0

@Transu96 statystyki to nie wszystko. Jakbym miał kogoś wybrac z tej dwójki do swojego składu stawiam na Holendra

0

@Image niby nic mu nie mogą zrobić, ale będąc w takim klubie i grając tak słabo jesteś tak narażony na krytyczne komentarze, że Twoja psychika może długo nie wytrzymać. A Holender nie wydaje się, by był na to odporny

0

@BartqRKO chyba bym postawił na Robbena

0

@Emhyr no nie, bo Real ma podstawową trójkę napastników o jakiej my możemy pomarzyć

2

@FC1899Barca Hesoyam i lecimy dalej :D

0

@Emhyr Fati- od dwóch lat nie gra prawie nic. Raphinia- gość z 17 druzyny Premier League. Faktycznie trafiamy na np City i Walke i Cancelo są juz obsrani

0

@BARCA1899Messi to wygląda fantastycznie? to widze, że oczekiwania się trochę zmieniły względem składu

0

@Dojt Na Pjaniciu to my zarobiliśmy oddająca im Arthura więc super "transfer"

1

@Pawel13sz no nie ma szalu tu

10

jeśli to prawda z tym kupnem Raphinii za 70+ oraz Lewandowskiego za 50+ mln to znowu na rynku wyjdziemy trochę na frajerów. Przecież wstępnie ta cena za nich była niższa, a zamiast zbić cenę to oni jeszcze ją podnieśli. Przecież w takiej sytuacji kluby będą widzieć, że negocjacje to nie są mocną stroną tego zarządu

0

@BoreekxD ale Kaczmarek też słabo wygląda czy to jak wejdzie zadaniowo czy w pierwszej szóstce. Gości był blokowany przez Chińczyków

1

@Kondziubarca proponuje 222 mln od razu

2

Szymański wraca do Legii, a gdzie on to nie miał iść....

0

@Cule1234 no i przy jakiej nie daj Boże kontuzji Kurka czy słabszym dniu zostajemy bez atakującego. Super. Fajnie się kierować sympatią a nie umiejętnościami

0

@priest9999 Serbia jest tak fatalna, że chyba 3-4 drużyna Polski by ich pokonała w tej Lidze Narodów

0

@Khajio no wykupili najlepszych z Lipska to mozna ich teraz gdzieś sprzedać do Premier League

0

@priest9999 dalej top, ale jednak juz dużo dynamiki stracił

0

Nimir już zaczyna swoje serwisy. Obecnie zdecydowanie najlepszy atakujący na świecie (Kurka wykluczam ze względu na grę w Japonii)

0

@ObiektywnyKibic121 to w takim przypadku skoro daliśmy te 10mln co chcą to będą chcieli 60 i by dołożyć kolejne 10

0

@ObiektywnyKibic121 40 też za dużo xd

0

@ObiektywnyKibic121 bo dawanie 50mln za 34latka to głupota i idiotyzm

0

Dziś pierwsze z trzech zawodów o tytuł indywidualnego mistrza Polski w żużlu. Fajnie oglądać zawodu, gdzie Polacy są bez wątpienia najsilniejszą nacją :P faworytami bez zaskoczenia to Zmarzlik i Kołodziej. Potem Janowski i Dudek, a liczę pomału na jakąś niespodziankę Woryny czy Kubery ( o ile jego ewentualny sukces byłby niespodzianka)

0

@Criss18Barca dobre energię nie są tak szkodliwe. Ale panuje jakiś stereotyp że to ble i nie zdrowe. Sam pije 1-2 tygodniowo i się super czuje

14

Krychowiak jakie poświęcenie dla reprezentacji. Podpisał kontrakt z jakimś klubem w Arabii by przygotować się pod tamtejszy klimat i podpatrzyć rywali na mudnual

2

@Barca_Big_Moment trochę duże farmazony gadasz. Nadal jest faworytem tylko w RG od kilku lat

0

@maniak33333 wie co robi zwłaszcza w LM xD

1

@Arkon ja uważam, że Haaland nie zagra w więcej niż 30 meczach przez kontuzję. Phillips to też na razie jakiś wirtuoz nie jest, a Alvarez to kot w worku

0

@Medium coo? ile on obronił karnych??? z 3-4? a Chelsea miała duzo tych konkursów 11

0

@Encore strzelić karnego Kepie to nie sztuka :D

4

@Arkon zdecydowanie Koguty i Arsenal, City na moje się osłabiło odejściem Jesusa i Sterlinga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?