo901 rzygam....

0

@jacobFCB szkoda, że bez Kubiaka bo by znowu jakieś dymy były

0

@czółkovsky przecież Wiggins i Simmons nie mogą grać razem, regulamin na to nie pozwala

0

@D10SLEO a moze Ci Janusze widzieli jego mecze w Chelsea gdy zawalał kilka bramek??

0

@tristan87 bo co

1

@cat_r37 no jest błąd. 26lat to juz powinien być doświadczony zawodnik (takim jakim jest już Duńczyk), ale nie przesadzajmy by w takim wieku mówić o młodym. Bednarek też jest młody i perspektywiczny??

2

Niejaki Christensen urodził się....10 kwietnia, myślę że jego transfer podzieli Polaków

4

@Janas11224 gośc ma 26lat :P to nie Zieliński by mówić o młodym i utalentowanym :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?