FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 statystyki to nie wszystko. Jakbym miał kogoś wybrac z tej dwójki do swojego składu stawiam na Holendra
0
@Image niby nic mu nie mogą zrobić, ale będąc w takim klubie i grając tak słabo jesteś tak narażony na krytyczne komentarze, że Twoja psychika może długo nie wytrzymać. A Holender nie wydaje się, by był na to odporny
0
@BartqRKO chyba bym postawił na Robbena
0
@Emhyr no nie, bo Real ma podstawową trójkę napastników o jakiej my możemy pomarzyć
2
@FC1899Barca Hesoyam i lecimy dalej :D
0
@Emhyr Fati- od dwóch lat nie gra prawie nic. Raphinia- gość z 17 druzyny Premier League. Faktycznie trafiamy na np City i Walke i Cancelo są juz obsrani
0
@BARCA1899Messi to wygląda fantastycznie? to widze, że oczekiwania się trochę zmieniły względem składu
0
@Dojt Na Pjaniciu to my zarobiliśmy oddająca im Arthura więc super "transfer"
1
@Pawel13sz no nie ma szalu tu
10
jeśli to prawda z tym kupnem Raphinii za 70+ oraz Lewandowskiego za 50+ mln to znowu na rynku wyjdziemy trochę na frajerów. Przecież wstępnie ta cena za nich była niższa, a zamiast zbić cenę to oni jeszcze ją podnieśli. Przecież w takiej sytuacji kluby będą widzieć, że negocjacje to nie są mocną stroną tego zarządu
0
@BoreekxD ale Kaczmarek też słabo wygląda czy to jak wejdzie zadaniowo czy w pierwszej szóstce. Gości był blokowany przez Chińczyków
1
@Kondziubarca proponuje 222 mln od razu
2
Szymański wraca do Legii, a gdzie on to nie miał iść....
0
@Cule1234 no i przy jakiej nie daj Boże kontuzji Kurka czy słabszym dniu zostajemy bez atakującego. Super. Fajnie się kierować sympatią a nie umiejętnościami
0
@priest9999 Serbia jest tak fatalna, że chyba 3-4 drużyna Polski by ich pokonała w tej Lidze Narodów
0
@Khajio no wykupili najlepszych z Lipska to mozna ich teraz gdzieś sprzedać do Premier League
0
@priest9999 dalej top, ale jednak juz dużo dynamiki stracił
0
Nimir już zaczyna swoje serwisy. Obecnie zdecydowanie najlepszy atakujący na świecie (Kurka wykluczam ze względu na grę w Japonii)
0
@ObiektywnyKibic121 to w takim przypadku skoro daliśmy te 10mln co chcą to będą chcieli 60 i by dołożyć kolejne 10
0
@ObiektywnyKibic121 40 też za dużo xd
0
@ObiektywnyKibic121 bo dawanie 50mln za 34latka to głupota i idiotyzm
0
Dziś pierwsze z trzech zawodów o tytuł indywidualnego mistrza Polski w żużlu. Fajnie oglądać zawodu, gdzie Polacy są bez wątpienia najsilniejszą nacją :P faworytami bez zaskoczenia to Zmarzlik i Kołodziej. Potem Janowski i Dudek, a liczę pomału na jakąś niespodziankę Woryny czy Kubery ( o ile jego ewentualny sukces byłby niespodzianka)
0
@Criss18Barca dobre energię nie są tak szkodliwe. Ale panuje jakiś stereotyp że to ble i nie zdrowe. Sam pije 1-2 tygodniowo i się super czuje
14
Krychowiak jakie poświęcenie dla reprezentacji. Podpisał kontrakt z jakimś klubem w Arabii by przygotować się pod tamtejszy klimat i podpatrzyć rywali na mudnual
2
@Barca_Big_Moment trochę duże farmazony gadasz. Nadal jest faworytem tylko w RG od kilku lat
0
@maniak33333 wie co robi zwłaszcza w LM xD
1
@Arkon ja uważam, że Haaland nie zagra w więcej niż 30 meczach przez kontuzję. Phillips to też na razie jakiś wirtuoz nie jest, a Alvarez to kot w worku
0
@Medium coo? ile on obronił karnych??? z 3-4? a Chelsea miała duzo tych konkursów 11
0
@Encore strzelić karnego Kepie to nie sztuka :D
4
@Arkon zdecydowanie Koguty i Arsenal, City na moje się osłabiło odejściem Jesusa i Sterlinga