0

@Transu96 ale w sumie mało mamy pomocników takich gotowych do gry od zaraz :D na 3 pozycje mamy Busiego, de Jonga, Kessie, Pedri i Gavi :P

2

no i dziś Polacy zaczynają walkę w finałowym turnieju Ligi Narodów. Poza Słowenią chyba żaden rywal tak nam nie leży jak Iran. Mam wrażenie, że na te drużyny nasi nie wychodzą tak zmotywowani jak na Francję, USA czy Rosję. Oby dziś to się zmieniło bo siatkarsko jednak przewyższamy ich zdecydowanie. Szybciutkie 3-0, a w półfinale 3-1 z USA :D oby na przyjęciu duet Fornal-Semeniuk, na ten moment nasz najlepszy

0

@Emhyr Kessie raczej by nie kupili gdyby nie za darmo byłby :P Raphinha to raczej własnie ma to "coś", tak samo jak Torre (tu zgaduje, bo nie oglądałem za wiele). A Christensen też umie wyprowadzać piłkę, a wali klopsiki lengletowskie co chwilę :P

3

nie uważacie, że to szukanie piłkarzy z naszym "DNA" to przynosi więcej minusów niż plusów? Zwłaszcza w obronie. U nas priorytetem nie jest to by obrońca czy bramkarz dobrze bronił; najważniejsze, że dobrze gra nogami a to czy tam broni czy nie to już mało istotne

0

@DonMatteo901 no ciekawy pojedynek byłby węgiel vs wieniawa

0

@Szpenser a to Lewandowski jak był wielkim fanem Realu to co?

1

@msmsms jak najbardziej. Porządny LO.

3

@Gomess nie żeby to zabrzmiało że go bronie, ale nie miał szczęścia też do trenerów w Europie. Miał być nowy Xavi, a jednak u Allegri czy Valverde ciężko grać piłką i szybko. Kto wie co by z niego zrobił trener, który lub posiadać piłkę i gra ofensywnie

0

Brazylia dziś bez Leala to by miała chyba 10% skuteczności w ataku

0

Po cholerę znowu dali 2 czasy na prośbę trenerów w tej Lidze Narodów

1

@Ojciec5tkidzieci no trochę debile. albo w zasadzie bez trochę :P

3

@PatrychoO no ale czemu tu mieć pretensję do USA? ich kraj ich zasady

0

@Malibu no i jedno i drugie jest bardziej pewne i stabilne, zwłaszcza teraz gdy ruska tam nie ma

2

@Kinginiesta ten sam

0

@Malibu no zdecydowanie, Xavi to jednak jeszcze amator na ławce

3

@KapiFCB on to by się na tej wodzie unosił pewnie z taka objętością

0

@Pawel13sz albo projekt Tuchela.....z czego Niemca pewniejszy

0

@Encore nie dziwie mu się rozczarowania, dziwna decyzja, bo na ten moment sportowo Bednorz tej walki nie wygrał

0

@BorzyKrzys i obok Ankę jako Pamelę... :D

0

@Wilczeq mógł nie mówić nic na ten moment....zwłaszcza, że odwołał się do zwycięzcy LM gdzie my od kilku lat gramy w tych rozgrywkach jak pi...patałachy

0

@Encore Cancelo jest tak dobrym rozgrywającym, że i 10 by była ok :D

1

@KrwawiaceoczyVEB aaa dobra, zapomniałem nazwiska a faktycznie było coś o takim "wzmocnieniu"

0

@KrwawiaceoczyVEB a kto to jest xD

3

właśnie rozpoczyna się mecz Salernitarna vs Wieczysta a to oznacza pojedynek: Ribery vs Peszko, starcie dwóch legend, dwóch "7", ciekawe czy Francuz sprosta wyzwaniu

0

@KacperVEB 3-1 dla USA stawiam

0

@masa11 no własnie tor jest za Łodzią, ale jednak poziom lepszy chyba IMP :D

0

wiem, że sa tu fani żużla także moje pytanie: na który byście woleli się wybrać- drugi finał IMP w Krośnie czy Speedway Euro Championship w Łodzi? Oglądam żużel od 3 lat i wkońcu blisko Krakowa pojawiło się coś dobrego :P

0

to Miami było takie słabe czy ten Olot takie mocne? Wiadomo inny skład, ale no to trochę dziwne :D

7

@Hubsao ohhhh az by teraz takie opierdzielił

0

@Compadre no nie wiem, mnie te nazwiska by nie zachęciły wybitnie do przyjście na mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?